Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar merhaba ben de geldim bizde kocişle gittik ufak tefek alışveriş sinema yaptık bayramdan beri gitmemiştim iii oldu bebişe bir şeyler baktık ama ben hala alamıyorum şöle 6 aylık falan olmam lazım annem kızar zaten şimdiden alırsam ama herşeydede gözüm kalıyor napım :))) eee sizler neler yapıosunuz bakalım ben de yatmadan bi girip bakayım dedim kızlar napıo

hoşgeldin kızz
bende senin gibiyim içim kalıyorr :asigim:
ama daha almayı düşünmüyorumma.s
bende netten bu bebiş kıyafetleri olsun eşyaları olsun girmedigim site kalmadııa.s
hepsi çok güzellerrra.sa.s

Cerencim Allah güle güle kullanmayı nasip etsin yer onu irem teyzesi Ne bıcırık şeyler almışsındır sen kim bilirhihoyyyt keşke görebilsek aldıklarınısenağlama

Canım benim bilmediğini biliyorum ciğerimin köşesi ama öğrendikçe kendini suçlu hissetme diye şeyettiydim ben:eek: yazsın ceren bacı toptan öğrensin hamişler:CüvCüv:

tamam ögrenelim bilmediklerimizi tabiki birbirimizden duya duya ögrenecaz canımm
ceren başal bakalımdelikafadulden

irem al bendende o kadar pazar günleri bu yaşta bile içimi sıkıntı basıo

Valla ya diyorum haftasonu tatili 3 gün olsun diye ama :Saruboceq: nedir bu pazarın herkesten çektiği Allahın birgünü.Ama o zamanda salı senromu başlar kafamçokkarıştı salıda sallanıyordu değilmikaydirigubbakcemile3

filiz ablam nerde acaba gelsinnn artık kocişini bırakamamıştır kesinnn:jeyyar::jeyyar:
cereccim bi cepten arasan:roflol::roflol:

tamam ögrenelim bilmediklerimizi tabiki birbirimizden duya duya ögrenecaz canımm
ceren başal bakalımdelikafadulden

Meraklıcım hiç bekleme ceren hanım yine kaçtıkaydirigubbakcemile arayalım şu kızı arka cepten gelsinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sen yarın gör muhabbeti iş yapmıyor bu hatunlar burda takılıyorlar yarında cevap yetiştiremeyiz bu bıcırıklara-tatlicadiarzu-

Filizcim yaaaa nerelerde kaldın ?? hala cunda damısın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sen bizi bırakma cundanın yerini tutamaz ama ben yapıcam kahveni yeterki gitmeeeeeeesenağlama

sorma ceren bebek arabaları kıyafetleri odalar hiç kendime bir şey bakmadım bile
eee gezecez tabiii kızım bütün hafta çalışıoz dimi yaaaa

öyle valla bütün hafta çalış çalış zaten hamilelğin verdiği yorgunluk ayrı bari haftasonu rhat geçsin dimi ama birazda farklı :):):)
canımm ya bebekler için ne ciciler var kendime birşey bakmak aklıma bile gelmiyor valla canımcım senin bebişin cinsiyeti belli değil daha dimi?

Canım benim bilmediğini biliyorum ciğerimin köşesi ama öğrendikçe kendini suçlu hissetme diye şeyettiydim ben:eek: yazsın ceren bacı toptan öğrensin hamişler:CüvCüv:

canım benim ben bildiklerimi paylaşıyorum zaten burda elimden geldiğince kahve yasak evet türk kahveside nescafede siyah çayda yasak bol bol meyve çayı içmek gerek, alkol zaten malum :) meyve suyunu faydalı diye tüketmeyin boşuna dedi çünkü sırf şeker yani kilo onun yerine meyve yiyin. haa bu arada asitli içecekler yasak değil kola sade gazoz ama bir bardak fazlada değil. şimdilik aklıma glenler bu kadar ...

Cerencim Allah güle güle kullanmayı nasip etsin yer onu irem teyzesi Ne bıcırık şeyler almışsındır sen kim bilirhihoyyyt keşke görebilsek aldıklarınısenağlama

amiiiiiiinnnnnnnn canım amiiiinnnn rabbim herkese nasip etsin inş. dedim ya icim en kısa zamanda çekerim resimleri koyarım buraya tatlım...

Meraklıcım hiç bekleme ceren hanım yine kaçtıkaydirigubbakcemile arayalım şu kızı arka cepten gelsinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sen yarın gör muhabbeti iş yapmıyor bu hatunlar burda takılıyorlar yarında cevap yetiştiremeyiz bu bıcırıklara-tatlicadiarzu-

evet kaçtı kaçak hatun kaydirigubbakcemile3
çalışıyoz diyolar ama bizi kandırıyorlar herhaldeeekaydirigubbakcemile3
ama benimde yarın bilsayarımı kociş iş için götürecek yine :çok üzgünüm:
sakın ha okadar çok yazmayın yazan olursa oklava var onlaraaa:eek:klava:

kızlar kaçmadım ya burdayım bir yandan size yazıyorum bir yandanda kocişimle ilgileniyorum lütfennn bütün hafta hasret kaldık biz birbirimize amaa yaaaa...
hatta birazdan yok olucam gacılar malum yarın pzt. erken kalkmalıyım :KK43::KK43::KK43:

kızlar kaçmadım ya burdayım bir yandan size yazıyorum bir yandanda kocişimle ilgileniyorum lütfennn bütün hafta hasret kaldık biz birbirimize amaa yaaaa...
hatta birazdan yok olucam gacılar malum yarın pzt. erken kalkmalıyım :KK43::KK43::KK43:

aaaaaaaa git arkadaşım işiniz varsa buralarda oyalanma :asigim:
çabuk kocişinee:asigim:

kızlarrr bana müsaade gözlerim batıyor resmen yarın bol bol grş. inş.
size iyi geceler cicilerrr kendinize iyi bakın öpüldünüz canım byyyeeee

Tamam gülüm sen bize bakma gelip güzel haberlerini vermiş olmanda yeter:teselli: zaten şimdi filiz gelir diye ümit ediyorummmmmm malum gece muhabbetlerihihoyyyt

Sen yat yat uyukaydirigubbakcemile3

öyle valla bütün hafta çalış çalış zaten hamilelğin verdiği yorgunluk ayrı bari haftasonu rhat geçsin dimi ama birazda farklı :):):)
canımm ya bebekler için ne ciciler var kendime birşey bakmak aklıma bile gelmiyor valla canımcım senin bebişin cinsiyeti belli değil daha dimi?

canım benim ben bildiklerimi paylaşıyorum zaten burda elimden geldiğince kahve yasak evet türk kahveside nescafede siyah çayda yasak bol bol meyve çayı içmek gerek, alkol zaten malum :) meyve suyunu faydalı diye tüketmeyin boşuna dedi çünkü sırf şeker yani kilo onun yerine meyve yiyin. haa bu arada asitli içecekler yasak değil kola sade gazoz ama bir bardak fazlada değil. şimdilik aklıma glenler bu kadar ...

amiiiiiiinnnnnnnn canım amiiiinnnn rabbim herkese nasip etsin inş. dedim ya icim en kısa zamanda çekerim resimleri koyarım buraya tatlım...

bi bilgide benden gelsin arkadaşalra.s
kola ve asitli içecekler normal insanlara bile çok zararlı degilki hamilelere:1shok:
o yüzden içmeyin doktorlar bas bas bagırıyoooorrrra.sa.s

kızlaaaar kör olursam tedavi masarafalrımızı size ödeticem:bbo: one ya resmen 40 sayfa okudum :nazar:delikafadulden c.tesi pazar yoktum misafirlerim vardı bilgisayarı elime bile alamdım
cerencimm minik ceren bomba gibiymiş çok sevindimm hihoyyyhihoyyyt nurcum görümceyi salla gitsiinn:dilcikar:
bensenb ve mavişimizin aramıza katılmasına çok sevindim kızlar hepiniz iyiki varsınız
şimdi kapatıyorum oku oku valla hakkaten şaftım kaydı yarın görşürüz hepinizle işallaahhh tatlı uykular öptüm hepinizi canımcıklarım

X