Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kaçın bakıyım hepiniz kimse online değil ne biçim iş anlamadım ben çıkarım hemen başlarsınız girmeye tüstümmmm

kaçın bakıyım hepiniz kimse online değil ne biçim iş anlamadım ben çıkarım hemen başlarsınız girmeye tüstümmmm

ierrorcum kabılzık için önerilerini dinlicem kızlarda söyledi kayısıyı z.yağıda faydalı biliyorum iğrenmessem onuda içicem artık :bbo:

kızz burcu bence hemen içme birazcıcık bahane ile kilo alırsın şööyle göbek falan olur hamileliğini az çok görürsün nasıl olacağını :roflol: :roflol: :roflol:

cnmbiri sordu hayret diyecektim geldim bana slm atan bile olmadı neyse ceren hnm mail atıyor görüyorum ama niye burada slm atmadı diyordum..burcuda öyle gittiler hep neyse takılıyorum bende onlara.gittim cnm güzel şeyler söyledi doktor.bir sürü yumurtam varmış çok var güzel dedi rahim duvarıda kalınlaşmış dedi..bugün için homron tahlili istedi sabah hastaneye gittim işten öncekan verdim..bir tane daha igne verdi oda göbekten vurulacakmış... bugün akşama dogru arayacam doktorumu ona göre ne zaman tekrar gidecegimi söyleyecek.. bakalım bu igneyi kendim vurabiliyormuşum ama ben vuramam ki kendime neyse doktoru aradıgımda söylerim zaten...şuanda çok şükür iyiye gidiyor biizm için biraz masraflı oldu bu igneler vs falan..3 yıl dolmadıgı için bir sürüde prosedür varmış 3 yıl dolacakta rapor çıkartacanda dıdısının dıdısı oluyor yani...neyse halletmeye çalıştık zaten..

canım benim çok sevindim bak herşey yoluna giriyor inşallah bebişini alıcaksın kucağına hayırlı haberler vericeksin bize doktorunu aradığında haber ver merakta bırakma bizi sen şimdi aşılamamı olcan mavişim buy iğneler yumurta içinmi

Ceren hadi döv beni hadi hadi...kuzum sordugunuzu gördüm aben geldikten sonra kimse slm atmadı cvp olarak dedim ya ondan ...kuzum azıcık takılayım size :dilcikar:izin verinde bir söylüyorum hemen alınganlık yapma diye kızıyorsunuznaniknanik ben bundan sonra parantez açıp yazacam şaka takılıyorum diye...valla doktorum iyi dedi inş öyle olur kız burcu bunama şimdiden kız ben herzaman hemen gelince yazıyorum size zaten hem bu sefer yazmayayım dedim biraz takıldım on uda sanırsam elime yüzüme bulaştırdım...ierrorcum sen görmüştün rüyanda dimi gebe olarak :uhm:bir kişi daha vardı o kimdi yaa?

kızz burcu bence hemen içme birazcıcık bahane ile kilo alırsın şööyle göbek falan olur hamileliğini az çok görürsün nasıl olacağını :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol:bencede acık daha kasayım kendimi göbek şişti zaten 1 hafta daha yapmassam kilo almış olucam artık kaydirigubbakcemile3

Maviş ne iğnesi bunlar kuzum, 2-3 gün yoktum neler olmuş böyle? Hadi Allah rastgetirsin canım. Kızlar yeni haberler var mı?

Ceren hadi döv beni hadi hadi...kuzum sordugunuzu gördüm aben geldikten sonra kimse slm atmadı cvp olarak dedim ya ondan ...kuzum azıcık takılayım size :dilcikar:izin verinde bir söylüyorum hemen alınganlık yapma diye kızıyorsunuznaniknanik ben bundan sonra parantez açıp yazacam şaka takılıyorum diye...valla doktorum iyi dedi inş öyle olur kız burcu bunama şimdiden kız ben herzaman hemen gelince yazıyorum size zaten hem bu sefer yazmayayım dedim biraz takıldım on uda sanırsam elime yüzüme bulaştırdım...ierrorcum sen görmüştün rüyanda dimi gebe olarak :uhm:bir kişi daha vardı o kimdi yaa?

kızzz varyaa koptummm heee :roflol: :roflol: şu yazdığın ilk cümleyi ben eşime kullanırım özel zamanlarda anladın sen onu :eek: :asigim: hadi döv beni diye.... :roflol: :roflol:

neyse bak inşallah hayırlısı ile en kısa zamanda güzel haberler vereceksiniz bizlere bizde burda kutlucaz bunları :teytey: :teytey:
tabiki takılcan espiri yapçan kııızz hep ciddi konuşacak değiliz ya hemde ben kaydirigubbakcemile3
ben seni anlıyorum ve seninde beni anladığını bilerek seninle uğraşıyorum arada a.s.

kızzz varyaa koptummm heee :roflol: :roflol: şu yazdığın ilk cümleyi ben eşime kullanırım özel zamanlarda anladın sen onu :eek: :asigim: hadi döv beni diye.... :roflol: :roflol:

neyse bak inşallah hayırlısı ile en kısa zamanda güzel haberler vereceksiniz bizlere bizde burda kutlucaz bunları :teytey: :teytey:
tabiki takılcan espiri yapçan kııızz hep ciddi konuşacak değiliz ya hemde ben kaydirigubbakcemile3
ben seni anlıyorum ve seninde beni anladığını bilerek seninle uğraşıyorum arada a.s.

kız allah iyiliğini bende sana koptum :roflol::roflol: kız sen admaa döv benimi diin nası fantazi anam o öyle :roflol:

Aşılama degil kuzum yumurtalar gelişmiyor ya onun için doktorum bu ay ümütli bakalım artık bebek istiyoruz diyor bende istiyorum ama gelmiyorki dedim..

kız allah iyiliğini bende sana koptum :roflol::roflol: kız sen admaa döv benimi diin nası fantazi anam o öyle :roflol:

allah seninde iyiliğini versinnn sen dün hani burda +18 yerlerde geziyordun ya orda kim bilir ne fanteziler vardı ama biz özel üretim yapıyoruz cicim tavsiye ederim :asigim:

Döv beni mi diyosun adama ...eşin sen,inn gibi biri ile evli oldugu için sanslı..çok esprili neşeli bir hatunsun...

evet cicim o bana kızıyor mesela şakacıktan gülerek dövecem hee seni diyor gayriihtiyarii bir şekilde bende tabii hemen arkasından ehhh ehhh gerçek dövsene diyip olayı patlatıyorum :eek: :asigim:
kendimi övmüş gibi olmayayım ama evet eşim biraz şanslı benim gibi bir karısı olduğu için :roflol: :roflol:
bak aklıma bişi geldi çok taze bir olay anlatçam birazdan size...

Maviş incir kürü yaptınmı bakıyım??

:eek::eek:

sogan suyu yapıyorum ama yetmezmiibirde bal tarçın çörek otu birde polen arı sütü ..gerçi 2 gündür unutyorum ballı karışımları daha ogrusu bal çörek otu tarçını unuttum digerlerine devam valla iyi yaptım ben sogan suyunuda 1 hafta içerisinde sadece 1 gün unuttum..incirde yiyorum amaa....cokacimcoook

X