Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ilk fıkranın bir benzerini burada başka bir arkadaş kopyaladı..kızlar boşverin fıkralarıda boşverin anlatın bakalım..irem sen ne zaman regl olacan?kim var yakınlarda ilk regl i gelen..yeni hamişler duymak istiyoruz..

:roflol::roflol::roflol: irem koptum yaaa süperlerdi hele ikincisi kaydirigubbakcemile3

mavicim benim resgl tarihim 1 şubatla 5 şubat arası olucam 5 şubatı geçinceee panik heyecan ve stres yapabilirizkaydirigubbakcemile3delikafadulden

selam kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

kusura bakmayın, beni çok merak etmişsiniz ama haber bile veremeden apar topar istanbul'a gittim pazar günü, babama araba çarpmış geçen hafta çarşamba, ama bana bunu babam pazar günü söyledi çevrenin baskısıyla, pazartesi de ameliyat olacağını söyleyince atladığımız gibi arabaya gittik istanbul'a. çok şükür ki çok önemli değil ama yaşı 73, epidural iğne ile dizinden ameliyat oldu pazartesi, dün de eve çıkınca gece yola çıkıp geldik.

Bu arada beni merak eden soran tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum :)

canım benim çok geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın bizde seni çok seviyoruz nasılsın şimdi

ilk fıkranın bir benzerini burada başka bir arkadaş kopyaladı..kızlar boşverin fıkralarıda boşverin anlatın bakalım..irem sen ne zaman regl olacan?kim var yakınlarda ilk regl i gelen..yeni hamişler duymak istiyoruz..

Mavicim benim regl 19/01 de oldu.Ben 2 aydır hapı bıraktım.Aslında erken olduğunu düşünüyor eşim ama bir kaza bekliyorum umutla:Saruboceq:

iremcim yeni regl tarihin ne zaman? şuanda reglsin degilmi? ilk burcu dan duyacaz o zman ocak sonu gibi sanırım kimse regl zmanı gelmiyor..şubat 1 itibariyle dmek..hadi bakalım..

OHOOOOO
topik canlanmış valla kızlar maşşallah ne diyeyim....
biz hafta başından beri şurda 2-3 kişi yırtıyoruz kendimizi nerde bu millet diye şuan online 10 kişi var ve biz unutulmuşuz görüyon dimi burcu, arife , maviş böyle oluyor işte kızlarrr....
Meğer biz değilmişiz buranın güllerriii hııhhhh....

maviiii denizzzz
benide hesapla kızzz en son 22 ağustosta regl oldum kaç ay oluyo :uhm: ne zamana denk geliyo :uhm:
:roflol: :roflol: :roflol: :sm_cool: delikafadulden

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)
11.jasminn_23............................1.ayımday ım
Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

OHOOOOO
topik canlanmış valla kızlar maşşallah ne diyeyim....
biz hafta başından beri şurda 2-3 kişi yırtıyoruz kendimizi nerde bu millet diye şuan online 10 kişi var ve biz unutulmuşuz görüyon dimi burcu, arife , maviş böyle oluyor işte kızlarrr....
Meğer biz değilmişiz buranın güllerriii hııhhhh....

Ceren hanım Ceren hanım beni saymayı unuttun bende burda değil miydim:dilcikar:

maviiii denizzzz
benide hesapla kızzz en son 22 ağustosta regl oldum kaç ay oluyo :uhm: ne zamana denk geliyo :uhm:
:roflol: :roflol: :roflol: :sm_cool: delikafadulden

:roflol::roflol:
canım bi test yap hamile olaiblirsin adetin geçmiş senin :uhm:

iremcim yeni regl tarihin ne zaman? şuanda reglsin degilmi? ilk burcu dan duyacaz o zman ocak sonu gibi sanırım kimse regl zmanı gelmiyor..şubat 1 itibariyle dmek..hadi bakalım..

evet canım reglim:1no2: Allah hayırlısını nasip etsin vardır vakti zamanı:Saruboceq: önemli olan o yola baş koymak değil mikaydirigubbakcemile3 Bir kadının kafasına koyupta yapamayacağı şey yoktur:enbuyukkk:

hepimiz gülüyüz buranın :dilcikar:a.s.:nazar::enbuyukkk:
aman aman maşallah diyelim toppiğimizede canlı kalsın

Ceren hanım Ceren hanım beni saymayı unuttun bende burda değil miydim:dilcikar:

burdamıydın kııızzz ben niye hatırlamıyommm :uhm:

:roflol::roflol:
canım bi test yap hamile olaiblirsin adetin geçmiş senin :uhm:

olabilirmi dersin :uhm:
ama şeyyy ben sevgilimle şey yanii üç tane don vardı üstümde birde şeyyy nasıl denir bilmemki onun sıvısı :eek: ayyy söyleyemicemmm :roflol: :roflol: :roflol:

BURCUUUUU anladın sen onuuuuuu :roflol: :roflol:

X