Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Filizcim bayıldım albümüne..Ne kadar pozitif ve cıvıl cıvıl bir albüm gerçekten de..Çok güzel resimler hepsi de..Allah mutluluğunu bozmasın canım arkadaşım..
Bu arada beni bir an da olsa Ayvalık'a götürüp getirdin ya şu kış günü, ne diyeyim sana..Şimdi oralarda olmak vardı canım ya..Cunda adasına bi 30 dk gidip gelebilmeyi çook isterdim inan. Yaza artık...
sevgilerimlee çok öpüyorumm..

Mavi Denizcim selam canım,
Yoğunsun bu aralar sen de değil mi..Ben de inan şimdi oturdum doğrudüzgün..

bugün klomen başladım yine..içim dışım klomen olacak valla..6 sene önce de öyleydi..İlaç şirketinden plaket falan yollarlar herhalde:))))

öptüm canım seni dee..

kızlar iyi akşamlar ceren önce geçmiş olsun sonrada oleyyy kızımız oluyor ama daha dikkati ol değilse biliyorsunklava: htc canım hyırlı olsun Allahım sağ salim sana bağışlasın isteyen bütün arkadaşlarda inş biran önce kauşurlar bebişlerine

Cerotcum cnm seni görmek güzel görüşememiştik senlede evet cnm işlerim çok tu inan iki günde bitti aslında daha var da onları o kadar acil degil ama gıcık bir iş bir sürü evrak var dosyaya yerleşecek delipte offf nasıl büyüyor gözümde aman...burasıda çok yogun özellikle muhasebedeki arkadaşlar koşturuyor...öptm cnm seni..

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................4.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday ım
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayı mdayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................9.haftamız dayız
8. Entelliye ...............................10.haftamızdayız
9. İerror......................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................32.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

kızlar çıkarayak bi bakayım deidm kimler var diye
şimdi eve gidicem ordan görüşürüz işallah
iyi akşamlar hepinize tekrar :)

arkadaşlar bişey sorcam adetimden 5 gün geçti adet olmadım ilk adet günümde kan testi yaptırdım negatif çıktı daha önce hiç gecikme yaşamadım 28.gün muhakkak oluyodum sizce kan testini tekrarlamam gerekirmi hamile olma ihtimalim warmıdır

Amin amin amin milyon kere AMİN canım :)
Cerotcum sağol güzelim :) yazın beklerim canım :) Bugün hava soğuk ama güneşliydi, sabah Ayvalık'ta işim vardı, sonra Cunda'ya gittim çay bahçesinde oturup bir çay içtim iyi geldi valla, buyrun gelin beklerim kızlar :)

Bu arada kusura bakmayın, hoşçakal demeden gitmiş gibi oldum ama internet koptu ve uzun bir süre gelemedi, kabalık etmiş olmayayım dedim

canımcım geç yumurtlama olduysa çıkmamış olabilir ama ilk adet gününde çıkardı normalde, sen yine tekrar et kan testini istersen

canımcım geç yumurtlama olduysa çıkmamış olabilir ama ilk adet gününde çıkardı normalde, sen yine tekrar et kan testini istersen[/QUOT

ACAYİP Bİ BEL AĞRIM KASIKLARIMDA ŞİŞKİNLİK VE AKINTIM WAR.KAN TESTİ NEGATİF HERHANGİ BİR KİST V.S. YOKTU AYIN 8 DE BAKTIRDIĞIMDA ANLAMSIZ GELİO BU DURUM GEBELİK YOKSA

İdrarda çıkmayabilir ama kan testinde çıkardı diye biliyorum ben, yarın tekrar kan testi yaptır bence canım, yine çıkmazsa doktoruna görün bence, bazen 10 gün bile gecikebiliyor adet, ne bileyim stres, yorgunluk, hava ya da mekan değişikliği etkiliyor hormonları... sen hamile kalmak için uğraşıyor muydun yoksa sürpriz mi olacak?

çalışıyorum ve çok istiyorum yani okadar düzenli adet döngüsüne sahibimki ilk defa başıma böle bişey gelio heyecan endişe karma karışığım!!!

KIZLARRRR
bir kız daha geliyor topiğimizeee.... hemde benim gibi muzur ve cadııı...
CERENİM olacak yaniiiiiii çok mutluyummmmm

oooo hayirli olsun demek Ceren geliyor, bir actim topikte guzel haberler maasallah...

Canim cookk sevindim, ne zamandir topikte boyle bir haber alamiyorduk, hayirli olsun, Allah saglikla hayirla kucagina almani nasip etsin.

kimsenin etrafında başına böle bişey gelen oldumu yaa!!ilk adet gününde kan testi negatif sonra pozitif çıkan??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…