Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Nankör ev işi değil mi zaten amannn boşverr yap yap aynı:dilcikar: bu hafta evdeyim o yüzden yazdıklarınıza hemencecik yetişeceğimkaydirigubbakcemile2 bir yandan da evimi temizlerimsositososito Ceren demiş ya cundada kahve içeceğine alışverişini yap diye ayy koptum :roflol::roflol: bu kız bizi öldürecek gülmekten ya ne laflar var kaydirigubbakcemile3

Ceren tatlı bir cadı :eek:

sağol canım erkekler nedense ailelerine karşı biraz hassaslar ben ilk günden bri mutlaka dile getirdim zaten en ufak bişeyden patlarsam küçücük bişey için yaptığına bak demesin diye beni haklı bulduğunu söylüyor ben konuşuyorum konuşuyorum oda susuyor ben iyice sinirleniyorum tabiki ama görüşmeyeceğim canım eşimede söyledim beni mutsuz ediyorlar bu yüzden görüşmek istemiyorum fakat sana engel olmam dedim şimdi pazartesi mecbur gidecem teyzeoğlunun hatırına

Evet canım haklısın erkekler ellerine yüzüne bulaştırıyorlar ara bulma işinidelikafadulden İnşallah Allahtan öyle birşey olur ki onların aklı başına gelir .3 günlük dünya üzmesinler seni böyle.Babaannemde annemi çok üzmüş gençlik yıllarında şimdi can veremiyor ne yazıkki.Herkes ektiğini biçiyor.Sen içini serin tut Allahın adaleti sonsuz canım

sağol canım erkekler nedense ailelerine karşı biraz hassaslar ben ilk günden bri mutlaka dile getirdim zaten en ufak bişeyden patlarsam küçücük bişey için yaptığına bak demesin diye beni haklı bulduğunu söylüyor ben konuşuyorum konuşuyorum oda susuyor ben iyice sinirleniyorum tabiki ama görüşmeyeceğim canım eşimede söyledim beni mutsuz ediyorlar bu yüzden görüşmek istemiyorum fakat sana engel olmam dedim şimdi pazartesi mecbur gidecem teyzeoğlunun hatırına

canım yapman gereken şey takmamak, başka türlü başa çıkamazsın, bak benim başımda 3 tane var... ama ben ne yapıyorum... hiçbirine gerekenden fazla yüz vermiyorum, benim avantajım onlardan büyük olmak ama maşallah onlarda da dil pabuç kadar... beni üzdüler mi aramıyorum sormuyorum, ayağımı kesiyorum, gelip sonra aman yenge diyorlar, affet diyorlar, yine yüz vermiyorum bir müddet... araya mesafeni koy tatlım, eşine de olanları yumuşak bir şekilde anlat, şikayet eder gibi değil, olanları bilsin, pazartesi günü gittiğinde mesafeli davran canım, herkes yerini ve haddini bilecek, yoksa çok ezilirsin

Meraklıııııı sakın ceren duymasınnnn alır eline:eek:klava: o azmı mücadele veriyor nefsiyle :roflol: biz her ne kadar filizle onu kıskandırsakta yılmıyor içmiyoryasakkelime
Bence sen ancak sıcak çikolata yada nesquik içebilirsin:roflol::roflol:

bu defa şaka yapmıyorum bilmiyordum :1shok:
ozaman süte devammmm:içelim:
nur ozaman sanada yokkk:eek:klava:

canım yapman gereken şey takmamak, başka türlü başa çıkamazsın, bak benim başımda 3 tane var... ama ben ne yapıyorum... hiçbirine gerekenden fazla yüz vermiyorum, benim avantajım onlardan büyük olmak ama maşallah onlarda da dil pabuç kadar... beni üzdüler mi aramıyorum sormuyorum, ayağımı kesiyorum, gelip sonra aman yenge diyorlar, affet diyorlar, yine yüz vermiyorum bir müddet... araya mesafeni koy tatlım, eşine de olanları yumuşak bir şekilde anlat, şikayet eder gibi değil, olanları bilsin, pazartesi günü gittiğinde mesafeli davran canım, herkes yerini ve haddini bilecek, yoksa çok ezilirsin

Kesinlikle katılıyorum.Tavrını belli etmezsen daha çok tepene binerler.Bebebeğin yüzünü göstermiycem falan de korkut onlarıı:teselli:

X