Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam kızlar ne habersiniz bakalım ???

mavidenizim artık yumurtlayıcı iğnelere başladınız demek hadi hayırlısı bakalım

arife kız çokmu aşıktın 19 çok erken bir yaş evlenmek için:)))

karamanlı aramıza hşgeldin arkadaşlarımızı ablası dostumuzdur:)))

kızlar listede güncellemeleri unutmuyorsunuz umarım:KK66:

ceren demek kızını hissetmeye başladın kız artık oda herşeyi hissediyor ona göre +18 konuşma yanında:)))) hoş uzakta konuşma şansında yokki:)))

diğer arkadaşlarım sizler nasılsınız burcum kibelem neşem rahelim karabiberim yaseminim bulcuk lotuslar nirelerdesiniz nasıığız eyisiniz diğçik gibimisiniz bi habar edinde bizlerde rahat edelim demi ama:)))

hepinizi sevgiyle öpüyorum Allaha emanet olun canlarım
merhaba canımcım, nasılsın? biz de seni öpüyoruz :)
heyooo men geldim hu huuuu...
kızlar valla anam ağladı bugün yoğunluktan..
p.tesi dr a gidiyorum yumurta kontrolü var:) o yüzden bugünden işleri yetiştireyim dedim..
3 gün giremeyeceğim yani kk yasenağlama
artık geçmişi okumaktan da salı günü anam ağlar..AZ YAZIN AAAAZZ:)) kaç kere diyecem gece kuşları..geçmişi okurken artıyor sayfalar yaa..maaşallah valla size...
çok öptüm hepinizi..:1hug:

bizi durumundan haberdar et, merak ederiz ona göre :)

arifecim 85 liyim 23 mü yoksa 24 mü oluyor bu durumda. neyse öyle işte..cerotcum hayırlı haberler alırsın inş...bensenb evet başladık ignelere sonunda..listeyi unutmuyorum ama degişiklik olan çok ama kimse bildirmiyor ki özellikle gebeler hafta hafta söylemiyorlar...

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

karabiberimin ne kadar az zamanı kalmış!!! hayırlısı inşallah sağlıkla kucağına alsın bebişini :ecrin_bebek:

selam kızlar ne habersiniz bakalım ???

mavidenizim artık yumurtlayıcı iğnelere başladınız demek hadi hayırlısı bakalım

arife kız çokmu aşıktın 19 çok erken bir yaş evlenmek için:)))

karamanlı aramıza hşgeldin arkadaşlarımızı ablası dostumuzdur:)))

kızlar listede güncellemeleri unutmuyorsunuz umarım:KK66:

ceren demek kızını hissetmeye başladın kız artık oda herşeyi hissediyor ona göre +18 konuşma yanında:)))) hoş uzakta konuşma şansında yokki:)))

diğer arkadaşlarım sizler nasılsınız burcum kibelem neşem rahelim karabiberim yaseminim bulcuk lotuslar nirelerdesiniz nasıığız eyisiniz diğçik gibimisiniz bi habar edinde bizlerde rahat edelim demi ama:)))

hepinizi sevgiyle öpüyorum Allaha emanet olun canlarım

merhaba canım nasılsın nereye hemen ateş almayamı geldin ya hiç sorma canım gençlik ateşi işte aşk nedemek benimki aşktan öte bişey çok büyük bende kocaman öpüyorum canımŞeniz

heyooo men geldim hu huuuu...
kızlar valla anam ağladı bugün yoğunluktan..
p.tesi dr a gidiyorum yumurta kontrolü var:) o yüzden bugünden işleri yetiştireyim dedim..
3 gün giremeyeceğim yani kk yasenağlama
artık geçmişi okumaktan da salı günü anam ağlar..AZ YAZIN AAAAZZ:)) kaç kere diyecem gece kuşları..geçmişi okurken artıyor sayfalar yaa..maaşallah valla size...
çok öptüm hepinizi..:1hug:

hoşgeldin canım nasılsın hayırlı haberlerle gel inşallah:1hug:

mavidenizim liste sadece senin sorumluluğunda değil o yüzden sıkıntı etme kendine ben en başta ne dedim bu listeden ben dahil herkes sorumludur yani daha doğrusu listede herkes kendinden sorumludur anne adayları gebelik haftaları değiştikçe biz hamiş adaylarıda adet oldukça aylarımızın sayısını değiştireceğiz yani herkes kendi yapacak bu işi biz burda hepimiz aile gibiyiz listeyide 1 kişinin üstüne yıkmak haksızlık olur nedenmi? o kadar güzel sohbetler olurken neden 1 kişi listeden yükümlü olup yok senin kaıncı ayındı yok senin gebelik haftan kaçtı diye neden hep bizlerin peşinden koşsunki???

yani uzun lafın kısası kızlar lütfen herkes kendi değişikliğini kendisi değiştirsin haa şayet listeyi değiştirme konusunda bilginiz yoksa bilen bir arkadaştan rica ederekte sorumluluğunuzu yerine getirmiş olursunuz

arifecim 85 liyim 23 mü yoksa 24 mü oluyor bu durumda. neyse öyle işte..cerotcum hayırlı haberler alırsın inş...bensenb evet başladık ignelere sonunda..listeyi unutmuyorum ama degişiklik olan çok ama kimse bildirmiyor ki özellikle gebeler hafta hafta söylemiyorlar...

aman canım yaşın ne önemi var önemli olan seneler sonrada bugünkü gibi geç hissetmek allah sağlıklı uzun ömür versin

filizim arifem canlarım hamdolsun iyiyim szler nasılsınız filiz çok şükür toparlanmış gördüm seni

arifem Allah sevginizi saygınızı daim etsin güzelim tez vakit meyvenizi size bağışlasın bizimkileride bize inşallah:))))

filizim arifem canlarım hamdolsun iyiyim szler nasılsınız filiz çok şükür toparlanmış gördüm seni

arifem Allah sevginizi saygınızı daim etsin güzelim tez vakit meyvenizi size bağışlasın bizimkileride bize inşallah:))))

amin canım cümlemizinkini tez zamanda inşallah

Adamin biri, Ankara'ya gitmek icin tam ucagin merdivenlerini cikarken kulagina bir ses gelmis; binme, bu ucak dusecek!
Donmus, bakmis, kimse yok, ama icine de bir kurt dusmus, binmemis.Ikinci ucagi beklerken, gorevlilerin kendi aralarinda yaptigi konusmayi duymus.
-TK 745 sefer sayili, 8,30 ucagi dustu kurtulan olmadi!
Kosmus Haydarpasa'ya, hizli trene bilet almis, tam binecek,ayni ses kulaginda: Binme bu trene, raydan cikacak!
Donmus, bakmis yine kimse yok, trene binmemis, gelmis eve, televizyonu acinca tuyleri urpermis.
Spiker; Ankara'ya gitmekte olan hizli tren Adapazari'nda raydan cikti 21 olu, 13 agir olmak uzere 89 yarali yakin hastanelere kaldirilmistir! Allah'ina sukretmis. Gece evden cikmis, saat 24 otobusune bilet almis, tam binerken yine o ses; Freni patlayacak, binme!
Donmus yine kimse yok! Dayanamamis, bagirmis;Sen kimsin yaaaa?
Ben senin iyilik meleginim!Adam iyice kizmis;Ulan evlenirken neredeydin??
Dip not: IYILIK MELEKLERI BUYUK KAZALARA KARISMAZ !!! :) :roflol::roflol::roflol:

bensenb öyle diyorsunda buradaki karışıklıga denk gelmedin herhalde bir kişi çıkıyor kendini düxeltiyor sonrada diger kişi çıkıyor ta eskilerde alıp geliyor önceki degiştiren kişinin durumu degişmemiş gibi görünüyor o zman sıkıntı oluyor herkes tepki gösteriyor sonra ben düzeltmiştim geri eskiye döndü diye..ha ben yaparım ha başkası benim için farketmez ama herkes kendini düzeltecekse hep aynı sorun olcak o zman ben listeden adımı silmek isterim..çünkü çok sıkıcı bir durum oluyor ilk senin dedigin gibi oldu durum ama sonra degişti olay..ha bir hafta bir kişi diger hafta başka kişi yapar o ayrı hatta ben yapmak zorunda degilim ben burada online arkdaşlarada sordum zaten hepsinin düşüncesini aldım mantıklı bulup sen yap dediler...listeyi başka biri yapabilirmi ??

iyiyim canımcım sağolasın :)

Adamin biri, Ankara'ya gitmek icin tam ucagin merdivenlerini cikarken kulagina bir ses gelmis; binme, bu ucak dusecek!
Donmus, bakmis, kimse yok, ama icine de bir kurt dusmus, binmemis.Ikinci ucagi beklerken, gorevlilerin kendi aralarinda yaptigi konusmayi duymus.
-TK 745 sefer sayili, 8,30 ucagi dustu kurtulan olmadi!
Kosmus Haydarpasa'ya, hizli trene bilet almis, tam binecek,ayni ses kulaginda: Binme bu trene, raydan cikacak!
Donmus, bakmis yine kimse yok, trene binmemis, gelmis eve, televizyonu acinca tuyleri urpermis.
Spiker; Ankara'ya gitmekte olan hizli tren Adapazari'nda raydan cikti 21 olu, 13 agir olmak uzere 89 yarali yakin hastanelere kaldirilmistir! Allah'ina sukretmis. Gece evden cikmis, saat 24 otobusune bilet almis, tam binerken yine o ses; Freni patlayacak, binme!
Donmus yine kimse yok! Dayanamamis, bagirmis;Sen kimsin yaaaa?
Ben senin iyilik meleginim!Adam iyice kizmis;Ulan evlenirken neredeydin??
Dip not: IYILIK MELEKLERI BUYUK KAZALARA KARISMAZ !!! :) :roflol::roflol::roflol:

filizcim süpersin harika bi fıkra:roflol:

Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş. 'Evrim ne güzellikler yaratıyor!' diye düşünüp mest oluyormuş. Birden arkasında kocaman bir ayı
belirmiş ve onu kovalamaya başlamiş. Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışta ayının daha yaklaşmış olduğunu farkediyormuş. Dakikalarca süren bir kaçışın sonunda adamın ayağı yerdeki dala takılmış, ayi adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış. Tam vurmaya hazırlanırken adam 'TANRIM!!!' diye bağırmış. Bir anda zaman
> durmuş, ayı donmuş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş. Bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık hüzmesi adamın üzerine parlamiş. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama: - 'Yıllarca bana inanmadın, yaratılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?' demiş.
> Adam utanç içinde: - 'Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksızlık, ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz.' demiş. Ses: 'Peki.' diye karşılık vermiş ve ışık kaybolmuş. Nehir tekrar akmaya baslamis. Herşey eski haline dönmüş. Ayı
>pençesini indirmiş, iki pençesini de göğe doğru çevirmiş, ve konuşmaya başlamiş: -'Tanrım, senin rızkınla orucumu açıyorum, hamdolsun verdiğin nimetlere.'

Karadeniz'de bir kadinin cok sevgilisi varmis. Temel de bizim capkin hatunun agina dusmus.
Tam ise koyuluyorlar bir sure geciyor, kapi caliyor, kadin 'eyvah kocam deyip
Temeli bir torbaya sokuyor... Hatun kisi kapiyi aciyor. Baska bir sevgilisi.
İkinciyi iceri aliyor. Bir kapi sesi daha...
Kadin yine 'eyvah kocam' diyor, onu da bir torbaya atiyor...
Aciyor kapiyi baska bir sevgilisi... Onu da iceri aliyor, bir sure sonra gene kapi.
Yine oda torbaya. Kadın tam kapiyi aciyor cidden kocasi karsisinda...
Herif bir bakiyor evde kocaman uc torba bunlar ne?' diye soruyor...
Karisi: Pazardan alisveris yaptim hayatim! diyor.
Adam gidiyor birinci torbaya bir tekme salliyor.
Torbadan 'gitgidak' sesi geliyor... İkinciye koyuyor tekmeyi 'meeee ' sesi geliyor...
Ucuncuye bir tekme atıyor. Ses yok... Bir tekme daha gene ses yok...
Sert bir ucuncu tekme daha. Torbadan Temel'in sesi geliyor.
Ula hayvanogli hayvan, ne tekme atip duraysun, ses gelmiysa ya sogandur, ya patatis !!

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

X