Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tamam petekçim hadi iyi akşamlar görüşürüzz sonra çok yorma kendini emi size kolay gelsin öptüm

dün kuşadasına gittim farkında olmadan çok gezmişim belimin ağrısından duramadım akşam bugünde
kayınpederim dükkana mal almaya gitti bende eşime yardıma gittim merdivenlerden in çık çok yoruldum

selam kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

kusura bakmayın, beni çok merak etmişsiniz ama haber bile veremeden apar topar İstanbul'a gittim pazar günü, babama araba çarpmış geçen hafta çarşamba, ama bana bunu babam pazar günü söyledi çevrenin baskısıyla, pazartesi de ameliyat olacağını söyleyince atladığımız gibi arabaya gittik İstanbul'a. Çok şükür ki çok önemli değil ama yaşı 73, epidural iğne ile dizinden ameliyat oldu pazartesi, dün de eve çıkınca gece yola çıkıp geldik.

Bu arada beni merak eden soran tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. hepinizi çok seviyorum :)

filizcim hoşgeldiiiin..çok geçmiş olsun canım. Allah babacığına şifa versin..yaşı gereği biraz zorlanır ama iyileşir merak etme canım bir an önce inşallah..

:roflol::roflol:
canım bi test yap hamile olaiblirsin adetin geçmiş senin :uhm:

ay çok güldüm ya bulcuk, alemsin..kadın doğuaracak nerdeyse:)))) delüüüü:)

ben kaçtım herkese iyi akşamlaaarrr.gece yazmak yerine çalışmayı deneseniz ya biraz daha..:)) habire çataa çata..aaa kıskanıyorum ama...hadi bakem hadee:))
hamileler hariç herkes kocişinin yanınaaa..şubat hamişleri geliyooooooooooor:))

ben kaçtım herkese iyi akşamlaaarrr.gece yazmak yerine çalışmayı deneseniz ya biraz daha..:)) habire çataa çata..aaa kıskanıyorum ama...hadi bakem hadee:))
hamileler hariç herkes kocişinin yanınaaa..şubat hamişleri geliyooooooooooor:))

iyi akşamlar cicim

kızlarrr ben geldim tekrardan mesai saatinin sonlarına doğru yoğunlaştım ve sizlere eşlik edemedim şimdi bakalım kimler neler kaynatmış hıımmm...

sen küsersen bizde ağlarız bak bebişimle

ayyy kuşum kıyamam ben sana ağlama nolurrr bebişinide üzme ben bir cadıya uyup sizlere küsermiyim hiç balım...

sensiz olur mu birtanem, kıyamam ben cerenime, gel gel bir sarılayım sana :1hug:, sen gitme yavru kuşum kaydirigubbakcemile3

heh geldim abla sarıl hadi birde şu yanaktan öppp mucxxx tamam oldu şimdi :)

Ceren öyle diyon bak benide çagırmadılar gülüm kaç günlerdir nöbetteyidik şimcik hemen unutuverdiler.:mymeka:

sorma mavişcim ya anında pabucumuz dama atıldı görüyon dimi karı milletii işt böyle bunlar :)

kızlaaaaar hadi bakem öpün birbirinizi, kucaklaşın... sonra bir 4 gün daha kaybolurum haaaaa :eek:klava:

olmazz irem asıl cadının teki öpmem ben onu gitsin oo...

Senin pabuçun pahalıdır kızımmmm dama atılmaz kaliteli hatunsun yaaaa:roflol:

çingene kızı olsan atılırdı bakkk:roflol::roflol:

hadi leyn dalga geçme bennen :eek:klava:

filiz canım hoşgeldin babacığına çok geçmiş olsun ALlah beterini yaşatmasın

neşem canım arkadaşım geçmişkonusunda haklısın artık okuyamayanlara hak veriyorum 2 gün girmesen sayfalar alıyor başını gidiyor 3.gün girdiğindede zaten geçmiş okumaktan mesaj yazamıyorsun doğal olarak paylaşımdada bulunamıyorsun sanırım artık giren günlük online olan arkadaşlardan haber alacak eee kocaman bi aile olduk:)))beni raheli mavi 45 sormuşsun rahelden haber yok çok özledim onu:KK43:((mavi 45 en son yine adet olmuştu bende bu ay kocişle kendimize izin verdik önemli günlerde kardeş kardeş yattık:))))inşallah şubatta:)))sen soğudum falan demişsin yani soğumak değilde bende artık ilişkimi gerektiğinde ve tadında yaşamak istiyorum o yüzden bebek için değilde istediğimiz için beraber olmaya karar verdik çünkü artık kesin olarak anladımki bebişler geleceği vakit geliyor yani hiçbirşey yapmayıp hatta korunanın bile bebişi olduğuna göre gerek görmüyorum artık tabiiki herşey vesiledir ama yeteri kadar yaptım demekki benim vesilem olmayacak o yüzden koyverdim gittiii:)))

yaseminim canım benim sen daha ne kadar çalışacaksın ağırlaştım demişsin

kibele bebişinin sağlıklı olmasına sevindim arkadaşım öpüyorum ikinizide

nur şikayet dilekçesi yapmakla iyi yapmışsın dediğin gibi özele gidipte ilgisizlik görünce insan gerçekten sinir oluyor neticede kimsenin evinde ultrasyon yok ve insan gittiğinde bebişini en azından biraz daha görnmek vede doktorun ilgisini istiyor buda çok normal belkide başkalarınada aynısını yapıyor sevaba bile girmiş olabilirsin bence

ceren ne haber kız

mavi filiz gelmeden önceden haberini vermişsin duyarlılığın için sağol arkadaşım

jasmin aramıza hoşgeldin

arifem ne haber bacım nasılsın?

bulcuk sen nasılsın bacıcığım:)))

sanada selam prenses irem:KK66:

kızlar 2009 hepimize hayırlı gelirde hepimiz artık +18 den değilde bebişlerimizden konuşup dururuz

filiz verdiğin tüyolar eminim biçok kişinin işine yarayacaktır ben bu konuda uzman olduğum için artık denemiyorum koyverdim gitti bacımm:)))çünkü belli bi zaman sonra yaptığına rağmen sonuç alamayınca stres oluyorsun ve bu dahada kötü gelişmelere yol açıyor en azından bende böyle oldu o yüzden şimdi kafam daha rahat ama bu dediklerin senin gibi kolay hamile kalanlar için en azından denemeye değer şeyler paylaşımın için sağol tatlım

iyi bensenb sorduğun için teşekkürler sen nasılsın?

ceren hadi gell barışalım sen bu topiğin tatlı cadısısın sensiz olur mu hiçççç kıyamam ben sanaaaa :teselli:

iyi peki bir daha yapma ama gücüme gidiyo :çok üzgünüm: nütfennn Şeniz

Bir biskrem versem barışır mıyız cicimhihoyyyt Kaldırıyorsun şakayı diye yaptım takıldım sana ben kuşummmmm:teselli:sen topiğimizin yegane gülüsün :dance: Hadi barışalım bak filiz yine gider 4 günn:çok üzgünüm: hadi gel sarıl bana:teselli:

X