Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Günaydın kızlarhihoyyytbugün nasıslınız hepiniz?umarım herşey yolundadır,bende evimi baya yerleştirdim annem sağolsun valla,bütün kahırlarımızı çekiyorlar doğrusu.daha yeni kalktım bugün eşimi yolladıktan sonra tekrar yatıyorum ne yapayım,çok açımmmcokacimcoookcokacimcoookkahvaltı hazırladım ,inş bugün adam akıllı birşeyler yiyicem a.sneyse bebeişi çok aç bırakmayalım:ecrin_bebek:,biraz sonra yine forumdayım,hepinizi öpüyorumŞeniz

slm kızlar nasılsınız bugün neşemese listeyi hala göremedim ben akşam ve 10 buçuk gibi geçtik bilg açmadım bile zaten yatmam 11 buçugu buluyor..bu ara işlerim var ya evde almış başını gidiyor aksi tarafta belki hafta sonun misafir gelebilir akşam işim çok benim..neşemese benimde içimden geçmey başlamıştı test yapma işi hiç ihtimal vermesemde....bu sabah yaptım testi sonuçu beklerken bir baktım regl olmuşum test yaptıktan sonra geldi regl.hayırlısı olsun bakalım..bebek işini sanırım bir süre erteleyecegim...hala bebek konusunda kararsızım niye bilmiyorum böyle bir şey oldu..sanırım bazı şeylerden sogumam beni bu duruma sürükledi..hayırlısı diyorum eşimle konuşmadım ama dün akşam yatarken ona dedim ki eger gebe olursam bir yandan sevinirim bir yandan üzülürüm ..neden vazmıgeçtin dedi bende bilmiyorum dedim ısrar etti ne oldu diye şimdi konuşmak istemiyorum yok bir şey dedim..umarım allah her isteyene bebek nasip eder...ama bana çok uzak gibi şuan..off çevremdekilerde sorup duracak bir çok kişi biliyor bizim artık düşündügümüzü annemin ikiside sorup duruyor...neyse şuanda yazacak kelime bulamıyorum...kendinize iyi bakın..

Neden uzak geliyor canım ümidini hiçbir zaman kesme canım sadece umutlu ol ve stres yapma emin ol o zaman bebişin rahatlıkla gelecektir

Nesemese bende bende bende bu listede yer almak istiyorum.16 haftalık hamileyim teyzeleri.Dün de gördük bebişimizi ama göstermedi bize cinsiyetini, poposunu dönmüş yatıyor edepsiz.:) Bakalım inşallah önümüzdeki ay belli olur tabiki herşeyden önce hayırlısı diyelim.

Mavidenizcim benim adetim gelmediğinde de ayı taktiği uyguluyorum, testi görünce geliyor edepsüz:)) sen canını hiçbirşeye sıkma canım, rahat bırak kendini kasma. Zaten herşey olacağına varıyor dimi? Seni çok seviyoruz bunu da unutma.

kızlar kimse yok mu kesem rahim ağzına çok yakın yerleşmiş kötü bişeyolmaz değil mi? çok korkuyorum

nurcum kötü birşey yoktur merak etme,tutunması önemli,dr.un bu konuda ne dedi sana açıklama yapmadı mı?ah bu dr.lar,mavideniz canım benim sakın üzülme ,boşver hayırlısı değilmiş de,Allah zamanını bilir cnm ,bende senin gibi çok üzülüyordum,hatta eşimel dr.a gidecektik,gidemedik,araya ramazan girdi,of yine çok bekliycem derken beklemediğim anda bak şimdi halimi sakın kafana takma mavim,yalnız yazından sanki başka birşeyler olmuşda artık sende istemiyorsun gibi geldi,yoksa ben mi yanıldım cnm,öpüyorum seni.

çok sağol canım ya bişey demedi sadece rahim ağzı kapalı dedi 15 gün sonra mutlaka git dedi çok korktum bişey olacak diye

Allahı izniyle birşey olmayacak nurcuğum diğier topiğede yazdım zaten sakın stres yapma bacım

neşe canım geçmişi okuyamadım yeni girdim ama sanırım liste ya yapmışsın yada yapacakmışsın her iki türlüde ellerine sağlık neticede gerçekten emek veriyorsun bu uğurda

burcu canım nerelerdesin bi ses et durumunu bildir sonra yine dinlen kız aklım kalıyor keza yasemin içinde aynı şey geçerli bizleri merakta bırakmayın kızlar

mavi denizim neşeninde dediği gibi senin yanında olduğumuzu sevildiğini bil evet gerekirse biraz ertele ama kendini çıkmaza sokma canım herşey de bir hayır vardır ve zaman herşeyin ilacıdır

beyaz sevindim evine yerleşmene ahh anneler ahh haklarını nasıl öderizki her zaman yanımızdalar en çokta dar günümüzde düşünüyorumda gerçekten analık kadar kutsal birşey olabilirmi cennet boş yere anaların ayakları altına serilmemiş

hepinizi öpüyru kızlar rahel,librarian,lotus,emilly...

Neden uzak geliyor canım ümidini hiçbir zaman kesme canım sadece umutlu ol ve stres yapma emin ol o zaman bebişin rahatlıkla gelecektir

cnm bilmiyorum ama sanırım ekisi gibi istekli dglm yinede gebelik yazıları ilgimi çekiyor bir yandan çok yakınım bir yandan çok uzagım..hayırlısı diyorum bende..
sanırım öyle cnm tst sonucunu beklerken baktım ki regl olmuşum..kendimi rahat bırakmaya çalışıyorum ama karşıma birşey gelince ben yeniden bayragımı kaldırıyorum..bende sizi seviyorum umarım hepinizin gönlündekiler olur..rabbim kucagınızı boş bırakmasın..bırakıyorum bende bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek..

evet cnm aslında bende de bir isteksizlik başladı maalesef aslnda bende kararsızım zor zamanlar geçiriyorum ruhum sıkılıyor..dün eşime söyledim düşüncelerimi daha dogrusu şuanda belkide olmaması daha dogru diye şaşırdı çünkü ben daha çok istiyordum ama dünkü halini görünce onundada çok istedigini farkettim.gözleri doldu belkide erken dedim benim bazı oturtamadıgım şeyler var dedim kendisiyle ilgili idi ve söyledim üzüldü..kızlar nasıl anlatacam bilmiyorum aslında konuşmaktan yoruldum biz artık hareketlerimizle konuşuyoruz artık biliyor beni ve sonrasında bir sürü sorun çıkardım
-bebk olsa bile annen nasıl bakacak bakamaz dedim (şuanda görümcemin ikizlerine bakıyor maaşşallahı vardır bakar yanında bir bakıcı ile) önceden ben hepsine bakarım diyordu yeterki, olsun hatta inş ikiz olur diye dua eder ikizi sever de..ama şimdi dikkatimi çekti (önceden de söylerdi ama şuan sık ibi geldi bana)annem için sürekli bak kendine iyi baknasıl toruna bakacaksın gel diyor sürekli...annem bakamaz benim çünkü başka şehirde en fazla 40 gün falan kalır sanırım..eşime bu durumda benim annemde bakamaz dedim bende şuan kendi istegimle işten çıkamam dedimbir süre daha çalışmalıyım dedim..oda bana sakın öyle düşünme ikizleri bir seneye kalmaz kreşe verecekler normaldede vereceklermiş ben bilmiyorum annem sürekli onlara bakamaz ki dedi tabiki annemde(benim annem için söylüyor biz ikisine de hiç kayınvalide gözüyle bakmadıgımızdan alıştım bende umarım yazılarımdan anlaşılmıştır ne dedigim) gelir bunu her zaman gel diye söylüyorduk beraber bakarlar dedi.aslında bunları konuşmak için bunlar çok erken ama ilersinide görmek lazım..kızlar bizim biraz borcumuz var yakında da ev alacaz ben bu durumda bırakmak istemiyorum işi nereye kadar giderse artık diye devam ediyorum ama tabiiki şartlar farklı olsa ben bakmak isterdim..off ne bileyim bende karışıgım..eşimle bunları dün işyerinde ögle arası konuştuk ortamda uygun degildi sürekli birileri gelip geçiyor..öyle kesmek zorunda kaldım bir sonuca varmadı yanii.ama akşam bir arkadaşı çagırdı bizim eve çok yakın anneside yok diye ben gitmek istemedim zaten yapılacak işlerim vardı banyo falan da yapacaktım sen git dedim benim işim var diye zorlasamda gitmedi beni yalnız bırakmadı olmaz evde yalnız bırakamam ya bir şey olursa ne olacak sa dedim ben hayatımda hiçmi evde yalnız kalmadım git dedim neredeyse evden kovacaktım gitmem diye tutturdu ve benimle evde iş yaptı akşam...ve konu açılmadı haliyle tekrar..ama kötü oldu dün..

cnm yazdıgım gibi yukarıda hayırlısı diyorum bıraktım şimdilik bakalım zamanla ne olacagını görürüz eşimle konuşmadık tekrar..sen ne yaptın nasıl gidiyor..ya evet burcu nerde arada bir ses verse yaseminde kayıp huu kızlar ell kaldırın bakayım...rahelde dün aşılama yaptıracaktı dimi yanlış mı hatırlıyorum yoksa..ne oldu acaba??lotus zelom,nur 84 ,beyaz 16 emilly,librarian sizler ne yaptınız ismini sayamadım kişiler varsa özür diyorum ..hepinizi öptm..

Son düzenleme:
Benssenb canım sen nasılsın? Bizimle ilgileniyorsun da kendinden hiç bahsetmiyorsun. Bir sıkıntın ihtiyacın var mı arkadaşım?
Mavidenizcim çocuk için hiç endişelenme, O nasibiyle gelir ve senin işlerini daha yoluna koyar İA, yeter ki eşinle sağlıklı, mutlu, huzurlu ol. Sen eşinden bir bebek sahibi olmak istiyor musun, önce ona karar ver ve lütfen arkadaşım yaşının ilerlemesine izin verme. Bak bana yaş ilerledikçe halime kalmak zorlaşıyor. İçinden ne geliyorsa onu yap, maddi konuları ve bebek bakımı konularını çok kafana takma bitanem. Ben özellikle annem sağ ve iyi iken olsun istiyorum bide onlar da giderse biz ne yaparzı, bebek bakımını kimden öğreniriz, bide bu yönden bak canımcım. Karar senin. Allah hepimizin hakkında en hayırlısını versin. Kızlar ben sabah 1,5 saat araba kullandım, öğleden sonra biraz daha çalışıcaz inşallah. İnanır mısınız, ayaklarım bacaklarım titriyor, boynum kopacak gibi ağrıyor. Artık kendimi nasıl sıktıysam :)) Kendinize farklı uğraşlar icat edin. Çok eğleniyor insan. Stres yapacak, sizi heyecanlandıracak işle yapın. Yemek yapıyorsanız bile saati kurup çabuk yapmaya çalışı. Bu stresle salgılanan hormona bayılıyorum ben. Hepinizi çok seviyorum kızlar.

cnm yazıların güç veriyor bana sagol..haklısın yaş ilerlemeden başımızda büyükler varken olması daha iyi ama...eşimi seviyorum oda seviyor bunu biliyorum ama birtakım şeyler var onu uyarıyorum biliyorum oda farkında dgl beni kırmak istemiyor...konuşmalıyız tekrar hayırlısı diyorum bebek işi uzun süredir kafamızda olan şeydi ama bir türlü bu istegimiz icraata geöirememiştik şimdi ise sürekli sorun çıkıyor..bu arada p.tesi doktora gidecem akşam üstü 6 gibi bakalım doktor ne diyecek ben ya hormonlarda ya yumurtlamada sorun var diye düşünüyorum çünkü çok geç regl oluyorum progestan kullanmasaydım belki hala bekliyor olacaktım..ne güzel ders almaya başladın galiba cnm bende ilk trafige çıktıgımda senin gibiydim kendimi farkında olmadan kasmışım bide böyl köy yolu gibi bir yerede girmiştik virajlar falan vardı dar yol falan karşıma ne çıkacagının bilmeden sürmüştüm ertesi gün kollarım ve bacaklarım agrımıştı sonra alıştım ama..cnm bende henüz gidip ehliyetimi çıkarmadım salı sabah gidecem çıkartmaya inş.sonra arabaya uygun yerlerde sürmeye başlayarak çıkacam trafige eşim zaten diyordu ehliyati al sende sürmeye başlarsın hemen diye hatta eskişehire gitmeyi düşünüyorduk bir hafta sonu kış iyice bastırmadan dedim ben yolda kullanmak istiyorum diye o yüzden ertelemiştik ehliyeti bekledigimiz için..ugraşlar bulman iyi olmuş cnm valla benim ugraş için bile vaktim olmuyor eve gidip yemek ye sonra tv de dizi varsa izle sonra yatıyorum haa bazı akşamlarda ikizlerle oynaşıyoruz gidip zaten hemencik gün bitiyor...öptm hepinizi

Canım senin yazıların da bana ve hepimize güç veriyor. Belki sen ikizlerin bakımını da gördüğün için korktun, olamaz mı? Benim çevremde hiç bebek yok, olsa ben de ürkebilirdim. Canım eşinle arandaki meseleleri bilemem ama inan bana kimseyi değiştiremezsin. Ailesiyle aran iyi ise ne güzel. Benim onda da sorunlar var, bu da eşime çok kötü yansıyor. Eminim eşin seni çok seviyor ve sen de Onu çok seviyorsun, yazdıklarından bunu seziyorum. Bol dua et. Vakit yok mu dedin? Ben nasılım biliyor musun? Hiç anlatmayayım, krize girersin, ama şuanda hiçbişi umrumda değil. Hiçbirşey benden ve ailemden önemli değil. Allah bu günümüzü aratmasın.

merhaba canım böyle düşünme bak allah rızkını verir benim dokuz yaşında bir oglum var ben ikinciyi maddi durum yüzünden istememiştim bizimde borcumuz vardı biraz düzelsin diyordum ama üç sene önce korunmayı bıraktık ve olmadı ben büyük konuşmuşum her şey allhın elinde sen tevekküe rt ve allaha bırak bak her şey nasl yoluna girecek buna sen bile şaşıracaksın ben kaç kişiden duydum bebek olunca işleri düzelen çok kişi var ben başta böyle düşünmedigim için beni allah bunula imtihan ediyor şimdi biraz daha işler yoluna girdi ama bebek yok neyse uzttım galiba sen içini ferah tut ne güzel senin yanında olan bir eşin var inşallah en kısa zamanda bebişin olur

herşeyin hayırlısı olsun mavi denizciğim arkadaşların dediklerine katılıyorum zaman herşeyin ilacıdır dur bakalım yarının kime ne getireceğini kimse bilemez

neşem canım benim içinemi doğdu kız beni sordun?ben ilk gittiğim doktoru burdaki arkadaşlarla aynı yaşadığım şikayetler dolayısıyla bıraktım ve ugün için başka doktordan randevu almıştım tahlillerin falan hepsini alarak buna gittim ve ilk doktorun gayet güzel dediği spermiyogram sonucu için bu doktor imkansız demiyorum ama bbu değerlerde zor oluır gebe kalman eşinin ürolağa görünmesi şart demezmi kafam hepten allak bullak oldu hangisine inanacağımı şaşırdım benim tahliller için iki doktorda aynı dedihamile kalman için hiçbir sorun yok bütün tetkikler yapıldı daha doktora gitmeni gerektirecek hiçbirşey yok diyor ikiside ama eşimin spermiyogram için hangisine inanacağımı şaşırdım biri gayet güzel derken diğeri imkansız demiyorum 1 sperm bile yeterlidir gebe kalmak için ama bu değerlerle çok zor dedi yani bilmiyorum ne yapmam gerektiği konusunda kafam çok karışık neyse Allah beterini vermesin eşimin gelmesini bekliyorum 4 gözle ki bu durumu onunla paylaşmalıyım ne güzel ikimizde rahat etmiştik hatta doktora gitmeyi düşünmüyordum artık ama ne yazıkki şimdi doktora benim değil eşimin gitmesi gerektiği ortaya çıktı fakat dedimya kafam çok karışık ben bu durumu eşime nasıl anlatabilirim bukonuda çok hassastır ayrıca üroloğa gitmesi konusunda nasıl ikna edici olabilirim herşeyden önemlisi psikolojisi alt üst olacak ve herşey daha kötüye gidecek diye korkuyorum dua edin benim için kızlar cidden kararsızım hiçbirşey demesem olmaz bunu asla yapamam eşime desem kendini harap edecek ve doktora gitmeyi kabul etmeyecek ne yapacağımı bilmiyorum Allaha sığınmışım doktordan geldiğimden beri dua ediyorum Rabbim bana sen yol göster yüreğim sana ayandır diyorum yani uzun lafın kısası durum böyle neşeciğim içine doğmuş olmalı seninde bugüne kadar herşey gayet güzelken şimdi bi anda böyle oldu herşeyde vardır bir hayır yaradanım böyle yaptıysa şüphesiz vardır bir hayırı bekleyip göreceğiz ilgin içinde çok sağl canım

burcu kızz bu konuda senin cevaplarınıda bekliyorum sanmaki benssenb umutsuzluğa kapıldı tabiiki ben Allahtan umudumu kesmiş değilim zaten doktorumda imkansız diye birşey demedi sadece bu değerlerle zor olur dedi ama acaba haklımı ?yani hangisinin söylediğine inanacağımı şaşırdım bir 3.tercihte daha beter kafa karıştırır diye düşündüğüm için böyle kalakaldı bugünün verdiği moral bozukluğuyla şuan sağlıklı düşünemiyorum eşimin gelmesini ve onunla uygun güzel bir dille konuşmayı düşünüyorum sonrası Allah kerim ama umudum asla bitmedi bitmezde çünkü hala diyorum Mevlam imkansıza veri kolay gebe kalırsın diyene vermez yani verecek o dur bunlar sadece tedbir alınması gereken şeylerdir nitekim örneğimde sensin canım neyse çok uzattım ama içimi dökmem gerekiyordu yazılarımdanda anladığınız gibi kafam çorba şuan dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar ve lütfen fikirlerinizi yazın hangisine inanmalıyım sizce???

kızlar sagolun neşemeşe evet eşimin sayesinde bazı krizlerimi atlattım zaten..hayırlısı diyorum artık ikizlerin bakımı gerçekten zor mama yedirmek bile işkence gbi hele ki biri hiç yemiyor agzında bekletiyor öylece..cnmçok şükür eşimin ailesi ile sorunum yok..ara sıra hassaslık oluyor ama fazla takılmıyorum bu kendi ailemizlede olmuyormu?cnm inş nasip eder sizede rabbim kısa zamanda bebek..
aum sagol güzelim dediklerine katılıyorum..helede şu olsun bu olsun diye beklerken istedigimizde debir türlü olmuyor...cnminş nasip eder rabbim sanada...
benssenb cim doktora gitmişsin ama her doktorun farklı bir şey söylemesi ikilemde bırakmış en önemliside eşini ikna edebilmen erkeklerde bu konularda hassas oluyorlar..ama sen uygun bir şekilde anlatırsın ama önce senin kendini rahatlatman ve moralini yüksek tutman lazım..inan ne diyecegimi bilmiyoum yani akıl veremiyorum nasıl söylemen konusunda sanırım ben sakince oturup başından anlatmaya başlarım..birşekilde konuşmalısındoktora gitmezse öylece bebgin gelmesini bakleyemezsiniz tabi rabbim nasip ederse ona bile gerek kalmaz duanı eksik etme hiç dilinden.ne güzel pes etmiyosun güzel yürekli arkadaşım o güzel yüregin hep öyle kalsın..rabbim inş kısa zamanda nasip eder...kendine iyi bak..... üzme kendini,, eşini ikan edecegine inanıyorum ben..

Canim benim bende seni merak ettim, persembe gunu cinsiyetini ogrenecegini soylemistin ya.. Demek poposunu donmus:))) Bir dahaki dr. randevusu ne zaman?

kızlar kimse yok mu kesem rahim ağzına çok yakın yerleşmiş kötü bişeyolmaz değil mi? çok korkuyorum

Canim doktorun ne diyor bu konuda? Benim bir bilgim yok maalsef, sakin stres yapma, canim hersey olacagina varir.

burcu canım nerelerdesin bi ses et durumunu bildir sonra yine dinlen kız aklım kalıyor keza yasemin içinde aynı şey geçerli bizleri merakta bırakmayın kızlar
Canim biz iki gundur sehir disindaydik, o yuzden daha yeni gireebiliyorum nete. Napim, hersey ayni, bir sorun yok cok sukur.

Mavi denizcigim, sen anladigim kadariyla esine haksizlik ediyorsun. Yani durduk yerde esinle arani acma, uzme adamcagizi. Bak gelecekle ilgili yapacagin planlara gore yasama, Allahtan hayirlisini dile. Bu maddi konulardaki endiseler seytanin korkutmalari, oysaki eger hayirlisi ile hamile kalirsan insallah, o Allahtan gelmis olacak ve Allahtan gelen hakkinda en hayirlisidir bunu unutma. Seytanin vesveselerine gelme lutfen. Gelecekte ne olacagini bilemezsin. Ayrica bebek gelirken kendi nasibi ile gelir, eve bereket getirir. Esine surat asma lutfen. Gelecekle ilgili konularida kafana takma sakin. Sen elinden geleni yap ama gerisini Allaha birak ve hep hakkinda hayirlisini dile canim.

Benssenbcim o nasil bir doktormus ben simdi merak ettim. Bana yolladigin o sperm sonucu gayet iyiydi. Sakin inanma, kesinlikle sizin sperm sonucunuz iyi. Esinede bahsetme bence bundan, moralini bozma, bu iste moral cok onemli. Bak benim esimin sperm sonucu kotu idi ama hamile kaldik Allahin izniyle. Ama kesinlikle sizinki kotu degildi, nasil doktormus o ya, yani insanlarin duygulariyla nasil oynayabiliyorlar. Sen merak etme. Sadece yumurtlama gununu bul ve pre-seed kullan bu ay, insallah ben iyi sonuc alacagimiza inaniyorum. Neden doktor degistirdin anlamadim?

Canım ne demek, elbette lgileneceğiz birbirimizle, senin eşinin sonucunu gösterebileceğin başka bir doktor yok mu? İlla tedavi için gitmen şart değil, belki Menzl Gülünün dediği gidi çok kötü değildir. Boşu boşuna kendini üzmeyesin. Doktorlar insanı hemen korkutuyor. Madem sende bir sorun yok bu ay benim de yaptığım gibi yumurtlamanı tespit edip preseed kullansana. Ben doktora da gidicem bu ay ama inşallah preseede devam edicem inşallah. Tabi o zaman kadar hamiş kalamazsam. Hepimizin hakkında en hayırlısı olsn. Canını hiç sıkma. Belki sen de Menzil Gülünü takip edersin bu ay:))

Amiiiiiinnnn hepimiz hamiş ve anne olucaz inşallah. Canım moralinin düzeldiğini hissediyorum. Çok sevindim.

Kızlar ben dün 3, bugün 2 saat araba kullandım . Bebiş gelmeden annesi araba kullanmayı bile öğrenecek inşallah gamyoncuiremsu.

tatlım şu anda bende seninle ayni durumdayım sayılır ben eşimi üç senede anca ikna ettim ürologa gitme konusunda neyse baktı olmuyor en sonunda gittik ve dr sperm tahlillerine normal hiç bir sorun yok eşin kadın dogum uzmanına gitsin dedi eşim nasıl mutlu oldu ama tarif edemem neyse sonuçlaı benim dr ma gösterdik dr bey eşime spem tahlillerinde sorun oldugunu söyledi ve eşimin tekrar sperm tahlili yaptırmasını istedi ama eşimin nasıl morali bozuldu anlatamam o günü zor atlattık valla şimdi tekrar tahlil vermek istemiyor bende anlamadım valla bu drları ne yapacagımı bilmiyorum seni çök iyi anlıyorum karmaşık bir durum yani bizden istese dr yüzlerce veririm ama erkekler zor
dualarım burdaki tüm ardaşlarma ediyorum allah aratmadan hepimizin kucagına versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…