Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arkadaşlar ben kendi adıma düşünceme saygı duymanızı istiyorum topikten vazgeçmiş değilim geçmemde çünkü bana bu topik çok sevdiğim arkadaşlarımı kazandırdı herzaman Allahın izniyle burda yer alacağım kimi sık sık girerim kimi nadir ama herhalukarda burdayım ben

ierror burda mavi haklı ben haklı diye konuşmalara girecek değilim sen o haklı dersin o benssenb haklı der bunları aşmış yaştayım ben ben burdayım olmayada devam edeceğim sadece adımı listede istemiyorum artık bu iyi niyete karşı verilen karşılık yüzünden ben o listede olmak istemiyorum ve bunada saygı duymanızı bekliyorum sizlerden

canım ben de çoçuk değilim ve o haklı bu haklı davası olmadığınıda dile getirdim sanırsam sadece birbirinizin dediğini çok bariz yanlış anladınız kararına saygı duyarım fakat kendi adıma birbirinizi incitmenizin yanlış olduğunu söyledim buda benim kendi düşüncem ve açıkça söylüyorum burdaki herkes benim için aynı değere sahip

birde sen biraz acımasızca mavi denizin kötü olmayan cevabına sert bir dille cevap verdin ve kendimi siliyorum dedin vede onun silmesine de vesile oldun iyi birer birer hepimiz silkelim yakında herkes siler ve topik yok olmaya başlar bizler bunları istemediğimiz için karışıyoruz sizleri çok sevdiğim için buralara dadandım oysaki ben daha yeniyim tabiki bessenb burdaki dostlukları senden iyi tanıyamam ama senden çok rica ediyorum listeye geri dön

ierror arkadaşım bence konuyla ilgili yazıları tekrar oku benim ilk yazımdaki niyetimin ne olduğu bariz ortada acımasızca lafını kabul etmiyorum uzatmanın anlamı yok ben topikte sonua kadar burdayım ama listede yokum lütfen buna saygı duy olurmu tıpkı benim senin maviyi haklı buluşuna saygı duyduğum gibi:KK66: kapatalım bu konuyu

kızlar hepinize iyi akşamlar yemek yapmam lazımmm
kociş gelirse ne verecem kendinize iyi bakın
kızmayın küsmeyin hepiniz kocaman kadınlarızzzzzzz

sanada iyi akşamlar bayan merak

bende abdestim varken namazımı kılayım bari

ierror canım sanada iyi akşamlar görüşmek üzere...

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız
aaaaaa... kız sen niye sildin kendini? bu listenin amacı birbirimizi takip etmek değil mi? üzmeyin len bizi, moralimizin çok ama çok yüksek olması lazım ki yumoşlarımız sağlıklı ve kaliteli büyüsünler... Bu topikte aranızda en büyük benim, yaşıma :-)çok üzgünüm:) hürmeten kendinizi lütfen listeye ekleyin ve beni ve yumoşlarımı üzmeyin bakem, sizi gidi siziiiiiii alrım oklavayı elime görürsünüz heeee :eek:klava:... şaka bir yana gerçekten burada hepimizin amacı ortak ve birbirimizi takip ederek, birbirimizle ilgilenerek mutlu oluyoruz, ya 1-2 saatliğine kocişimle ilgileneyim ona güzel güzel mamalar hazırlayayım dedim toz duma olmuş burası... hadiiiiiiiiiii mavi ismini görmek istiyorum yerinde, hatırım için birtanem, hatır için çiğ tavuk yerlermiş, ben sana çiğ tavuk ye demiyorum en azından... hehehe iyyyy iğrencim kötükedihüso
kızlar merhaba ben okuduğum kadarıyla bessenb de iyi niyetli yaklaştı ama canım mavi deniz de kötü bir cevap vermedi bu kadar birbirimizi üzmeye gerek yok zaten mavi deniz kendi üstlendi biz de yorulmıcaksan olsun dedik allah razı olsun ilgileniyo hiç şikayetçi olduğunu görmedim .o yüzden lütfen birbirimizi üzmeyelim burada herkes ne güzel anlaşıyo gerçek kardeşler olsak anca bu kadar olur ve topiğimize nazarmı değdi ne bu yanlış anlaşılmalar hiç olmazdı. bessenb canım kendini silerek çok üzdün beniii. neden sıkıntı yaptınki mavi denizimiz bu olayı karışıklık olmasın diye seve seve üstlendi
canım çok haklısın... yanlış anlama oldu, ara ara hepimizin hassas olduğu günler oluyor, mavi denize yüklenmeyelim, tek başına uğraşmasın, herkes sorumluluk alsın diye öneride bulundu benssenb, mavi deniz ise buna isteyerek gönüllü oldu, hepimiz de ok dedik. Ortada bir sorun yok aslında, sadece hepimiz hassasız. Umarım hemen listede görürüz hem mavi denizi hem de benssenb'yi :)
selam ceren cok tesekkur ederım banada dr metpamıt verdı ama ıcemıyorum ağzıma suyu aldığım gıbı gerı cıkarıyorum hersey cok kokuyor ve mıdem hıçbişey kabul etmıyor hergun ne yıcem dıye dusunmek benı kahredıyor
bırde benım cok sancım oluyodu bu 2 aylık hamılelığım boyunca 3 haftada 2kz hastaneye kaldırıldım ve asırı sancıdan dusuk tehlıkemde var ama hamdolsun suan ii bebişim rabbımın ıznıyle
sadece mıde bulantısınde ne yedınız neler yaptınız ben herseyden tıksınıyorum ve bebğımı cok ıstedım 1 senye yakın uğrastım onun ıcın rabbım bana nasıp ettı ınsallh herkes gıbı bende su tehlıkemı atlatıp kucağıma alırım
dikkat et canımcım, stres ve panik yapma, bebeğin senin hissettiğin her şeyi aynen hisseder ve korkar. Onun için sakil ol canım. Eminim mide bulantıları çok zordur, ama biraz katlanacaksın tatlım, bebişin ben buradayım ve sağlıklıyım annecim diyor sana :)
haddim olmayarak şimdi sizden bişi rica edicem benssenb ve mavideniz lütfen listeye isimlerinizi ekleyip eski haline getirimisiniz siz böyle yaparsanız listeninde burda olmamızında hiç bi anlamı olmayacak.
bence de arifecim, sana katılıyorum :)
kızlar ben birazdan çıkıcam ama içim çok buruk kapatıyorum bilgisayarı tekrar söylüyorum hiç yakışmıyor neyse hepinize iyi akşamlar iyi tatiller kocaman öpüyorum
sana da iyi tatiller tatlım :)
bu arada filiz ablacım fıkralar ve resimler çok hoştu b moral bozukluguna iyi geldiii
tam iyi gelmemiş anlaşılan baksan ortalık toz duman olmuş:1no2:

iremcim canım ya valla benim profillere bakmak gibi bir alışkanlığım huyum yok ben önüme gelenle yazışıyom ben kendi resmimi avatarda koyduğumda bile beyaz bana iltifatta bulunuyormuş üstüme alınmadım düşün o kadar uzağım yani oralardan. ama sen akşama koy resmini kıızz bekliyorum tamam. hem izleyen izlesin anacım ne var yiğidin malı meydanda boşverrr zaten bir sürü okuyup okuyup giden var çağrıda bulunuyoz ama gelen yok... bence millet bilgi alıyor bizden başkasına cevap veriyor başka topikten kaydirigubbakcemile3 çokmu haince oldu :roflol:

Kızlarrrr selam ben geldimmmmmmmhihoyyyt
Cerencim ekledim resmimi senin için.Sen rica edersinde ben yapmaz mıyım aşkol emi:sm_cool:

ne kadar çok ilerlemiş sayfalar başım döndü:bbo:

aaaa gittiiiiiii, ierror sen de mi görmüyorsun beni? noluyor yaaaa??? delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden imdaaaaaaaaaaat, görünmüyor muyum ben?

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
ben geldimmmmmmm
saat beşten beri internet bağlantısı ile uğraşıyorum anca hallettim ve bağlanabildim :KK43:
yaaa kızlar neler olmuş böyle sayfalar ilerlemiş iyide güzel bir şekilde ilerleme olmamış ama valla çok üzüldüm yaa ne oldunuz size böyle yaaa....
mavi deniz bensenb koca koca kadınlarsınız yakışıyormu hiç bizlere oldu olacak al bebeklerini ver misketlerimi falanda diyeydiniz....
ay kızlar nanın çok üzüldüm bu olanlara yaaa topikte tad tuz kalmadı olay tamamen bir yanlış anlamadn ibaret yanii çekirdek kabuğunu doldurmayacak şeyler olmuş valla şaşkınım halen....

X