Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

kusura bakmayın, beni çok merak etmişsiniz ama haber bile veremeden apar topar İstanbul'a gittim pazar günü, babama araba çarpmış geçen hafta çarşamba, ama bana bunu babam pazar günü söyledi çevrenin baskısıyla, pazartesi de ameliyat olacağını söyleyince atladığımız gibi arabaya gittik İstanbul'a. Çok şükür ki çok önemli değil ama yaşı 73, epidural iğne ile dizinden ameliyat oldu pazartesi, dün de eve çıkınca gece yola çıkıp geldik.

Bu arada beni merak eden soran tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. hepinizi çok seviyorum :)

ablacım ya valla hamieller merakdan doğuruyodu nerdeyse
neyseki geldin aramıza çok geçmiş olsun :1hug:

kusura bakmayın, beni çok merak etmişsiniz ama haber bile veremeden apar topar İstanbul'a gittim pazar günü, babama araba çarpmış geçen hafta çarşamba, ama bana bunu babam pazar günü söyledi çevrenin baskısıyla, pazartesi de ameliyat olacağını söyleyince atladığımız gibi arabaya gittik İstanbul'a. Çok şükür ki çok önemli değil ama yaşı 73, epidural iğne ile dizinden ameliyat oldu pazartesi, dün de eve çıkınca gece yola çıkıp geldik.

Bu arada beni merak eden soran tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. hepinizi çok seviyorum :)

Canımsınnnnnnnnnnn seni çok özledik valla yokluğun acayip belli oluyor.İtiraf ediyorum senin kocişin bilgisayarına gıcık oluyor diye bozduğunu mu düşünmedik,yoksa cundada kahve keyfinde olduğunu mu düşünmedikk hep günahını almışız bizi affettt:eek:

ablacım çok geçmiş olsun valla polise haber verecektik nerdeyse... ama babanın iyi olmasına çok sevindim

Canımsınnnnnnnnnnn seni çok özledik valla yokluğun acayip belli oluyor.İtiraf ediyorum senin kocişin bilgisayarına gıcık oluyor diye bozduğunu mu düşünmedik,yoksa cundada kahve keyfinde olduğunu mu düşünmedikk hep günahını almışız bizi affettt:eek:

kıyamam güzelim benim :1hug: valla keşke öyle olsaydı ama neyse ucuz atlattık, Allah kimsenin başına vermesin, aileden uzak olmak öyle zor ki, bu olay olunca daha iyi anladım bunun zorluğunu :1no2:

hehehe sağol canımcım, geldi mi kocişin? sanki gelmiş gibi geldi bana kaydirigubbakcemile3

Bende gazeteye ilan verecektim Filiz ne olur topiğimize geri dön diyeeeekaydirigubbakcemile3 bence en azından birbirimizde mail adreslerimiz olmalı böyle durumlarda beklemek çok zor :çok üzgünüm:

kızlar bir duş almam gerekiyor, evin işlerini hallettikten sonra bir görüneyim size dedim, mavişim sağolsun mail atmış, merak ettiğinizi söylemiş, iyi olduğumu söyleyeyim dedim, bana yarım saat bir müsade lütfen, hepinizi çooooooooooooooook özlemişim yaw :)

Filizz ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hoş geldin ablacım sefalar getirdinnnnnn
nasıl mutlu oldum seni gördüğüme anlatamam yaaaa
çok çok geçmiş olsun ablammmmm allahım babaya acil şifa versin inşallaaahhhhhh
sen nasılsın iyimisin keyfin nasıl ablacım

bu arada jasmin yaş 24 imiş canım yaşıtız yani bence fazla zaman kaybetmeden başlayın çalışmalara ben hep genç bir anne olmak istemişimdir biliyormusun allahımda gönlüme göre veriyor inşallahhhh...
Darısı tüm isteyenlerin başınaaaaaa amiiinnnn

filizcim şurada yazını görmek daha mutlu etti beni gerçekten merak ettik yarın görüşürüz deyip hiçbir nedensiz olmaksızın ki geleceginden emin oldugumuz için ebkledik tabii 3 gündür haber alamayınca...neyse tekrar geçmiş olsun diyorum..hadi banyonu yap öyle gelirsin..

hoşbulduk yerimseniben sizede büyük geçmiş olsun Allah beterlerinden korusun bu kaza günahlara kefaret olsun inşallah Allah bir daha vermesin çok üzüldüm gerçekten :Saruboceq:
çok teşekkür ederim canım, amiiiiin
Bende gazeteye ilan verecektim Filiz ne olur topiğimize geri dön diyeeeekaydirigubbakcemile3 bence en azından birbirimizde mail adreslerimiz olmalı böyle durumlarda beklemek çok zor :çok üzgünüm:
hehehe... evet gazete ilanı hiç fena olmadı... maillere bile bugün baktım canım, İstanbul'da aklıma bile gelmedi valla... ama tabii alalım mail adreslerimizi
Filizz ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hoş geldin ablacım sefalar getirdinnnnnn
nasıl mutlu oldum seni gördüğüme anlatamam yaaaa
çok çok geçmiş olsun ablammmmm allahım babaya acil şifa versin inşallaaahhhhhh
sen nasılsın iyimisin keyfin nasıl ablacım
canıııııııııııııııım çok teşekkür ederim hayatım, iyiyim çok şükür, keyfim de iyi :)
geldi ablacım pazartesi sabah bana süpriz yaptı

gözün aydıııııııııııııııııııııııın :)

bu arada jasmin yaş 24 imiş canım yaşıtız yani bence fazla zaman kaybetmeden başlayın çalışmalara ben hep genç bir anne olmak istemişimdir biliyormusun allahımda gönlüme göre veriyor inşallahhhh...
Darısı tüm isteyenlerin başınaaaaaa amiiinnnn

evet bunu bende isterdim hep cerencim çevremde böyle genç yaşta doğum yapmış kuzenlerim felan var hepsi arkadaş gibiler çocuklarıyla çok hoşuma gidiyo bu bende arkadaş olmak isterim çocuğumla tabi olursa kısmet nasip böyle konuştukça dahada gaza geliyorum yumurtlama günlerini nasıl beklicem ben yaaa sırnaşık şey

Hadi kızlar oturmaya mı geldik kopalımmm neşelenelimmmmmmhihoyyythihoyyyt gri bulutlar kalktı topiğimizden yine günlük güneşlik oldu topiğimiz:nazar:

John sabah kalktığında vakit çok geçtir. Ve acele ile giyinip hemen bir taksiye atlayıp işe gider. Fakat işe geldiğinde patronu onu her zaman geç kaldığı için isten kovar. İşten kovulan John üzgün bir şekilde eve döner. Eve geldiğinde yatak odasında Karısını bir Zenci ile yatarken bulur. Ve kadın artık kendisini sevmediğini, evini ve arabasını aldığını söyleyip John'u evden kovar. İyice çaresiz kalan John sokaklarda dolaşırken kendini köprüden atıp ölmeyi düşünür. Tam köprüden atlarken bir Noel Baba gelir. Noel Baba niçin ölmek istediğini sorar. John başından geçenleri anlatır.
- Noel Baba “ Şöyle 20 yaşında sarışın bir kadının olsun ister mi sin?
-John “ Elbette”
-Noel Baba “ Şöyle kendi işin, Porche ve muhteşem bir villan olmasını ister mi sin?”
-John tereddütsüz “Tabi elbette isterim.”
-Noel Baba “Ama bir şartım var.”
-John “ Nedir şartın?”
-Noel Baba “ Bir kere yapacağım!!!!” John düşünür, biraz sabredeceğim ve muhteşem şeyler kazanacağım der. Tamam der. John soyunmaya başlar ve bu işi yaparken
-Noel Baba sorar. “ John kaç yaşındansın?”
-John “41”
-Noel Baba “John 41 yaşındasın ama hala Noel Baba'lara inanıyorsun!!!!!” :roflol::roflol::roflol:

Anne ve baba çocukları anlamasın diye sevişmeye "çamaşır yıkama" demişler. Yani sevişmek istediklerinde çamaşır yıkayalım mı diyorlarmış. Bir gün baba oğlunu çağırmış ve "git anana sor bakalım çamaşır yıkayacak mıymış" demiş. Oğlu da gitmiş ve sormuş. Annesi "olmaz oğlum git babana söyle bugün yorgunum" demiş. Ertesi gün adam bir daha oğlunu çağırmış ve anana git sor demiş. Anne yine aynı cevabı vermiş. Ondan sonraki gün anne oğlunu çağırmış. "Git babana söyle bugün çamaşır yıkayabiliriz" demiş. Oğulda gitmiş babasına sormuş. Babası "yok oğlum olmaz anana söyle ben çamaşırları elde çitiledim" demiş. :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X