Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ya cnmbu bacaklarını kaldırma işi banada komik gelio ama hani bebişe giden yolda herşey mübahtır diyorum geçen ay ilişkiden sonra duvara bacakları yasladım sonra elime kitabımıda aldım eşim iki saat sonra yatak odasın gelmiş yatmaya beni o halde uyurken bulmuş yamuldum resmen iki gün düzelemedim ölde gece yarısı gülmekten ama bi de şey dedi aşkım bu kadarmı istiyorsun yaa kıyamam ben sana baksanıza daha yeni anlıo yani :)

Kızlar iyi geceler nasılsınız bilgisayarım bozuldu 2 gündür giremiyordum sizleri çok özledim

Nesemesecim istersen yarin yap. O elindeki gebelik testleri herlade pre-seedle gelenler olmali. Onlar erken gosteriyorlar. Eger varsa cikar gibime geliyor. Hadi hayirlisi olsun.

Canim yaaa:)) Gercekten guldurdun beni. Bende pre-seed kullandim ve iliski sonrasi belimi duvara dayayip ayaklarimi iyice kaldirdim, resmen amuda kaltim:))) Ve ayaklarimi saga sola actim kapadim, bu sekilde sanki spermler vajinadan iceri dogru vakumlaniyor gibi hissettim yani icgudusel olarak yaptim bu hareketi. Aman canim dikkat et, ayagimi kaldircam derken bir yerini sakatlama:))) Nesemesenin dedigi gibi olacagi varsa, bunu yapmasanda olur canim sen merak etme.

Kızlar iyi geceler nasılsınız bilgisayarım bozuldu 2 gündür giremiyordum sizleri çok özledim

Canim bizler iyiyiz. Aman canim bosver iyikide girmemissin, zaten sinir olurdun cunku sitede 2 gundur problemler bitmedi. Bugun bir duzgun gidiyor.

Nasilsin, mide bulantisi varmi?

Cok ilginc demekki hissediyorlar.. Peki kac yaslarinda bu yumurcaklar?

Canim iki isimmi koymak istiyorsunuz. Oyle cok isim varki ne bileyim. Bu sekilde acilmis cok basliklar var, bir kontrol et istersen, guzel isimler bulabilirsin.

Benimde karnim sisti hafiften, daha cok erken halbuki. Seninde 2. ayda sismismiydi? Birde su anda gobegin ne kadar sis? Kiz annelerinin gobegi yaygin oluyor, erkek annelerininki ise bayagi ileri dogru sis oluyor. Ben bunu gozlerimle kac kiside gordum. Hakikaten oyle yani, onceden inanmazdim.

Canim bizler iyiyiz. Aman canim bosver iyikide girmemissin, zaten sinir olurdun cunku sitede 2 gundur problemler bitmedi. Bugun bir duzgun gidiyor.

Nasilsin, mide bulantisi varmi?

iyiyim canım teşekkürler sen nasılsın? Allaha şükür mide bulantım yok ama adet sancısı gibi sancım var sürekli

iyiyim canım teşekkürler sen nasılsın? Allaha şükür mide bulantım yok ama adet sancısı gibi sancım var sürekli

Canim ben yedigim zaman mide bulantimi hissetmiyorum ama eger uzun sure yemezsem, cok fena midem bulaniyor. Allahtan birseyler yiyebiliyorum, canim bir suru sey cekiyor ama bazi seylerde cok fena midemi bulandiriyor.

Sancilarin normal olmali ama cok asiri olursa muhakkak doktorunu ara canim. Aaa senin neden takvimin yok, hadi bir tane yapda seninde haftani takip edelim.

menzil gülü canım bahsetmiştim hani eşimin tahlilleri konusunda ürolog normal demişti benim dr sorun var demişti sana özelden göndersem bana bir yorum yaparsan çok sevinirim

kızlar biliyorum hep soru soruyorum ama bi konuda bilginiz varsa sevinecem gerçekten sperm tahlilleri için eşim kesinlikle doktora gitmek istemiyor yani şu an gerekli olmadığını düşünüyor bir sitede okumuştum olabilleceğini yani evde tahlil için gereken malzemeyi hazırlıyosu :)) spermeleri yarım saate kadar labaratuvara götürebilirsen tahlil yapabiliyolarmış öle okudum bana biraz saçma geldi sizce olabilirmi böle bir şey

menzil gülü canım bahsetmiştim hani eşimin tahlilleri konusunda ürolog normal demişti benim dr sorun var demişti sana özelden göndersem bana bir yorum yaparsan çok sevinirim

Tabi canim yolla bakayim.

Canim ya, onu yarim saat icinde goturursen olur ama koynuna koyman lazim yani vucut sicakliginda durmasi lazim, yoksa spermler ölür.

Canım götürmek istediğin tahlil laboratuvarına nasıl yapabileceğini sor belki ona uygun bir kap verirler. Aynı şeyi ben de düşünmüştüm. Sakın sıcak tutma, spermler asıl 1-2 derecelik sıcaklık artışında ölebilir, bu yüzden vücud dışındalar ya zaten. Sen en iyisi bir laboratuvarla konuş, anlaş.

:)) bu sabah keyfim hiç yerinde değildi, beni bile güldürdün, saolasın canım ya. Kızlar ben bu sabah test yaptım. Gene o kocaman kopkoyu tek çizgi ( en kısa zamanda doktora gidicem inşallah ama bugün gidemem, akşama kadar dersim var. İyiki de bu dersler var yoksa kafama çok takardım. 6'dan sonra da direksiyon dersim var kendimin. Dua edin hepimize, hakkımızda en hayırlısı olsun. Bunda da çok hayırlar vardır dimi kızlar? (

Günaydın ünaydın günaydınnnnnn,Şeniznasılsınız arkadaşlar,bugün pek gelemiycem,hemen bir bakayım dedim,akşam çok kalabalık bmisafirim var,daha yemek yapıcam ,evi toplycam..:bbo:....oooof çok işim var.
Entelliye canım benim ,sperm tahlili yaptıracağın zaman ,eşin le 3 gün cinsel ilişkiye girmeyin,hangi laboratuarda yaptıracaksan sana ordan idrar kabı veriyorlar genelde,onu al,ne sıcak nede soğuk ortamda kalsın,hemen laba götür,en geç yarım saat içinde,laboratuar teknisyeniyim cnm ben ordan biliyorum,yaptırdığın zaman sonucu bizlere de bildir cnm.:1hug:

slm kızlar nasılsınız..neşemese doktor anlattı ama ben tam anlamdıgımdan sizlere buraya aktaramadım saglıklı bir şekilde..zaten aşılama sperm tahlili tahlili falan diyince kaldım öyle aslında normal şeyler bunlar ama henüz sanırım bunu beklemiyordum tadım yok bir kaç gündür...doktorun dediklerine güvendigimden fazla kurcalamadım sanırım ayın 12. de gittigimde belli olur yumurtalıklara bakacaklar galiba o gün ne durumda diye yalnız şu var 11 de ilişkiye girin 12 kontrole gel dedi bana..içeriden takip edecek galiba sperm gitmişmi yumurtalıga belkide ona göre aşılamaya karar verir..

selam tatlılarımma.s.

Sudenin yanına ikinci isim arıyoruz neşe teyzesi..

burcum yemek yeme durumların nasıl yiyebiliyomusun? bulantın falan ne alemde çok merak ettim. Ben normalde de göbekliydim. hamiş gibi olmasada... Gaz problemin varsa eğer ki çok normalmiş oda olabilir benim 2 aylıkken 6 aylık gibi olmuştu çok şaşırmıştım meğer gazmış. Ama 2 aylık bile olsa belli eder kendini. kiminin iç karnı kiminin dış karnı geniş oluyor. şimdi normalim ve göbişimde artık Sude hanım ben burdayım diyor. Kıpırdıyor. Ufak ufak tekmeliyor. Buarada göbeğime bakan herkes erkek diyordu çünkü sadece göbeğim var. Ama şimdi şimdi genişliyor sanki. Yada doktorumuz göremedi erkektir belki. Sağlıklı olsun hayırlısıyla doğsunda ne olursa olsun.. Göbişimin resmini çekip koyarım burayasırnaşık şey

cnm yerim ben sizin göbüşünüzü..fıstıklarım hamile kaldılarda şimdide karnının büyüdüklerinden konuşuyorlar...aman beslenmenize dikkat edin..sude hanm iyiler galiba tekmelemeye başlamış...resmini bekliyoruz cnm..tek isimde güzel be arkadaşım çogu çift ismi olanlar pek memnun dgl genelde..hayırlısı olsun da..öptm..

Kızlar bişey soracam doktor progestan kullan dedi aranızda kullanan var mı? kullanayım mı

kızlar selammmm..umarım herkes iyidir..Entelliye valla bende çok güldüm canım. allah senide güldürsün ve inşallah bunu bir bebekle yapsın..
Nur 84 canım bence kullan burada kullanan arkadaşlar var hep okuyorum..sana neden verdi bilmiyorum ama bence düşünmeden kullan..
neşe. burcu,benssenb ,yasemin,beyaz16,lotuss yine sorayım sizler nasılsınız..?
mavi deniz canım adetinin birinci ikinci veya en son üçüncü günü gidiyorsun doktora çünkü yumurta durumuna göre değerlendiriyor. iğneleri kalçadan yaptırıyorsun.yani kendim yapmadım.eşimden alınan spermler işlemden geçti bu işlem yaklaşık 2-3 saat sürüyor..benım 5 saat sonra aşılama olmamın nedeni benden önce başka hasta olmasıydı.sabah sperm verdiğinde ordaki doktor duruma göre sana şu saatte burada ol diyor.spermi vajinal yoldan spekülüm ve kanül yolu ile veriyorlar..Acıyormu diyeceksin eee malum en hassas bölgelerimizden biri tabi ki biraz sancı oluyor..umarım şimdi daha açık anlatmışımdır..

Canim Allaha sukur iyiyim, tabi tam gecmedi bulantilarim ama en azindan cikarmiyorum ve canimin istedigi seyler var.

Ikinci isim benide dusunduruyor acikcasi. Genelde 2. isimler kullanilmiyor, hep bir isim one cikiyor ve cocuk hayati boyunca bu karmasayi yasiyor. Yani bir yere gittigi zaman evrak islerinde hep bu ikinci isim bir zorluk cikariyor. Ama sen bilirsin tabiki. Acilan basliklar var, kiz cocuklari icin, oraya bir bak, guzel isimler var.

Bebegini hissetmek cok guzel bir duygu olmali. Bende hala duygu karmasasi var, hala tam bir sevgi bagi olusmadi nedense.

Kızlar bişey soracam doktor progestan kullan dedi aranızda kullanan var mı? kullanayım mı

Canim senin kanaman varmi? Genelde kanama oldugu zaman veriyor doktorlar progestani, bebek tutunsun diye. Ama yinede bebegin dusmesini onledigi konusunda hala bir kanit bulunamamis.

Canim hayirlisi olsun. Hele bir doktora git, bir icimiz rahatlasin canim. Uzulmek zamani degil su an. Elimizden geleni yapicaz.

Selam canim... Ohh kiz ne yapcan, bizede yolla :)) Kolay gelsin canim. Ama yorma kendini.

Canim hersey olup bitecek, anlamican bile, sen simdi biraz sabret. Hersey cok guzel olacak insallah.. Bol bol Ayetel Kursi oku ki islerin rast gitsin.

Canim ben iyiyim cok sukur. Senin icin geri sayim yapalim. Kac gun sonra test yapacaksin? Kendini cok yorma bu arada, bol bol dinlen. Bu ay inaniyorum icimizden hamis cikacak insallah.

Ya hakikaten HAMİŞ yaziyorum hamile oluyor! Ama turkce karakter kullaninca degismiyor.

Son düzenleme:
canım kanamam yok Allaha şükür ama bebek aşağıda duruyor diye verdi doktor bebeğe zarar verir diye kullanmak istemiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…