Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla kızlar heryol denedim yedi beni bu resimler okuyamadım bile yazdıklarınızı. bana yardımda etmiyorsunuz şu resim yüklemeyi bilen yokmu yaaa:eek:klava:

arifecim banada dedi ama hemen degil tabi ilk gittigimde benim rahim agzında yara vardı onlşa ugraştı o ara zaten demiştim ilacı bıraktım 1 kaç aydır diye bana folik asit iç dedi zaten kontrole gittim geldim o aralar sonrasında gecikmeler sıklaşınca doktoru arıyordum her ay gecikti diye.derken baktı bende pko var klomene başlattı o aralarda aşılama yapalım dedi ama 3 sene dolmasından bahsetti prosedür için hatta rahim filmi istedi öncesi için eger aşılama tutmazsa tüp bebk diye onuda yapmamız için rahim filmi olması gerekliydi henüz 3 sene olmadı içinde klomenle devam edelim dedi..sonra olmadı igne dedi bu ay igne vuruldum bir ünite bitti şimdi başka bir igne daha vuruluyorum ama bunu desteklemek içinmi vurdu bilmiyorum...o dedigin süreçlerin heps uygulanacaktı kıl payı kurtuldum her gittigimde bi sürpriz oluyordu..

şimdi diyelimki ilaçlarıda iğneleride denedin olmadı 3sene beklicenmi aşılama için anlamadım ben

kızlarrr dilerim allahtan en kısa zamanda bu uğraşlarınızın karşılığını verir rabbim sizlere.inşallah hemencicik yüzünüz güler önce karnınız sonra kucağınız dolar inşallah....

Yasemiiiiiiiiiinnnnnnnnnn özeline bak bii yaa

cnm bu saatten sonra 3 sene beklemek anlamsız doktor kendi paranla yaparsan vakit harcamayız demişti ..evet ilaçlardan sonuç alamadım bu ay igneyi deniyorum ignenin işe yarayıp yaramadıgını 2 hafta falan sonra görecez kısmetse..aşılama yaprız özel tabii kendi paramla olucak net bilmiyorum ama ortalama maliyeti bu olur zaten ben bu ay ignelere toplam 420 verdim sırf ignelere ama aşılama olursa sperm yıkma falan doktro parası derken bir 350 falanda ona gider..ama aşılama bu ay oldugunu sanmıyorum dogrusunu cuma ögrenecem..yani bu saatten sonra ssk ya baglı muayene yada tedavi olmuyorum hepsi kendi cebimden çıktıgı için ne isterse onu yapıyoruz..

ceren cim inş zaten karma karışık bir durum tedavi olayı devlet sırf ilaç parası vermemk için 3 seneye çıkardı..ya durumu daha kötü olan ne yapsın 3 seneyi beklemek zorunda..

kızlarrr dilerim allahtan en kısa zamanda bu uğraşlarınızın karşılığını verir rabbim sizlere.inşallah hemencicik yüzünüz güler önce karnınız sonra kucağınız dolar inşallah....

Yasemiiiiiiiiiinnnnnnnnnn özeline bak bii yaa

amin cerencim inşallah

ceren cim inş zaten karma karışık bir durum tedavi olayı devlet sırf ilaç parası vermemk için 3 seneye çıkardı..ya durumu daha kötü olan ne yapsın 3 seneyi beklemek zorunda..

heeeeeeeee şimdi anladım onu
doğru söylüyosun canım olmayan ne yapsın allah yardımcıları olsun inşallah(hepimizin)

Evet canım ya sormaa bu devlet ne zmaan vatandaşın yanında olduki zaten hem bizim sırtımızdan geçiniyorlar hemde mağdur durumda bırakıyorlar vallahi avrupa ülkelerinde yok böyle bir şey yaa.... iş seçimlere gelince ben halkımı yarı yolda bırakmam diye avaz avaz bağırıyorlar ama nafileee... ayy sinirlendim yine yaa ulan varya beni memeleketin başına geçirecekler varyaaaaaaa... gari siz düşünün gerisini :roflol: :roflol:

heeeeeeeee şimdi anladım onu
doğru söylüyosun canım olmayan ne yapsın allah yardımcıları olsun inşallah(hepimizin)

evet canımcım olmayan ne yapacak hadi biz üç beş bişiler ayarlarız yapmaya çalışırız olmayan çocuk hasreti ile yanıp tutuşacak ona buna sırf çocuk için el açıp borç toplayacak. en yakını annemin teyzesinin kızı maddi olumsuzluklar yüzünden tam 8 yıl beklediler meğer tamamen bir aya bağlıymış biliyormusun durum. tedaviye başladılar tam 1 ay sonra hamile kaldı şimdide doğum yaptı. allahım acısın kullarına ne diyim :Saruboceq:

Burcucum sen bak işine ama fazlada arayı açma patronlarına yakalanmada hepten gitmekten iyidir...arifecim böyle durum allah hepimizin yardımcısı olsun ..

kızlarrrr yaseminciğimin sude melisimize örgülerini ekliyorum burdan bakalım inşallah becerebiliriz...

$SDC11392.jpg

$SDC11390.jpg

Kızlar Selaaaam..
Ben geldim..Şööle bi baktım geçmişe ama inanın tek tek okuyamadım dürüst olmak gerekirse..Neden derseniz Cumadan beri yokum..P.tesi ve Salı da izinliydim,bugün başladım işe ve işler çığırdan çıkmış:KK43: şu kadarcık girebildiğime şükrediyorum valla kk ya...
kızlar hemen rapor vereyim size; dün ilk aşılamam yapıldı.uygun yumurta boyuna erişmiş yumoşlarım ve pelviks kalınlığım da iyiyimiş..dr um daha fazla zaman kaybetmeden dün ilk aşılamamı yaptı..hayırlısıyla beklemek kaldı bize artık.
Dün aşılamam doğumhanede yapıldı düşünebiliyor musunuz:)) yanımdan "viik viik" yeni doğan bebekler geçti ve ben bi 45 dk yatmak zorundaydım. Allahım herkese nasip etsin kızlar hayırlısıyla..inanın o atmosferi yaşamak bile ayrı bir duygu...
çok öpüyorum hepinizi...

Ayy bende bir türlü yazmadım işlerim vardı...resimleri bende görüyorum eline saglık cnm güzel olmuşlar...cerot aşılamamı yapıldı inş tutar cnm rabbim hayırlısıyla güzel haberler almak nasip etsin..pelviks kalınlıgı rahim duvarı kalınlıgımı cnm.?

yasemincim ellerine sağlık çok güzel olmuşlar bayıldım allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin
cerot canım inşallah tutar aşılaman bize hayırlı haberler veririsin hayırlısı inşallah

X