Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydınlar..kızlr bugün de maalesef işlerim var hala dünküler bugüne srktı umarım patesiye kalmaz dünkü yaptıklarım kadar var günüm genişti ama bugün dar offf ya dua edin benim için çabuk bitireyim...neyse size yine göz atmaya çalışacam ara ara.öpüldünüz..burcu sagol cnm henüz bakmadım gönderdigine gönderdinmi onuda bilmiyorum..neyse pa.tesi daha saglıklı düzeltmeler yaparım hem..hadi şimdilik kaçtım ben...

günün ikinci günaydınıda bendennnn...
merhabalar efendim nasılsınız diyeceğim ama biliyorumki topikte kimsecikler yok ve bu durumda kendi kendime konuşmuş olacağım :KK43: online görünen bir tek mavi deniz onunda zaten işi başından aşkın...
bugün herkesler tatilde anlaşılan neyse gelen olursa grş. bayanlar ben buralarda olacağım....

İbrahim Tatlıses hayranlarına Özel.... :roflol: :roflol:

$01.jpg

$02.jpg

$03.jpg

$04.jpg

Ceren bunlar çok güzel hele 4. Bayıldım...kızlar bilg programında bir sorun çıktı bilgi işlemci arkadaşı bekliyorum o yüzden deavm edemedim ama bugün bu işin bitecegini sanmıyorum bakalım artık..

kızlar günaydınlar hepinize aynı zamanda iyi tatiller burda kimsecikler yok anlaşılan öpüyorum hepinizi sonra yine girerim by

Mavi deniz geçmiş olsun canım senin işler pazartesiye sarkacak anlaşılan :KK43::KK43::KK43:

İerror sanada günaydın bacım... Biz kimse değilmiyiz aşk olsun yani :KK43:

Mavi deniz geçmiş olsun canım senin işler pazartesiye sarkacak anlaşılan :KK43::KK43::KK43:

İerror sanada günaydın bacım... Biz kimse değilmiyiz aşk olsun yani :KK43:

hayatım aşkolsun niye darılıyosunki sen online değildinki onun için öyle söyledim hiç sen olsan öyle dermiyim bebiş nasıl iyimi iyimi teyzesinin bitanesi bugün sana sinyaller gönderiyomu :CüvCüv:

ceren canım ne kadar komik şeyler buluyosun gülmekten çatlıcam nerdeyse ben zaten normaldede mizah dergilerini uykusuz leman penguen felan çok okuyorum

ooooo mavi deniz nasılsın bugün ya bu temizlik işini abartıp kendini helak etme kızım enerjini başka şeylerede sakla iyisinin sırrı enerjiden geçiyo biliyosundur herhalde şaka bir yana bak güçsüz düşer yine hasta olursun zaten hatırladığım kadarı ile daha önce hastalanmıştın dikkat et canım benim

Kızlar ben siz şimdiden hoşçakal diyeyim işlerim henüz bitmedi ayy kafayı yüyecem belim agrıyor ya dik durmaktan uzun süre dikkatle bak bilg yanlış ypamamk için neyse uzuatmayayım hoş görün beni ben kaçıyorum şimdiden iyi tatiller..yazamam sonra çünkü yine bir kısmı p.tesiye kaldı işlerimin bir kısmı..neyse öptm hepinizi bye..

oofff yine kimsecikler yok yapayalnızım ben bu gün burda :KK43::KK43::KK43:
mavi denizde evine gitti. İerror sen nerdesin bebiş seni soruyor teyzesi......

alooooooooooooooo
kimse yokmu yaaaaaaaaaa

bende burdayım bende burdayım napıosunuz bakımmmm filzi ceren burdasınız vallahi ben geç kalktım kahvaltı ettim evi toplamam lazım

filiz abla hoş geldinnnn ay sevindim ya sonunda nihayet birileri geldi ve online nasılsın balım iyimisin?

entelliye kız senden naber bu saate kadar yatılırmı şişecen gurbannn

cerencim sabahtan beridir kaç kere uyandım 9 da 10 da ama hep midem çok kötüydü zorladım kendimi uyudum halada kötü açlıktandır dedim bir şeyler yedim ama fark eden bir şey yok

cerencim sabahtan beridir kaç kere uyandım 9 da 10 da ama hep midem çok kötüydü zorladım kendimi uyudum halada kötü açlıktandır dedim bir şeyler yedim ama fark eden bir şey yok

canım ya bulantımı?
ne yapsan geçmiyor dimi istifra ediyormusun peki yoksa sadece bulantınmı var?
ben dayanamadığım durumlarda ilaç alıyordum bulantı olmuyordu sende dene istersen.

bende burdayım bende burdayım napıosunuz bakımmmm filzi ceren burdasınız vallahi ben geç kalktım kahvaltı ettim evi toplamam lazım
selam canım, kolay gelsin sana :)
filiz abla hoş geldinnnn ay sevindim ya sonunda nihayet birileri geldi ve online nasılsın balım iyimisin?

entelliye kız senden naber bu saate kadar yatılırmı şişecen gurbannn

iyiyim hayatım, senden ne var ne yok?

Entelliyecim tuzlu kraker falan bir şeyler ye yataktan öyle kalk bence, duyduklarımı söylüyorum canımcım :)

X