Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızz irem sen geçmişi okumadınmı ben dediydim filizin yasağı kalktı diyeee
varya filiz abla cumartesiden itibaren yazılanları bir okusan çoğu mesaja adın geçiyor heee
hatta bak bu gece madem uyuyamayacaksın otur oku onları zatii sabah olur :):):)

hııı atlamışım o konuyu :eek:

kızz irem sen geçmişi okumadınmı ben dediydim filizin yasağı kalktı diyeee
varya filiz abla cumartesiden itibaren yazılanları bir okusan çoğu mesaja adın geçiyor heee
hatta bak bu gece madem uyuyamayacaksın otur oku onları zatii sabah olur :):):)

vaaaayyyy okuyayım bari bir ara... hehehe ben de neden kulaklarım çınlıyor demiştim :1shok:

vaaaayyyy okuyayım bari bir ara... hehehe ben de neden kulaklarım çınlıyor demiştim :1shok:

evet 2 sayfada 1 nerde olabileceğine dair fikir yürüttük kaydirigubbakcemile3
Ama kocişinin günahını aldım filizcim affet bilgisayarına suikast düzenlediğinden şüphelendim bendelikafadulden

evet 2 sayfada 1 nerde olabileceğine dair fikir yürüttük kaydirigubbakcemile3
Ama kocişinin günahını aldım filizcim affet bilgisayarına suikast düzenlediğinden şüphelendim bendelikafadulden

sositosositosositosositosositososito her an bir suikast yapabilir :dance::dance::dance:

Ceren sen belgeseli izlemişmiydin? onuda atladıysam af buyur bacım:eek:

Bu arada yeni duyduğum bişeyi paylaşayım sizinle hamileyken bebişe ninni söylerseniz bebiş daha huzurlu oluyormuş doğduğundaa :ecrin_bebek: eşler biraz dalga geçer bu konuda ama herşey bebişler için:emir_bebek:

yolumuz düşerse seninle mutlaka tanışmak isterim canım ve uğrarım tabii ki :)

hehehe... herkes bizim gibi dayanıklı değil kafamçokkarıştı

valla övünmek gibi olmasında benle bir kere tanıştınmı zaten kopamazsın bacım her hafta gelmek istersin eğlenceli kafa bir o kadarda olgun düşünceli bir insanımdırda üzerinize afiyet.... :):):) ayy yine şımardım kııı :):)

Cerencim tatili akdeniz tarafında geçirmenizi tavsiye etmem biz balayında kemerdeydik inanılmaz sıcaktı öğlen taaa saat 20:00 ye kadar yani güneş batana kadar dışarı çıkmak çok riskli biz çok üzülmüştük verdiğimiz paraya 2000 ytl vermiştik.Sabahın köründe ve güneş batınca girebiliyorsun denize uyarı yapılıyor tansiyon hastaları şu saatte çıkmasın dışarı diye hele ki senin bebişşin de olacak.Ben karadeniz yada egeyi öneriirm gülüm

yok kız biz bu yaz antalyadaydık kahvaltıdan sonra havuz kenarına bir iniyorduk akşam yemeğine kadar yalnız denize hiç inmedik daha doğrusu otelden hiç çıkmadık malum yeni evliyiz sıkılınca odaya kaçıyorduk ehe ehe :):)

tabii ya bir okumaya başlasan geçmişi günümüze gelemezsin yarım bırakıpta sen her an yazılarımızdaydın ablacım inan ben senin için o kadar endişelendimki rüyama bile girdin o kadar yanii....
hatta söylemicektim ama söyliyim burcuda biliyor bunu babanla ilgili bir şey olmuş olmasından korktuğumu söylemiştim burcuya heo dua ediyorduk bu gün mavideniz söyelyince şok olmuştum yüreğim pır pır etmişti valla neyseki geldin aramıza ablacım geride kaldı geçti...
tekrardan hoşgeldin dünyama hoş geldin topiğimize....

Ceren sen belgeseli izlemişmiydin? onuda atladıysam af buyur bacım:eek:

Bu arada yeni duyduğum bişeyi paylaşayım sizinle hamileyken bebişe ninni söylerseniz bebiş daha huzurlu oluyormuş doğduğundaa :ecrin_bebek: eşler biraz dalga geçer bu konuda ama herşey bebişler için:emir_bebek:

evet canımcım bu doğru, onun için annenin son derece sakin ve huzurlu olması gerekiyor bebiş için

valla övünmek gibi olmasında benle bir kere tanıştınmı zaten kopamazsın bacım her hafta gelmek istersin eğlenceli kafa bir o kadarda olgun düşünceli bir insanımdırda üzerinize afiyet.... :):):) ayy yine şımardım kııı :):)

tabii ya bir okumaya başlasan geçmişi günümüze gelemezsin yarım bırakıpta sen her an yazılarımızdaydın ablacım inan ben senin için o kadar endişelendimki rüyama bile girdin o kadar yanii....
hatta söylemicektim ama söyliyim burcuda biliyor bunu babanla ilgili bir şey olmuş olmasından korktuğumu söylemiştim burcuya heo dua ediyorduk bu gün mavideniz söyelyince şok olmuştum yüreğim pır pır etmişti valla neyseki geldin aramıza ablacım geride kaldı geçti...
tekrardan hoşgeldin dünyama hoş geldin topiğimize....

canımsınız ya, gerçekten çok güzel bir duygu bu, yalnız olmadığını bilmek kadar güzel bir şey yok, iyi ki varsınız :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

filiz ablacım kocişim evde ama o diğer masaüstü pc de ben oltukta diz üstü pc de takılıyoruz birazdan söylenmeye başlar ama benimle ilgilen diye canımcım yaa biraz keyifsiz grip oluyor fazlda yaklaşmak istemiyorum o yüzden ama kocamıda özlyom yaa sarılıp koklmak istiyommm..

kızz irem bak ne dicem ben o belgeseli izledim dedim ya hani ben indirdim cd ye çektim onu diye benim indirdiğim belgesel ile siin izlediğiniz online belgesel aynı değil konu aynı ama çekimler farklı sonuç: bayıldımmmmm tekrar teşekkürler cicim....

bu arada kızz benim bebiş zaten huzurlu doğar anası kiiimmm niniye gerek yok yani cicim cerende böyle ana varken oda gamsız olur kesin ehe ehe :):)

gamsız olacağı kesin cerencim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 anasına bak kızını al demzler mi :roflol:

canımsınız ya, gerçekten çok güzel bir duygu bu, yalnız olmadığını bilmek kadar güzel bir şey yok, iyi ki varsınız :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Ablacım biz her zaman yanındayız Şeniz istesende kurtulamazsın bu delilerdennnnsırnaşık şey bizden kurtulmak kolay değil değilmi Ceroş?hihoyyyt

aman cerencim sen yine çok fazla yaklaşma kocişine, grip bir kere girdi mi eve zor çıkar, sen de bol bol C vitaminli şeyler ye iç gülüm

Ablacım biz her zaman yanındayız Şeniz istesende kurtulamazsın bu delilerdennnnsırnaşık şey bizden kurtulmak kolay değil değilmi Ceroş?hihoyyyt

SENDE İYİKİ VARSIN ABLAM
iyiki yanımızda aramızdasın bizi sakın bırakma emi hihoyyyt hihoyyyt

canlarım beniiiiiiiiiiiim, mecbur kalmadığım sürece bırakamam zaten, resmen bağımlılık yapıyorsunuz siz hihoyyyt

gamsız olacağı kesin cerencim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 anasına bak kızını al demzler mi :roflol:

varsın gamsız olsun be abla herşeyi öçüsünde yaşasın üzülüp sıkılıyoruzda ne oluyor sanki hep yıpranan biz insan bazen bencil olmalı diye düşünüyorum haksızmıyım?

kızzz burdan kopmak o kadar kolaymı hele bir kendine bak müptelası oldun buraların ehe ehe :roflol: :roflol:

filiz ablacım kocişim evde ama o diğer masaüstü pc de ben oltukta diz üstü pc de takılıyoruz birazdan söylenmeye başlar ama benimle ilgilen diye canımcım yaa biraz keyifsiz grip oluyor fazlda yaklaşmak istemiyorum o yüzden ama kocamıda özlyom yaa sarılıp koklmak istiyommm..

kızz irem bak ne dicem ben o belgeseli izledim dedim ya hani ben indirdim cd ye çektim onu diye benim indirdiğim belgesel ile siin izlediğiniz online belgesel aynı değil konu aynı ama çekimler farklı sonuç: bayıldımmmmm tekrar teşekkürler cicim....

bu arada kızz benim bebiş zaten huzurlu doğar anası kiiimmm niniye gerek yok yani cicim cerende böyle ana varken oda gamsız olur kesin ehe ehe :):)

Cd ye çektiğini biliyorumda izlediğini kaçırmışım gülüm rica ederim ne demek. Aaaaaaaaa benim aklıma ne geldiiii ben neden kocama izletmiyorum belgeseli kaydirigubbakcemile5
bak belki orda görünce çeker:ecrin_bebek:

varsın gamsız olsun be abla herşeyi öçüsünde yaşasın üzülüp sıkılıyoruzda ne oluyor sanki hep yıpranan biz insan bazen bencil olmalı diye düşünüyorum haksızmıyım?

çok haklısın hayatım, gerçekten biraz bencil olmak hiç de fena olmaz, ama ayarını tutturmak lazım, bu iş de sana düşecek canımcım yerimseniben

aman cerencim sen yine çok fazla yaklaşma kocişine, grip bir kere girdi mi eve zor çıkar, sen de bol bol C vitaminli şeyler ye iç gülüm

canlarım beniiiiiiiiiiiim, mecbur kalmadığım sürece bırakamam zaten, resmen bağımlılık yapıyorsunuz siz hihoyyyt

valla evet grip zor heleki benim durumumda malum daha yeni krtuldum allah korusun
elimden geleni yapıyorum yakalanmam inşallah...
bu arada ben demiştim gelsin telefon numarasını alıcam diye herkesin tek tek numarasını alıcam buraya iki gün uğramadığında arayıp hatırlatıcam ehe ehe kaydirigubbakcemile3

X