Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Tabiki 3 çocuk çok ama çingane falcı salladı bir yerinden 3 diye korkuyor şimdi 3 ün 1 i bile yok:roflol::roflol:

Beğenilmez mi onlaarrr minnacık kurban olurum onaaaa :ecrin_bebek: Ceren nasıl zaptediyorsun kendini anacım bebişe kıyafet alırken :emir_bebek: ben bile ortada fol yok yumurta yok alasım geliyordelikafadulden hamiş kalınca yandıkkkkkk:CüvCüv:

kız neler almak istiyorum ama bir yandanda korkuyorum ya kullanamazsak diye sonra hemen bu yeter diyip çıkıyorum olduğum yerden yoksa varya herşeye saldırıyorum aç kurtlar gibi görmen nasıl

ben internette çok buldum, bakarken insan kafayı yiyor o minicik şeylere... herşeyi alası geliyor insanın

Cerenimin cicişleriii
parti 1.

$HPIM3361.jpg

$HPIM3362.jpg

$HPIM3363.jpg

$HPIM3364.jpg

$HPIM3366.jpg

kız neler almak istiyorum ama bir yandanda korkuyorum ya kullanamazsak diye sonra hemen bu yeter diyip çıkıyorum olduğum yerden yoksa varya herşeye saldırıyorum aç kurtlar gibi görmen nasıl

Kuşum tabiiii insanın bebek mağazalarına girince kendini zaptetmesi çok zor ondan merak ettim.Tabi canım haklısın hemen büyüyor bebişler kullanırsın ama hevesini alana kadar tavşanlı şapkalar takarsın çok yakışıyor meleklere o şapkalar:ecrin_bebek: birdeee hediyede geliyor bir o kadar tabi onuda düşünmek lazım cicim

cereeeeeeen bunlar harika şeyler güzelim, Allah iyi günlerde, sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah, ayyyyyyyy yerim ben yerim, çoooooooooook şeker ya

2,5 seneyi geçtik canım, haziranda 3 sene olacak inşallah :nazar:

Ayyy sizde yeniymişsiniz kuşummm Allah kem gözlerden korusun:nazar:

Cerencim çok cici minik cerenin eşyaları Allah iyi günlerde güle güle kullanmayı nasip etsin:Saruboceq:

Ben izindeyim ya bu hafta şirketteki kızlar bana geldi öğle tatilinde birde kayboldular evi bulamadılar toplam 10 dk ya oturdular ya oturmadılar.benim küs olduğum kişi de geldi hani geçen hafta anlattığım size geldi gezdi evimi herşey çok güzel ama mutfağı beğenmedim dedi:kızgın: toplam 6 kişilerdi o hariç o kadar kişi hep güzel dileklerde bulundu o gıcık söyledi lafı çıkarken resmen şok oldum ya daha yeni yeni konuşmaya başlıyoruz ve belli bir seviye içinde nasıl söyler böyle bişey ya resmen başım tuttu bugünnnsenağlama

cerenimin cicişleri
parti 4.

$HPIM3377.jpg

$HPIM3378.jpg

$HPIM3379.jpg

$HPIM3380.jpg

şimdilik bu kadar teyzeleri ufak tefek eşyalar olduğu için resim çok ama hepsini gösterecek mecalim yokkk rabbim kullanmayı nasip etsin inşallah cümlemize...

Ayyy sizde yeniymişsiniz kuşummm Allah kem gözlerden korusun:nazar:

Cerencim çok cici minik cerenin eşyaları Allah iyi günlerde güle güle kullanmayı nasip etsin:Saruboceq:

Ben izindeyim ya bu hafta şirketteki kızlar bana geldi öğle tatilinde birde kayboldular evi bulamadılar toplam 10 dk ya oturdular ya oturmadılar.benim küs olduğum kişi de geldi hani geçen hafta anlattığım size geldi gezdi evimi herşey çok güzel ama mutfağı beğenmedim dedi:kızgın: toplam 6 kişilerdi o hariç o kadar kişi hep güzel dileklerde bulundu o gıcık söyledi lafı çıkarken resmen şok oldum ya daha yeni yeni konuşmaya başlıyoruz ve belli bir seviye içinde nasıl söyler böyle bişey ya resmen başım tuttu bugünnnsenağlama

amin canım amin a.s

boşver üzülme, demek ki üzülmeyi hak etmeyecek biri, insanlara olduğundan daha fazla değer verme iremcim, sonra üzülen sen oluyorsun işte, hayat bu güzelim, boşveeeeeer takma kafana, diğerleri beğendi de o beğenmediyse arkadaşında bir sorun var demektir :teselli:

Cerencim çok zevklisin canım çok güzel giysiler almışsın bebişine doğsada giysee o fotoğraflarını da görsekk:emir_bebek: ya bende bebiş istiyorummm:CüvCüv:

X