Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gerçekten öyle çok heycanlıyımmm
bakalım annesinin gülünün cinsiyeti ne olacakkkk

kızlarrr bana müsaade ben kaçıyorum şimdilik sonra belki yine grş.
kendinize iyi bakın....

Mavi deniz...

Bu konuda yaş hiç önemli değil senin bana karşı beslediğin duyguların aynısı bendede mevcuttu ki öyle olmasaydı hiç alınmaz üzülmezdim bende beni kıran tamamen yazdığım mesajda hiç art niyet olmamasına rağmen senin tavırlı olarak biri listeyi yapsın adımı silteden silin... tarzı konuşman beni inanılmaz kırdı vede kızdırdı çünkü geçmişe dönüp mesajımı tekrar okursan tamamen senin iyiliğin için yazdığım şeylerdi ben arkadaşlarla konuşup böyle karar kıldığınızı dahi yemin ediyorum sen söyleyene kadar bilmiyordum o yüzden sana yüklenmemek için bütün arkadaşlara hitaben herkes kendi düzenlesin 1 kişiye yük olmasın amaçlı yazdım bu 1 kişiden kastımda sendin bunun üzerine ne kadar tavırsız desende bana göre tavırlıydı o mesajın beni çok üzdü dedimki 1 kez daha iyi niyetimin meyvesini acı topladım

Halbuki bana benssenb sanırım haberin yok arkadaşlarla böyle kararlaştırdık benim üzerime yük olmuyor seve seve yapıyorum arkadaşım deseydin inan asla ama asla bir tepkim olmazdı bende öylemi mavi evet bilmiyordum ben sana yük olmasın diye böyle yazdım arkadaşlara tamam o zaman sen yürüt derdim fakat sen bana böyle izah etmedin arkadaşım birisi yapsın adımı silin falan diyince yerlerimizi değişsek inan sende bana aynı tavırda bulunurdun heleki sen benden dahada alıngansın hesap et artık:)))

neyse uzatmanın anlamı yok evet ben çok kızdım ama inan ondan daha çok kırıldım senin dediğin gibi daha dün aramıza katılmış bir arkadaş olsa aldırış dahi etmezdim ama senle eski diyaloğumuz arada bir sevgi bağımız paylaşımımız söz konusu işte beni incitende buna karşı benim iyi niyetimin karşılığı bu olmamalıydı dedim

uzun lafın kısası kendimi tekrar listeye ekliyorum ama senden tek ricam birdaha bu tarz olaylarda direk tavırlı cevap vermek yerine önce izah ederek başlaman çünkü aynı bu olayda olduğu gibi senin bildiğini karşıdaki bilmeyebilir ve karşıdaki iyi niyetle söylerken sen bunu yanlış algılayabilirsin işte bu yüzden önce izah edip konuşmayı dene sonra gerekirse tavrını takınırsın arkadaşım

sevgli arkadaşlar bu yanlış anlaşılma vede kırılmalar yüzünden sizleride gerdiysek ben kendi adıma özür diliyorum herkesten

ceren bu arada bebişinin sağlıklı oluşuna vede herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

işte sana yazdığım ilk mesajda buydu bak bakalım burda sana karşı iyi niyetmi kötü niyetmi söz konusu lütfen tekrar oku

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Aum......................................38.ayımda yım
4. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
5. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
6. Mavi45..................................19.ayımday m
7. Rahel.....................................18.ayı mdayım
8. cerot.....................................6.ayım dayım
9. filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

ortada bir yanlış anlaşılma olmuş canım, kendini tekrar listeye eklemene sevindim, hepimizin zaman zaman duygusal ve aşırı baskı altında hissettiğimiz anlar olabiliyor, sen de sık sık aramıza gelemediğin için mavi denizin bizlere sorarak gönüllü olarak bu listeyi üstelendiğini bilemezdin... ortada bir sorun yok hadi bakalım gerginlik bittiiiiiiiii:teytey::teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Son düzenleme:
cereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, ierroooooooooooooooooooooooooooooooooor kızlaaaaaaaaaaaaaaar nerdesiniz bakem?

kızlar herkese hayırlı hafta sonları diliyorum pazartesiye kadar kendinize cici bakın Allaha emanet olun

yaww ben ne zaman geçmişi okuyup yetişeilcem size tutturamadım amma yazıyonuz geceleri offf oku oku bitmiyo ben ne zaman gece açsam şansıma yoksunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…