Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sen hamiş kalınca bebişten de sıkılmayasın hadi çık yeterrr bana afacanlar bastı demeyesinnnnnnnn:roflol:

valla bende ondan korkuyorum 9 ay nasıl geçirrim ben delikafadulden amannn bebiş gelsinde 18 ay bile geçirriim kız oayalrsınız beni artık sıkılmayam diye iş size düşücek kaydirigubbakcemile3

ay kızlar ne kaynatmışşınız hee yazamıyorum ama okuyorum malu bugün cuma ceren sen tahmin ettiğim gibi çıktın cimcime

kıızz ne didin anlamadım benmi senin tahmin ettiğin gibi çıktım
yoksa senmi kapalısın hafıza gidiyor bende -tatlicadiarzu-

ohha yandan yandann hihoyyytkaydirigubbakcemile2 kıvıırr bi sağa bi solaa

he valla ceren sapıksın iştee -tatlicadiarzu- :1hug:

he valla cuma bende öyleyim size yazarken iki kişi geldi sallamadım hala yazıom ödemeyse hesaba dedim döndüm yo biz sisinle tanışmak çayınızı içmek için geldik deidler :1shok: ayy şey ben pardon :1rolleyes:

sensin sappııııkkkkk
ne sapıklığımı gördün kızz ananamı saldırdım sanamı heee Çok üzgünüm çoook

Kız ceren beni atla bakalım bir daha gelecek oklava ..he kız o msndeki resim benim resmimdi gelinlik olan dı zannedersem ? Neyse ben fotomu göstercem merak etme sen..
Kız burcu valla bende kızarmaktan öteye gidemiyorum bembeyaz gidiyorum plaja herkescikler zenci olmuşş..

kız yok ne gelinlik resmi benim gördüğüm vesikalık resimdi kıııı boyundan yukarısını gördüm sadece upp uzunn saçların vardı sahi kimdi o yaaa sırnaşık şey

kızım sen beni oynatcan şimdi burdaaa kaydirigubbakcemile2

artık çok geç akşam sivilceye silahlı suikast düzenledim ondan bu halde kaydirigubbakcemile3 bide bi tanecik daha komik duruo kaydirigubbakcemile3

eee oynayalım bacıı sende benim gibi kapı gıcırtısına oynuyon herall kızzz
bizde azıcık çinegenelikte var sanırsam burcuuu ne dersin gacıııı delikafadulden

Yok vuramam sana anacım okşamayıda kocişin yapar :eek: töbe töbe vatana millete hayırlı uğurlu olsun benimde terbiyem bozuldu aaa:eek: bana 2 yumurta kırsınlar terbiyeleneyimdelikafadulden ama döllenmiş cinsinden olsun ki işede yarasındelikafaduldendelikafadulden

Seviyorum seviyor musun
Ağlıyorum Seviyor musun
Peki öyle olsunnn:çok üzgünüm:

seviyorum seni kızzz ben çookkkkk gel bakim bir sarılayım sanaŞeniz

ayy diyene bak terbiyesi bozulmuş muş muş
yesinler senin terbiyeli halini yavrrrummmm
sen dünden meilliymişin bozulmaya kııı bizi bahane etmeeee :jeyyar:

kızlaaarr selam şimdi dr dan geldimmmhihoyyyt
33+5 olduk bebişimin kilosu 2350 gr ve boyu 45 cmdelikafadulden
bu gün ilk kez suratını bukadar net gördüm kocaman olmuş ve babasıyla bize dil çıkardı benim terbiyesiz kızımnaniknanik
herseyimiz normal gidiyo galiba normal doğumdan kaçamıycam sırnaşık şey

şöyle uzakdan karanlık ve buğulu anca öyleee korkamayasın sonra -tatlicadiarzu-

Yok kız senden korkulur mu hiççkaydirigubbakcemile3 sen koy korkmam bennn:dance: oyalarız biz seni hamiş kalınca sen merak etme ciicm doğuma bile bizden kopup zor gidersinkaydirigubbakcemile3 laptopunuda alırsın naklen yayın yaparsın:CüvCüv:

kızlar sancım başladı hasteneye gidiyorum:CüvCüv:
kızlar doğumhanedeyim ıkınıyorummm :CüvCüv:
kızlar bebiş geliyorrrr aaaayyyyyyyyyyyy:ecrin_bebek:

dersinnnnnnnnnnnnnnnnnn:roflol::roflol:

kıızz ne didin anlamadım benmi senin tahmin ettiğin gibi çıktım
yoksa senmi kapalısın hafıza gidiyor bende -tatlicadiarzu-

sensin sappııııkkkkk
ne sapıklığımı gördün kızz ananamı saldırdım sanamı heee Çok üzgünüm çoook

kız yok ne gelinlik resmi benim gördüğüm vesikalık resimdi kıııı boyundan yukarısını gördüm sadece upp uzunn saçların vardı sahi kimdi o yaaa sırnaşık şey

eee oynayalım bacıı sende benim gibi kapı gıcırtısına oynuyon herall kızzz
bizde azıcık çinegenelikte var sanırsam burcuuu ne dersin gacıııı delikafadulden

ayy diyene bak terbiyesi bozulmuş muş muş
yesinler senin terbiyeli halini yavrrrummmm
sen dünden meilliymişin bozulmaya kııı bizi bahane etmeeee :jeyyar:

kız ben düğünlere bile gitmem aslında ama ortam kıyak olunca döktürrüm dabi ee burdada ortam kıyak :içelim:hihoyyyt

bu gün ilk kez suratını bukadar net gördüm kocaman olmuş ve babasıyla bize dil çıkardı benim terbiyesiz kızımnaniknanik

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinnnn darısı tüm hamişlere ve hamiş kalmak isteyenlere:emir_bebek:

kız nerdesin bizde seni doğurdun sandık valla aman maşallah çok sevindim valla kızın kocaman olmuş artık ne zaman doğum olcak

Merhemmi krem mi dedigin kız bende ki krem mavi çizgi var üstünde..karabiberim sonunda geldin haaa valla merak ettik seni dogurdu herhalde bu kız dedik.aman da aman ben o dilii ıssırırım cimcime..

kız filiz abla sende ne dönek oldun hee önce bizim kıza görücü çıktın şimdide ireme dünür diyon yok ben böyle dünür istemem biz arkadaş kalalım en iyisimi
kız sen değil misin benim kızımı isteyen çok, bana demedinki senin oğlana veririm diye, hıh :dilcikar:
FİLİZ ABLAAAAAAAAAA
küstünmü kızzz yoksa banaaa

darıldınmı cicim bana hiç bakmıyorsun bu yana darıldıysan barışalım kumru gibi koklaşalım
esmerim
güzelim
dudu dillim
ben yanıyorummmmmmmm
aman alllaaaaaahhhhh
çok seviyorummmmmmm
yanıyorummmmmm uleyyynnnnnnn
ablaaaaaaaaaaaa
kızar mıyım birtanem ben sana, kıyamaaaaam :1hug:
hiştttt cereeeennnn rahatsız etme filizi kocişinin ateşi çıktı yine galiba söndürmeye gitmiştir:eek::asigim:
kız günahımı aldınız valla, görümcem geldi sositosositosositososito
Naber arifeyvz? olsun be cicim kaç gündür durgundu buralar filizin aramıza dönmesi ile coştuk hepimizhihoyyyt yetişememeyi özlemişiz vallayerimseniben
oyyy oyyyy oyyyy yerim ben sizi canıııııım :sm_cool:
Filiz itfaiyeyemi haber verdin gülüm ateş sönmeyince yangın mı çıktıdelikafadulden
yanıldınız efeeeem :dance:
verdik kıza gazı gelemz dabi şimdi aramıza kaydirigubbakcemile3
heheheheh hihoyyyt
Bencede baktı başka türlü rahat edemeyecek adamı yorayımda sızıp uyusun dedikaydirigubbakcemile3 şimdi gelir rahat rahat konuşurr bizimleyerimseniben
:roflol::roflol:

heyooooooo, allah sağlıkla tamamına erdirsin karabiberim, doğum tarihini listeye ekle sende, 7-8 sayfa geride sanırım liste sositososito

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)
11.jasminn_23............................1.ayımday ım
Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K) (27 nisan )
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................16 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K) (20 haziran 2009 )
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................34.haftam ızdayız (K)(24 şubat-10mart)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

Kızlar sizinle son yarım saatim var kıymanın çözülmesini bekliyorum yemek yapmaya başlıycamm acemiyim ya ancak yaparım:roflol:

Filiz bu akşamda konuşuruz değil miiiiiiiii:jeyyar: gecelerimizin sultanııııııııııııııııısositososito

Kızlar sizinle son yarım saatim var kıymanın çözülmesini bekliyorum yemek yapmaya başlıycamm acemiyim ya ancak yaparım:roflol:

Filiz bu akşamda konuşuruz değil miiiiiiiii:jeyyar: gecelerimizin sultanııııııııııııııııısositososito

kız iki resmimi buldum burda fırsat bulursam eklicem :eek:

kızzz ben hamişim o yüzden burdayım kocişime ilgilenemiyorumkiii halbuki çokta özledim onu sabırr diyorum :)

kız ceren biliyorum aşkol..bunadım mı ben..:eek:klava: hani hamiş olmayanlar çalışsın bol bol kocalarının yanına gidip, hamiş olanlar hariç demek istedim...
beni bir tek sen anladın, sen de yanlış anladın cereeeeeeeeeenkaydirigubbakcemile
senin hamiş olduğunu bilmeyen mi var canımcım..
hem bu arada cerenin giysileri de çoook şekerü üzerinde eskisin annesiii

X