Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

1 2 bin ytl arası olabilir ama bence o kadar bile degil ssk anlaşmalı özellerde sırf özel pahalı biliyorum benim görümcemde özel hastanede yaptı ikizdi doktorunuda özel hastanede kaddolu degildi dışarıdan geliyordu eksra ekibini getirdigi için onların ücreti dahil refekatcı 2 gece bebek ilk kontroller aşıları falan yapıldı sanırım ya 4 bin verdi ya 6 bin ama ben o kadar veremem onun kayınbabsınında durumu var yanii fazla kasmaz adamı..ama ben pek taraf degilim hoş oda dogum hastanesinde yapacaktı ssk anlaşmalı ama ikiz oldugu için orada boş küvez yoktu o yüzden doktoru risk almak istmedi küveze girebilirler diye..

hiç bakma valla özellere ben burda acıbademi öğreneyim dedim 15,000 dediler :1shok: bi tarafıma iniyodu duyduğumda

Doğum için mii:1shok: nenehatunda 500 sezeryan.
mecidiyeköyde çevrede 1800 sezeryan normaller daha altında.
kaçız doğurunca alıyolar acep o 15000i..-tatlicadiarzu-

kızlarrr yaa bence hastaneye o kadar para vermeye değmez eğer herşey yolunda ise ve doktorda iyi ise bence sokağa gidiyor para her halukarda en fazla 2 gün kalıp taburcu olacaksın (özel olan durumlar hariç)
valla bende ssk anlaşmalı özele gidiyorum sezeryanda olsa normalde olsa 750 TL.
olurda SGK ile anlaşması bitersede normal :1.250 sezeryan: 1.500
bence yeterde artar bile en nihayetinde yine özel hastane özel doktor özel müdahale vs. vs.
neyse yaa ay daraldım valla şincik şuracıkta doğurucam hee :):):)

didmi ya ceren kızlar gözünüzde büyüttügünüz kadar pahalı degil direk tamamen özeller öyle ama onlara gerek yok o kadar aksi durum olmadıkça allah mecbur etmesin tabii bende allah nasip ederse..gebe kalırda dogum için zekai tahir de düşünüyorum diger eski adı büyük dogum da ..ç
nkü doktorum oranın doktoru ve çok ilgili güvenilir herşeyden önce doktor hasta ilişkisindende çıkmaya başladı bizimkisi görümcemin sayesinde onlar yakınlardı birbirlerine de bir sürü kişiyi ablam oraya yönlendirdi çünkü..

yasemink valla acıbadem uçmuş bu konudaaadelikafadulden

ceren kız bende daraldım hatta ben bile doraiblirim şuracıkta iki pırtla :eek:

kız burcu ceren nereye uçtunuz bakayım..yesemin arife sizde durgunlaştınız?nazarmı degiyor topigimize..

yok kuzum sizi takip ediyorum konu biraz beni aşıyor doğum falan o yüzden katılmadım.allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah

kızlar ben arada okuyorum arada iş yapıyorum şimdi bitirdim imza bekliyorum buarada son aylara doğru zor olacak sanırım karnım büyüdü iyice dışardanda hareketleri belli oluyor. ne zaman izne çıksam sizce??? evdede sıkılırım nisan 27 muhtemel tarih ben hep nisan 10unda 15inde çıkarım izne diyodum ama acaba ağırlaşırmıyım bilmiyorum.

yok kuzum sizi takip ediyorum konu biraz beni aşıyor doğum falan o yüzden katılmadım.allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah

kız deli konu benide aşıo ama bak dooorcam şimdi bile deidm kaydirigubbakcemile3

kızlar ben arada okuyorum arada iş yapıyorum şimdi bitirdim imza bekliyorum buarada son aylara doğru zor olacak sanırım karnım büyüdü iyice dışardanda hareketleri belli oluyor. ne zaman izne çıksam sizce??? evdede sıkılırım nisan 27 muhtemel tarih ben hep nisan 10unda 15inde çıkarım izne diyodum ama acaba ağırlaşırmıyım bilmiyorum.

bende şimdi sağlığım el verdiği sürece çalışırım diye düşünüyorum sonuna kadar ama ağrılarım artıp harektlerim kısıtlanırsa son 2 haftayıda evde geçirmek isterim işte eziyet olur çünkü

he hee bende hamiş degilim ama bak dogum ücretlerini konuşuyoz görende karınları burunlarında herhal diyecekler bizler için..sapıttık bizde ne yapalım huni takıp gezecek şimdi kafamıza..

Son düzenleme:
he hee bende hamiş degilim ama bak dogum ücretlerini konuşuyoz görende katrınları urunlarında herhal diyecekler bizler için..sapıttık bizde ne yapalım huni takıp gezecek şimdi kafamıza..

olsun kız bizde psikolojik hamileik yaşıyoz bahaneyle işte kaydirigubbakcemile3

dayanabildigin kada r dayan bence agırlaşısanda çalışmanın luzumu yok bence ..bende sahsen dogum öncesi izni dogum sonrasında kullanmak isterim..

Canımm ya madem nisan 17 muhtemel tarih bence sen mart sonu itibari ile ayrıl işten cicim çünkü hamileliğin son zamanlarında insan iyice ağırlaşıyor birde vücutta ödem oluşuyor ve hareketler acaip kısıtlanıyor kendini zorlama daha fazla derim ben. hem evde oluncada inan o ağırlıkla çok fazla bir şey yapamazsın zaten bebişinin kıyafetleri ile odası ile falan uğraşırsın zaman su gibi akıp geçer... haa evde net varsa zaten kesin sıkılmaz canın KK var burda kocamannn bizler varız :enbuyukkk:

yettim yettim baktım ceren kayboldu buşdum getircem şimdi topiğe kaydirigubbakcemile

burcuuu o bulduğun topikte bende sana bişi yazmıştım emme sen kaçtın hemen görmedin sanırsam kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 anladın sen onuuu

he hee bende hamiş degilim ama bak dogum ücretlerini konuşuyoz görende katrınları urunlarında herhal diyecekler bizler için..sapıttık bizde ne yapalım huni takıp gezecek şimdi kafamıza..

yaa bırak allah aşkına ne hunisi ne deliler varda akıllıyım diye geziniyor ortalıkta bunlar delilik olacaksa razıyım ben valla bakırköye bile :roflol:

gelmiş gelmiş bizim eve neredeydin kız..şu tüp bebk bölümündeki hatuna yine yazanlar olmuş siz çocuk dogurmayın diyen psikolojik tedavi görün diyen vs..bizi uyaran kişiye msj attım sildi o yorumlarıda...

ooo mavi kanka olmuşun yöneticlerle:roflol:
ceren kız görmemmi cvp bile yazdım sana ben ordakaydirigubbakcemile3

X