Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bacılar yine kaynatmışsınız fokurr fokurr:))) yani kocişimle içim rahat bi şekilde ilgilenemiyorum tatil gününde çünkü biliyorumki bizim kızlar kesin yine kaynatıp sayfaları dolduracak diye:))) zaten belli olmuyormu saate bi bakın isterseniz:))) namaza kalkamazsam yaktım çıranızı:))))

bulcuk valla sana katılıyorum bacım bende tedavi masrafı istiyorum:))) ne haber tatlım özlemişim seni kız 2 güne:)))

entelliye hangi filime gittiniz ve nasıldı? hafa sonun güzel geçmiş anlaşılan:)))

ceren sende iyi değerlendirmişsin ama sannırım senin kociş yokmuş kız kızamı takıldınız ? kocişin kesin çalışıyordur yoksa sanmıyorum senin kocişi bırakıp kızlarla takılacağına:)))

nurcuğum filizin dediklerine katılıyorum ama birşeyide merak ettim şimdi senin resmin ismin ve anlattıkların gerçek olduğuna göre bunları eşinin yada görümcenin okuma ihtimali varmı?? yani ilk aklıma gelen o oldu gerçi eminim bi bildiğin vardır senin ama yinede olur ya insanlık hali düşünememiş olabilirsin arkadaşın olarak hatırlatmak istedim

neyse bacılarım hepinizi alayınlarınızdan öperekten kk kapısından çıkıyorum çünkü namaza kalkacağım Allaha emanet olun

bir daha bu saatte beni bekleyen biri olmazsa topikte kk yı ateşe veririm uleyynnnnn dermişim cezayıda yermişim:)))) şaka şaka adminler tabiki ciddi değiildim sıkıyorsa ciddi olayım dimi:))))

bacılar yine kaynatmışsınız fokurr fokurr:))) yani kocişimle içim rahat bi şekilde ilgilenemiyorum tatil gününde çünkü biliyorumki bizim kızlar kesin yine kaynatıp sayfaları dolduracak diye:))) zaten belli olmuyormu saate bi bakın isterseniz:))) namaza kalkamazsam yaktım çıranızı:))))

bulcuk valla sana katılıyorum bacım bende tedavi masrafı istiyorum:))) ne haber tatlım özlemişim seni kız 2 güne:)))

entelliye hangi filime gittiniz ve nasıldı? hafa sonun güzel geçmiş anlaşılan:)))

ceren sende iyi değerlendirmişsin ama sannırım senin kociş yokmuş kız kızamı takıldınız ? kocişin kesin çalışıyordur yoksa sanmıyorum senin kocişi bırakıp kızlarla takılacağına:)))

nurcuğum filizin dediklerine katılıyorum ama birşeyide merak ettim şimdi senin resmin ismin ve anlattıkların gerçek olduğuna göre bunları eşinin yada görümcenin okuma ihtimali varmı?? yani ilk aklıma gelen o oldu gerçi eminim bi bildiğin vardır senin ama yinede olur ya insanlık hali düşünememiş olabilirsin arkadaşın olarak hatırlatmak istedim

neyse bacılarım hepinizi alayınlarınızdan öperekten kk kapısından çıkıyorum çünkü namaza kalkacağım Allaha emanet olun

bir daha bu saatte beni bekleyen biri olmazsa topikte kk yı ateşe veririm uleyynnnnn dermişim cezayıda yermişim:)))) şaka şaka adminler tabiki ciddi değiildim sıkıyorsa ciddi olayım dimi:))))

Canim nasilsin?? Ozledim kiz, eskisi gibi gorusemiyoruz.

kızlar günaydınnn
çok özledim sizleri kıııı içim gitti valla hafta sonu muhabbetinize
hepinize güzel bir hafta diliyorummm canikomlarım kaydirigubbakcemile3

kızlar hepinize günaydın hayılrı haftalar diliyorum nasılsınız yazılanlara bakılırsa kimse evde oturmamış
geçmişi okuyamadım valla gözüm korktu ne kadar çok kaynatmışsınız neyse zamanım oldukça okurum artık

kızlllaaaar uyanamadınızmı daha p.tesi dabi sendrom sendrom üstüne evdekilerde sıcacık yatakdan kalkamadı ohhh keyif yapıosunuz ne güsel

canım merhaba hoşgeldin nasılsın?
kız ben kocişim olmadan gezmelere gidermiyim aaa içim rahat etmez kocişimde yanımdaydı tabikide beraber gezip tozduk cicim.

kızlar günaydınnn
çok özledim sizleri kıııı içim gitti valla hafta sonu muhabbetinize
hepinize güzel bir hafta diliyorummm canikomlarım kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin balım sanada günaydın bizde seni özledik kııı görüşemedik haftasonu hiiççç.
neyse geldin artık bol bol hasret gideririz. :)

kızlar hepinize günaydın hayılrı haftalar diliyorum nasılsınız yazılanlara bakılırsa kimse evde oturmamış
geçmişi okuyamadım valla gözüm korktu ne kadar çok kaynatmışsınız neyse zamanım oldukça okurum artık

arifecim sanada günaydın tatlım boşver geçmişi çünkü hakkatten çok muhabbet oldu günümüze gel sen yavyuuuu kaydirigubbakcemile3

ceren nereleri geizon kız onlinesın topikde yoksun
kızlar girip girip kaçıosunuz

canım benim burdayım aslında yaa sadece diğer topiğede bir bakem dedim ama orasıda buranın aksine fecii durgun :KK43::KK43::KK43:
yoksa burdayım yavyuumm gidermiyim ben seni bırakıp hiç bir yerlere kaydirigubbakcemile5

canım merhaba hoşgeldin nasılsın?
kız ben kocişim olmadan gezmelere gidermiyim aaa içim rahat etmez kocişimde yanımdaydı tabikide beraber gezip tozduk cicim.

hoşgeldin balım sanada günaydın bizde seni özledik kııı görüşemedik haftasonu hiiççç.
neyse geldin artık bol bol hasret gideririz. :)

arifecim sanada günaydın tatlım boşver geçmişi çünkü hakkatten çok muhabbet oldu günümüze gel sen yavyuuuu kaydirigubbakcemile3

günaydın şekerim nasılsın bebişimiz nasıl
benim bu sabnh canım sıkkın yanımdaki arkadaşım doğumdan dolayı 2ay sonra ayrılıcak onun yerine yeni birisi geldi çok üzülüyuorumsenağlama

canlarım hepinize günaydındelikafadulden
hele bi durun bakayım bi gözümüzü açalım accık yavaş:roflol:
olun he birazdan kocişle birlikte netimde gidecekkkk:çok üzgünüm:

kızlaaaar kör olursam tedavi masarafalrımızı size ödeticem:bbo: one ya resmen 40 sayfa okudum :nazar:delikafadulden c.tesi pazar yoktum misafirlerim vardı bilgisayarı elime bile alamdım
cerencimm minik ceren bomba gibiymiş çok sevindimm hihoyyyhihoyyyt nurcum görümceyi salla gitsiinn:dilcikar:
bensenb ve mavişimizin aramıza katılmasına çok sevindim kızlar hepiniz iyiki varsınız
şimdi kapatıyorum oku oku valla hakkaten şaftım kaydı yarın görşürüz hepinizle işallaahhh tatlı uykular öptüm hepinizi canımcıklarım

Naber Burcu günaydınhihoyyyt sen 2 günboyunca topiğimizi ihmal et birde dert yan ohhhh :mymeka: bu topik ihmale gelmiyor anacım 2 günü bırak 2 saat girme sayfalar alıp başını gidiyor naber nasıl geçti haftasonu:teselli:

benim bu sabnh canım sıkkın yanımdaki arkadaşım doğumdan dolayı 2ay sonra ayrılıcak onun yerine yeni birisi geldi çok üzülüyuorumsenağlama

Günaydın arifeyvz haklısın canım ya çok kötü oluyor alıştığın birinin gitmesi işten:1no2: ama hayırlı bir sebepten gidiyormuş arkadaşın bebişi olacak:CüvCüv: eğer çok iyi arkadaşsanız sonrada görüşürsünüz üzülme:teselli:

irem kı bileydim böle olcanı evde pcyi boynuma asıpda iş yapardım -tatlicadiarzu-

cerencim bırakma beniiiiii kimdi kı bu coşkun sabahmı bak ne akdar eskimişimki hangi şarkıyı hatırladım kaydirigubbakcemile3

üzülme canım alışmak zor ama en kısa zamanda bizde ayrılcaz bu sebepten işten öyle düşün :teselli:

irem kı bileydim böle olcanı evde pcyi boynuma asıpda iş yapardım -tatlicadiarzu-

cerencim bırakma beniiiiii kimdi kı bu coşkun sabahmı bak ne akdar eskimişimki hangi şarkıyı hatırladım kaydirigubbakcemile3

Valla canım bir çözüm bulmak lazım bu işe cidden cep telefonundan mı bağlanacağız ne yapacağız bilmiyorum -tatlicadiarzu- bende cumartesi akşam girdim gündüz yoktum aynen senin gibi oldumkafamçokkarıştı Birde ayıptır sölemesi filiz ablayla gecede konuştuk ondan katmerli ilerlettik sayfaları birazcıkın:eek:

kızlar patronum 40 derece ateşle evde yatıomuş bugun kaydirigubbakcemile3
ay töbe yarbbim Allah şifa versin diyemde yine hani acık içimden sevinmedimde değil yani :eek:

X