Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Rahel canım hayırlısı olsun. Ümidi hiç bir zaman kesmemek gerek.Bizlerde inşallah bebişlerimizi kucağımıza alıcaz.
Mavideniz canım sıkma canını.Bundada vardır bir hayır diyelim her zaman ki başımıza gelenleri daha rahat atlatabilelim.Allah gönlümüze göre versin.
Burcu canım ben göremedim senin bıcırığı ama eminim ki çok tatlıdır.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.
Nese aynı kaderdeyiz tık yok daha benimde.İşten kendimi görmüyorum,düşünecek vaktim bile yok ama gelmiyor yinede kırmızılar.Yarın belki bi test daha yaparım o da son olur varsa çıkar herhalde.Hakkımızda hayırlısı olsun canım.

Kız sarı yazmışın okuyamadım, alıntı yapınca görebildim. Ben de düşünüyorum canım 1 test daha mı yapsam diye. 13 gün oldu gecikmem, hap da alıyorum ama. Daha olmadı doktoruma telefon edicem inşallah. Hakkımızda en hayırlısı olsun canlarım. Herkese iyi geceler...

kızlar nerelerdesiniz vallahi bizim forumu zor buldum kimse yokmu yaa ben pazartesiden beri diyetteyim o yüzden diyet sağlıklı beslenme bölümündeyim :)) iyi oldu hem zayıflıyorum hem biraz kafam dağılıyor bebek fikriyle boğulmuyorum tabi bu arada şunuda sölemeliyim ki diyet spor falan derken çalışmalar biraz yavaşladı artık hayırlısı Allahtan o ne yazdıysa onu görüzcez dimi ben yoktum ama sizlerde yoktunuz sanırım herkese iyi geceler

Canim iyi yapiyorsun, saglam kafa saglam vucutta bulunur. Sen saglikli ol hersey zamani glince hayirlisi ile olur insallah.

Rahel canım hayırlısı olsun. Ümidi hiç bir zaman kesmemek gerek.Bizlerde inşallah bebişlerimizi kucağımıza alıcaz.
Mavideniz canım sıkma canını.Bundada vardır bir hayır diyelim her zaman ki başımıza gelenleri daha rahat atlatabilelim.Allah gönlümüze göre versin.
Burcu canım ben göremedim senin bıcırığı ama eminim ki çok tatlıdır.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.
Nese aynı kaderdeyiz tık yok daha benimde.İşten kendimi görmüyorum,düşünecek vaktim bile yok ama gelmiyor yinede kırmızılar.Yarın belki bi test daha yaparım o da son olur varsa çıkar herhalde.Hakkımızda hayırlısı olsun canım.

Canim kaldirdim resmi, bugun karnimi acaip bir sekilde duvara carptim, elimde tepsi vardi, tepsi karnima gecti resmen. Hep dua ediyorum ama nazardanda cekiniyorum ve Allaha siginiyorum.

Sen nasilsin?

Kız sarı yazmışın okuyamadım, alıntı yapınca görebildim. Ben de düşünüyorum canım 1 test daha mı yapsam diye. 13 gün oldu gecikmem, hap da alıyorum ama. Daha olmadı doktoruma telefon edicem inşallah. Hakkımızda en hayırlısı olsun canlarım. Herkese iyi geceler...

Canim bencede ihmal etme, bayagi olmus. Daha test yapma bence, doktoruna danis ne yapman gerektigini ve adetini beklemeye devam et. Sonrada tedaviye baslarsin canim hayirlisiyla.

kızlar gününün aydın , cumanız mübarek olsun...hepinize desteğinizden dolayı teşekkür ederim..biliyorum daha ilk denemeyi yaptık ama sanki şimdiden umudum kırıldı..Allahım büyüktür keşke tedavisiz olsa...Burcu canım geçmiş olsun ağrı felan yok değil mi karnında..Neşe ve Mavi 45 hala adet olmamanız benım içimde ışık yaktı resmen..isterimki ikinizde hamile olasınız..Mavi deniz canım belkide bu ay müjde senden gelecek belkide Benssenb den :)))) Karabiber yeniden aramıza döndüğüne sevindim..yanlış hatırlamıyorsam sende yaklaşık 1,5 yıl beklemiştin..allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Lotus, Yasemin sizler ve bebişlerinizde iyidir inşallahh...Entelliye bakarsın kilolar gider hemen bebek gelir inşallah...Beklenmedik anda geliyorlar baksana :))) unuttuğum kim varsa herkes iyidir umarım...

kızlar nerelerdesiniz vallahi bizim forumu zor buldum kimse yokmu yaa ben pazartesiden beri diyetteyim o yüzden diyet sağlıklı beslenme bölümündeyim :)) iyi oldu hem zayıflıyorum hem biraz kafam dağılıyor bebek fikriyle boğulmuyorum tabi bu arada şunuda sölemeliyim ki diyet spor falan derken çalışmalar biraz yavaşladı artık hayırlısı Allahtan o ne yazdıysa onu görüzcez dimi ben yoktum ama sizlerde yoktunuz sanırım herkese iyi geceler
slm ne güzel kilolarda gidiyor darısı başımıza kilo verildikçe bebk daha çabuk gelir biliyorsun dimi.ama bak dikkat et vitaminsizde kalma.

bende öyle demeye başladm sizin sayenizde..isyan etmiyorum..rabbim hepimize nasip eder..herşey zamanında..düşünmemek en iyisi kafaya taktıkça gelmiyor bizim bıcırıklar..

Canim iyi yapiyorsun, saglam kafa saglam vucutta bulunur. Sen saglikli ol hersey zamani glince hayirlisi ile olur insallah.

Canim kaldirdim resmi, bugun karnimi acaip bir sekilde duvara carptim, elimde tepsi vardi, tepsi karnima gecti resmen. Hep dua ediyorum ama nazardanda cekiniyorum ve Allaha siginiyorum.

Sen nasilsin?

Canim bencede ihmal etme, bayagi olmus. Daha test yapma bence, doktoruna danis ne yapman gerektigini ve adetini beklemeye devam et. Sonrada tedaviye baslarsin canim hayirlisiyla.
cnm ya agrın yoktur inşallah..nasıl çarptın duvara ya..lütfen dikkat et kendine ve bebegine..
kızlar gününün aydın , cumanız mübarek olsun...hepinize desteğinizden dolayı teşekkür ederim..biliyorum daha ilk denemeyi yaptık ama sanki şimdiden umudum kırıldı..Allahım büyüktür keşke tedavisiz olsa...Burcu canım geçmiş olsun ağrı felan yok değil mi karnında..Neşe ve Mavi 45 hala adet olmamanız benım içimde ışık yaktı resmen..isterimki ikinizde hamile olasınız..Mavi deniz canım belkide bu ay müjde senden gelecek belkide Benssenb den :)))) Karabiber yeniden aramıza döndüğüne sevindim..yanlış hatırlamıyorsam sende yaklaşık 1,5 yıl beklemiştin..allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Lotus, Yasemin sizler ve bebişlerinizde iyidir inşallahh...Entelliye bakarsın kilolar gider hemen bebek gelir inşallah...Beklenmedik anda geliyorlar baksana :))) unuttuğum kim varsa herkes iyidir umarım...

seninde hepinizin cuması mübarek olsun..cnm ümidini yitirme..aşılama belki basit bir olay (gibi görünebilr tüp bebege göre) ama yinede bizler pes ediyoruz normalde ben eger aşılama yapılsaydı en fazla 2 kere yaptırma taraftarydım hatta ilkini bile yaptırıp yaptırmama arasında gidip geliyordum..ben bunları düşünürken şuan bunu yaptırma fırsatım bile olmuyor görüyormusun..pes etmemek mücadele etmek gerekiyor rabbim bizi sınıyor bununla sanırım..bu ay dedgim gibi çok düşük bir ihtimal benden bebek haberi almanız baksana ortada gelişen yumurta bile yok..

.

canım benim kendine dikkat et kendinede yiğenimizede inş Allahın izniyle bişey olmamıştır hep dua oku bizlerde duacınız merak etme

hoşgeldin canım aramıza tabiki kabul ederiz

çok teşekkür ederim canım sağol .bizde 3 aydır bebek sahibi olmak için elimizden geleni yapıyoruz ve bugün adetimi bekliyorum inşallah hayırlı haberler alırım.inşallah hapimiz en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız

Günaydın kızlar.nasılsınız?hihoyyythihoyyyt
yeni gelenler aramıza hoşgeldiniz :1hug:
menzil gülü geçmiş olsun cnm ya,bişey olmamıştır merak etme,ama daha dikkatli ol.
yarın anneme gidiyorum,çok mutluyum kızlarrr:teytey::teytey::teytey:
herkese hayırlı cumalar diliyorum.a.s.
nurcum içiyorsun dimi progestanıa.s

menzil gülü geçmiş olsun cnm ya,bişey olmamıştır merak etme,ama daha dikkatli ol.

evet içiyorum deryacım içmezsem senden dayağı yiyecem akşamları elindeki oklava aklıma geliyor

Canlarim bizim bugun doktor randevumuz vardi. Vee bebisimizi gorduk. Kafasi elleri, ayaklari hep belliydi, buyumus. Biz su an 10+3 uz ve ben anlamadim ama bebek hareket ediyormus. Doktor vajinal ultrasonla bakti, oraya buraya oynatirken ben bebekmi oynuyor, doktormu oynatiyor anlamadim ama neden hareket etmiyor deyince, doktor hareket ediyor dedi. Hersey iyi gidiyormus cok sukur. Bir dahaki randevumuz bir ay sonraya. Bebisimizin ultrason fotosunu koydum, maasallah deyin teyzeleri...

Sebeyzacim benimki hareket ediyormus, yani esim kollarini oynattigini gormus ama tabiki daha yeni basladilar bu haftalarda hareket etmeye. Bak gor bir dahaki gidisine insallah hareketinide goreceksin. Her bebek ayni olmuyor, uyuyordur o sirada. Dedikleri gibi bebekler hizli bir gelisim asamasinda su haftalarda, yoruluyor ve uyuyorlardir bu yuzden.

Yasemincigim mide yanmasina ne iyi gelir hic bilmiyorum, insallah gecer hemen. Birde sen ikili testi yaptirmistin dimi? Peki bu istege baglimi yoksa sormadan mi gel yapalim diyorlar, ayri ucret aliyorlarmi? Ben 2 hafta sonra yaptirmayi planliyorum, 12. haftada. Ama doktorum dedi ki ikili test bebek down sendromlu yada degil demez dedi yani kesin cevap vermiyor, bunu zaten biliyordum. Eger risk yuzdesi yuksek cikarsa amniyosentez yaptirirmisin dedi ben hemen hayir dedim. Ama bu testin amaci bu dedi eger amniyosentez yaptirmazsan bunuda yaptirma dedi. Yani sonuc olarak benim dusuncem su, bebegimi hic bir sekilde aldirmayi dusunmuyorum, o zaman hic yaptirmiyim diyorum bu testleri. Ne dersiniz?

Benssenbcim cevap yazdim sana, hemen oku.

canım bebeğinin iyi olmasına cok sevindim benimkininde kolları oynadı ama epey bi sallamadan sonra inşallah dediğin gibidir dr sorun yok hersey normal dedi ama endişelenmemek mümkün olmuyo canım

çok teşekkür ederim canım sağol .bizde 3 aydır bebek sahibi olmak için elimizden geleni yapıyoruz ve bugün adetimi bekliyorum inşallah hayırlı haberler alırım.inşallah hapimiz en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız

canım hayırlısıyla inş olur sen stres yapma yeterki ben 7 ay bekledim allahıma şükür meleğim geldi allahım isteyen herkese versin

merhaba beyaz16
teşekkür ederim sanada hayırlı cumalar ve hayırlı yolculuklar diliyorum

canım hayırlısıyla inş olur sen stres yapma yeterki ben 7 ay bekledim allahıma şükür meleğim geldi allahım isteyen herkese versin

tebrik ederim çok sevindim bende stres yapmamaya çalışıyorum biliyorum çok önemli bir faktör ama pek fazla beceremiyorum galiba neyse beklicez başka çaremiz yok allahım enkısa zamanda isteyen her herkese nasip etsin

Sen nasilsin?

Tamam test yapmayayım da sence de biraz fazla gecikmedi mi? Yasemin gibi olucam diye korkuyorum ve çok daha fazla ilaç aldım ben. Bu arada kendine bebişine bol bol oku, çok büyük geçmiş olsun. Nazar değildir o, yorgunluktur.

Canım Mavi45i bilmem de ben epey sıkıntı yaptım bu durumu. Ara ara ağrı geliyor, hassaslık da var ama hala kırmızılar yok, leke bile yok. Hayırlısı hakkımızda. Ağzımda da acı bir tat var, yoksa şeker hastası mı oldum kızlar ya.

Hamişler bugün cuma, hadi dualara hız verelim. Hala aranıza katılamadık bakın. Hamişlik isteyenler sizler de, hadi bugün hepbirlikte dua edelim. Ben şöyle diyorum. İçimizden birinin dua edişini, yakarışını Rabbim çok seviyor ve Onun dualarıyla birbir hamiş kalıyoruz, en sona O kalacak ki herkes duasından faydalanacak, çünkü O öye bir içten yakarıyor ki Mevlam sona bırakacak. Bu benim acizane fikrim. Bu yüzden dualarımız kabul olmuyor diye üzülmeyelim, belki kabul olanlardandır.

canım ya sen nerdesin uzun zaman oldu görüşmeyeli hamile kaldığını hissettim biliyomusun şimdi okuyuncada şaşırdım günün geçmiş bayağı msndede yoksun arkadaşım inş hayırlı haber verirsin iyi bak kendine

canım ya sen nerdesin uzun zaman oldu görüşmeyeli hamile kaldığını hissettim biliyomusun şimdi okuyuncada şaşırdım günün geçmiş bayağı msndede yoksun arkadaşım inş hayırlı haber verirsin iyi bak kendine

Sorma ya msn'de hocalar hemen yakalıyor diye açmıyorum, başım ödevlerle, derslerle dertte, ama sağlık olsun. Günüm geçti ama hamiş değilim. Testlerde hep tek çizgi çıktı:KK43:( ve adet olmak için hap alıyorum.

Olacak insallah ,bebeklerin kıymetini bilelim diye bize naz yapıyorlar...Cidden yani şu teknoloji o kadar ilerledi madem niye 6 hafta beklemek zorunda kalıyoruz ki, keşke şöyle bir hafta da felan çıksa da bari boşuna beklemesek...

burcum canım çok geçmiş olsun umarım ciddi bir sorun yoktur

neşe canım doktorunla bi görüş bakalım 13 gün diyorsun çok değilmi bu?

mavi45 senin böyle gecikirmiydi?umutlansakmı kız?

beyaz hayırlı yolculuklar canım hayırlısıyla git gel inşallah

Rahel kız Allahmı söyletti kız inşallah canım hepimiz tez vakit kalırız ama umudunu kırmak yok anlaştıkmı hem bu ay bizden daha fazla şansın var aşılamadan sonraki ay doktor bırakırmış ilacın etkisi hala olurmuş bikaç yerde yazıyor aşılama topiklerine bak istersen:KK66:

nur84 bende senin yerinde olsam oklavayı görünce hapların hepsini korkudan yutardım sakın geciktirme beyaz haşlar seni valla:)))

diğer arkadaşlarım karabiber lotus emilly librarian mavi deniz entelliye...hepinizide öpüyorum Hepimizin cuması mübarek olsun evde değildim anca bu saate cevap yazabildim zaten topiğimizde 2.sayfaya düşmüştü:KK43:iyi oldu yani:)))

kızlar ya bi girdim 6 hamiş birden gördüm dilerim bi dahaki aya sırf bizim topikten en az 6 hamişimiz çıkar:))) neden olmasın inanınca oluyor valla:)))

Allaha emanet olun arkadaşlarım...

iyi akşamlar kızlar iyisiniz umarım menzil gülü cnm aman dikkat et kendine bebişine bi şey olmaz gerçi ama sen yinede iyi bak kendine bebişini görmüşsün cok sevindim çok büyük bir mutluluktur eminim rabbim sağlıcaka versin kucağına (amin)
nesemese arkadaşım sıkıntı yapmıomu bu durum benim iki üç gün geçince acayip şişiyorum sıkıntım oluyor arayı uzatmadan gitsene doktora
vallahi 1 kilo verdim bile kızlar ama çok sağlıklı besleniyorum hergün yüryüşümüde yapıyorum umarım tez zamanda kurtulurum fazla kşilolarda bebişim de gelir bekliyorum umutla

X