Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Vayyyyy... Ceren hepinizi +18 yaptı sonunda :roflol::roflol::roflol: sizi gidi siziiiii :roflol::roflol::roflol:

ayyy aşk olsun abla yaaa burda bilgi alışveriş yapıyoruz karşılıklı ne var yani bunda aşk olsun cidden yaa siz bööle söleyince kendimi sapık gibi hissediyom ama :çok üzgünüm:

ben diyorum cerene kardeş gelicek en kısa zamanda böyle giderse artık ikiz bile gelebilir :roflol:

yok cicim ikiz gelme şansı yok çünkü hamilelikte oluşan sıvı tıkacı spermelerin geçeceği kanalı kapatıyormuş bu yüzden hamilelikte korunmayada gerek yok (enfeksiyon durumalrı dışında) ikiz gelme ihtimalide yok tek gebelik yaşıyorum cicim :)

bu ay birşey olmaz inşallah kaza maza falan... valla kızlar korkuyorum açıkçası, tekrar aynı şeyleri yaşamak ürkütüyor, bu da ilişkimize yansıyor doğal olarak, adamcağızdan köşe bucak kaçıyorum, anlatmaya çalışıyorum anlamak da işine gelmiyor, hemen surat asıyor

pişt kız yapma stres olursun valla kafayı çizersin cinsel hayatının siyah-beyaz olur yapma böyle düşünme sen yine dikkatli ol ama adamada çok soğuk davranıp kaçmaaa

piştttt piştttt ceren böyle konulara girmek yokkk:eek:klava: güzel şeylerden konuşalım günümüz haftasonumuz güzel geçsinkaydirigubbakcemile5

hangi konulara kıııı eğlenceli muhabbetler bunlarrrr :roflol:

kız mavi senin resmini görmedik ya ben seni esmer hayal ediyom ha haberin olsun nedne böle düşündüm hiç bi fikrim yok kaydirigubbakcemile3

kız mavi senin resmini görmedik ya ben seni esmer hayal ediyom ha haberin olsun nedne böle düşündüm hiç bi fikrim yok kaydirigubbakcemile3

kızzzz mavi zenci bilmiyinmi senn kapkara gündüz feneri gibim :roflol: :roflol:

şaka şaka ben bir kerecik gördüydüm amanın dedim yavvvyuuuuu
yavrum baban nereli nereden bu kaşın gözün temeliiii kaydirigubbakcemile3

ayyy aşk olsun abla yaaa burda bilgi alışveriş yapıyoruz karşılıklı ne var yani bunda aşk olsun cidden yaa siz bööle söleyince kendimi sapık gibi hissediyom ama :çok üzgünüm:

yok cicim ikiz gelme şansı yok çünkü hamilelikte oluşan sıvı tıkacı spermelerin geçeceği kanalı kapatıyormuş bu yüzden hamilelikte korunmayada gerek yok (enfeksiyon durumalrı dışında) ikiz gelme ihtimalide yok tek gebelik yaşıyorum cicim :)

pişt kız yapma stres olursun valla kafayı çizersin cinsel hayatının siyah-beyaz olur yapma böyle düşünme sen yine dikkatli ol ama adamada çok soğuk davranıp kaçmaaa

kızııımmm cerenin kardeşi şu anda psikolojik olarak hazırr ceren doğunca faaliyete geççek kaydirigubbakcemile3

seni işte bu yüzden çok seviyoruz ya, dobra olduğun, için dışın bir olduğu için fıstığım sositososito

valla ne yapacağımı şaşırdım, otomatik olarak kilitleniyorum, hayırlısıyla regl olduktan sonra rahatlayacağım, en azında hesaplarım kolay olacak :eek::asigim:

Toprak olucaz dedin ya onun için dediydim dilülülülülülü

delikafadulden kıı mavi zeeencimisin sen bak koy resmini en kısa zamanda değişik fikirler üretmeye başlıcaz yoksa kaydirigubbakcemile3

aaaa... ben görmedim, ben de görmek istiyorum sositosositosositosositosositososito

tam dudağın üstünde sivilce çıktı dicekler kız bıyıklarını yeni aldırmış sivilce çıkmış delikafadulden

seni işte bu yüzden çok seviyoruz ya, dobra olduğun, için dışın bir olduğu için fıstığım sositososito

valla ne yapacağımı şaşırdım, otomatik olarak kilitleniyorum, hayırlısıyla regl olduktan sonra rahatlayacağım, en azında hesaplarım kolay olacak :eek::asigim:

Burcu haklı filizcim Sen kal hamile rahim toparlanır top gibin olur :roflol:

tam dudağın üstünde sivilce çıktı dicekler kız bıyıklarını yeni aldırmış sivilce çıkmış delikafadulden

Burcucum sen benim biraz önceki yazdıklarıma cevap yazmadın gülüm sen kuş kadar yedin yemeğini değil mi hemencecik geldin buraya vitaminsizlikten oluyor sivilcelerdelikafadulden sen biraz daha az yemeğe devam edersen kakılmış gibi her yerinde ben gibi sivilceler olucakkk:roflol::roflol:

Burcucum sen benim biraz önceki yazdıklarıma cevap yazmadın gülüm sen kuş kadar yedin yemeğini değil mi hemencecik geldin buraya vitaminsizlikten oluyor sivilcelerdelikafadulden sen biraz daha az yemeğe devam edersen kakılmış gibi her yerinde ben gibi sivilceler olucakkk:roflol::roflol:

:1shok:delikafadulden annaaam donatın masayı yicem cokacimcoook
yok kıı büsürü yedim valla bugun tabamı bitridm tabildotumu daha dorusu kaydirigubbakcemile3

X