Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

vallahi arkadaşlar bende aynı sorundan muzdaripim hormon tahlilerim normal çıktı biraz prolaktin yüksekti ama 8 ay geçti olmadı eşimi ikna edemiyorum olur nasılsa boşuna endişeleniyosun dio aslla gitmez bende rahim filmi falan çektirmek zor olduğu için o gitsin istiyorum bi sorun çıkmazsa ben araştırırım die ama imkansız gitmez bende napım bekliom kendi kendine olacak die erkekler bu zamanda bile bu olayı nasıl bu kadar sorun haline getiriyolar bilmiyorum doğrusuklava:

Slm arkadaşlar hepinize.Ben önceden sık sık girip takip ediyordum fakat acaba böyle olunca çok mu kafama takıyorum diyerek 3 aydır falan girmedim ama sonuç aynı bebiş yok.Yeni hamiş haberlerine öyle sevindim ki anlatamam.Bundan sonra bende varım aranızda.
Menzil gülü hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah bebişin.Çok sevindim hamişliğine.

canım valla ben üç sene içinde ne tahliller yaptırdım ama en sononda drların hepsi bende problem olmadıgını eşimim tahlilllerinin önemli oldugunu söylediler eşim bir sürü kaprislerin sonunda dr gitti ama sorun hala çözülmedi valla biz kadınlara allah kolaylık versin bir de dogum falan yapsalar bilmiyorum valla ne yaparlardı

Sagolasin canim darisi hayirlisi ile tum isteyen bayanlarin basina... Evet bayagidir girmiyordun. Sevindim tekrar burda olmana.

Benssenbcim bana inan, esinin sperm tahlilinde hicbir problem yok. Hatta morfolojiniz superdi. Sayiyi artirabilirsiniz demistim ama oda kotu degildi. Bir sperm tahlili digerine uymaz. Esin dedigim vitaminide aliyorsa ve keciboynuzunuda iciriyorsan hiiiicc dusunme bile. O doktor halt etmis. Ya burda simdi nickini yazamayacagim bir arkadas esinin sperm tahlil sonucunu yazmis yorum istemisti. Sonuc bayagi kotuydu ama tabi ben kotu yazmadim, sadece ne yapabilir nasil duzeltilebilir onerilerde bulundum. O arkadasin doktoru, o kotu olan tahlile iyi demis ve bu degerlerle normal hamile kalabilirsin demis. Tamam normal yolla bu sekilde hamile kalan cok kisi var ama doktor sonuca iyi demis, sasilacak sekilde.Yani bu doktorlari anlayamiyorum. Ama sen bana guven, inan bana senin esinin sperm tahlil sonucu gayet iyiydi. Bunu anlamak, bilmek icin doktor olmaya gerek yok. Biraz arastirirsan ogreniyorsun ne nedir, ne degildir. Mesela o bahsettigim arkadasin esinin tahlil sonucu bayagi kotuydu ama bu demek degilki normal hamile kalamaz, hersey Allahtan, o ne isterse olur. Bunun ornekleri erkek interfilitesi basligindaki hamis arkadaslar.

Benssenb canım Menzil Gülü haklı olabilir, boşu boşuna eşini de üzmeyesin, iyi düşün. Allah hepimizin işlerini rastgetirsin. Rahelcim nerelerdesin tatlım?

kızlar hepinizin günü aydın oldun..Sonunda geldim..Cuma günü doktorumun tabiri ile güzel bir aşılama geçirdim..Bundan sonrası allahımın takdiri..İnşallah dualarımız kabul olur...2 hafta sonra regl olmazsam kan tahlili vereceğim..Kızlar umarım hepiniz iyisinizdir..Şimdilik kaçtım tekrar geleceğim...

:nazar:Hayırlı olsun cnm,senin için dua edicem,inş güzel haberlerini duymak nasip olur:Saruboceq:
Günaydın kızlar,nasılsınız hepiniz,özledim yaw sizi:smiley-cool:hamişler hamilelik nasıl geçiyor,biz hep aynıyız valla,dün yemek yapmak canım istemedi hiç,öğlende yememiştim,akşamda yiyemedim,fırında makarne geldi aklıma yapayım dedim ama farklı bişey oldu sanki:roflol:görünüşü falan ,aç kaldık valla eşimle,eşim diyo alalım dışardan bişeyler,canım hiçbirini istemiyo,düşününce midem bulanıyo ama karnım zil çalıyo,neyse meyve felan doyurdum kendimi ve bebişimi biraza.soh dedim dünya vamış,bu bebişler bütün huyumuzu şimdiden değiştirdi valla,sonrasını düşünemiyorum bile:sm_confusednlar sağlıklı olsunda aç kalmaya bile razıyım sorun değil,bu arada kızlar isteyen herkese verir inş rabbim,ben hepinize dua ediyorum valla aklıma geldikçe,öptüm güzellera.s.

Mavideniz hatırladığına sevindim canım.Herşey yolunda bi terslik yok sadece bizim bebiş nazlı onu gelmesi için ikna edemiyoruz ama inşallah ikna edeceğiz.İnşallah senin içinde herşey gönlünce olur.

Bende sizleri çok özledim valla.Neşecim yardımın için sağol.Bu ay sende kullan inşallah bebiş gelir.Sonrada sıra bize gelsin.

Burcu sabırla hiç sıkılmadan cevap veriyorsun gerçekten teşekkürler.Preseedi bende kullanayım bu ay olmazsa. Bende kuruluk problemi yok ama eğer hamile kalmayı destekliyorsa kullanmak gerek dediğin gibi.

Herkese iyi geceler...

çözüm bulunması konusunda sonuna kadar katılıyorum sana canım neyse sıkma canını tatlım

ya yazıyorum geçmişteki sayfalara gidiyor mesajım bakalım bu nereye gidecek

iyiyim neşeciğim eşimle konuştum burcunun ve nevrosky nin sayesinde karar vermem daha kolaylaştı doktora gitmiyorum artık çünkü birinin dediği diğerini tutmuyor 3 ay kadar keçiboynuzu kürünü uygulayıp sonucunu görmek istiyoruz o zaman zarfında gebelik gerçekleşmezse o zaman eşm üroloğa görünecek Rabbim hakkımızda hayırlı kılar inşallah sen ne yapıyorsun doktora gideceğini söylemiştin gelişmelerden haberdar et bizi çünkü adetinin uzun sürmesinin nedenini bende merak ediyorum

umarım bu sefer mesajım doğru yere gider((

Mavideniz hatırladığına sevindim canım.Herşey yolunda bi terslik yok sadece bizim bebiş nazlı onu gelmesi için ikna edemiyoruz ama inşallah ikna edeceğiz.İnşallah senin içinde herşey gönlünce olur.

Bende sizleri çok özledim valla.Neşecim yardımın için sağol.Bu ay sende kullan inşallah bebiş gelir.Sonrada sıra bize gelsin.

Burcu sabırla hiç sıkılmadan cevap veriyorsun gerçekten teşekkürler.Preseedi bende kullanayım bu ay olmazsa. Bende kuruluk problemi yok ama eğer hamile kalmayı destekliyorsa kullanmak gerek dediğin gibi.

Herkese iyi geceler...

Benssenbcim ben bu mesaji aslinda ozelden yollamaya calistim defalarca ama olmuyor maalesef. O yuzden canim soruna burdan yanit vereyim dedim, tabi bu mesaj simdi gerilere gidecek, insallah gorursun.

Canim sen test yapmaya bence 11. gun basla. Diyelimki iki cizgide 13. gunun sabahi koyu cikti. Bu demek oluyorki 14. gun yumurtlama gunun. Sen iki cizgiyi bu sekilde gordukten 10-12 saat sonra iliski yap. Bu hemen yumurtlama oncesi olmasi gereken iliski. Spermlerin yumurtaya ulasmasi 5-6 saat aliyor. O yuzden bu sekilde iliski yap. Tabiki pre-seedle.

Ayrica, bence iliskiye 12. gun basla. Istersen her gun yap. Merak etme, spermlerin 24 saatte kendine geldigini soyluyorlar ama benim cok yakin bir arkadasim, yumurtlamasina 1 hafta kala hergun hatta gunde iki defa iliski yapmis ve yumurtlama gununden bir gun once kesmis iliskiyi. Ve hamile kaldi bu sekilde. Ama sen tabi gunde iki defa yapma.

Zaten diyelimki 14. gun yumurtlama gununse 13. gun iki cizgide koyu cikar ve dedigim gibi iki cizgiyi boyle gordukten 10-12 saat sonra iliski yaparsin. Buda 13. gunun gecesi filan olur heralde. Bir sonraki gun yani yumurtlama gunundede iliski yaparsin (yumurtlama olduktan sonra oluyor). Tabi bu yumurtlama haftasina gelene kadar sen pre-seed kullanmadan iki gunde bir iliski yap. Muhtemel gunlerdede pre-seed kullanirsin.

Pre-seed i hemen iliski oncesi ac ve vajinaya sik, ardindan hic beklemeden iliski olsun. Ayrica pre-seed i o kadar sikiyorsun ama birde bakiyorsun hala icinde var. Sen onu vajinanin icine yavasca sok, iyice yerlestir icine dogru ve yavas yavas sik, daha kaldiysa yine sikmaya devam et ve dedigim gibi hic ayaga kalkmadan hemen iliski olsun. Sana tavsiyem ayaklarini eger duvar varsa oraya daya. Ben hatta belimi dayamistim duvara ve ayaklarimi o sekilde kaldirmistim yani resmen amuda kalktim:))) Ve bacaklarini saga sola acip kapayabilirsin, ben bu sekilde yapinca sanki spermlerin vajinadan iceri dogru vakumlandigini hissettim. Denemesi bedava. (Bayagi acik bir anlatim oldu ama napim ya)

Birde testi her sabah ayni saatte yapmaya dikkat et, 4 saat idrarini tutmus ol. Benim bir ay ikinci cizgi 1. sindende koyu cikmisti ama hamile kaldigim ay yaptigimda ikinci cizgi 1. si kadar koyuydu ama kalin degildi. Belirli bir saat var LH nin birden ciktigi, onu yakalayamazsan 2. cizgiyi birincisi kadar kalin bulamayabilirsin. Mesela ben sabah saat 10-11 civari yapmistim testi, eger 7-8 gibi yapsaydim belki tam zamanini yakalamis olurdum. Insallah anladin. Yani LH hormonu yumurtlamayi tetikliyor ve yumurtlamadan 24-36 saat once birden yukseliyor, buda o ikinci cizginin koyu cikmasini sagliyor. Ama yukseldigi saatten sonra aradan birkac saat gecerse cizgi yine koyu oluyor ama kalinligi tam 1. cizgi kadar olmayabiliyor. Zaten anlarsin, bir gun sonra testi yaptiginda 2. cizgi silik cikar, buda demek oluyorki bir gun once test pozitifti.

Senin bugun kacinci gundu?

Hayırlı olsun canım inşallah güzel haberler alırsın 2 hafta sonra da hepimiz seviniriz.hihoyyyt

Sagolasin canim darisi hayirlisi ile tum isteyen bayanlarin basina... Evet bayagidir girmiyordun. Sevindim tekrar burda olmana.

Teşekkürler bende sizlerle yeniden birlikte olmaktan mutluyum.Burcu ben yeni girdim ya o nedenle gerideki yazıları çok iyi bilmiyorum sana birşey soracaktım.Preseed dediğin şeyi kullandığın ay mı hamile oldun? Onu merak ettim.Belki çok cevap vermişsindir ama kusura bakma nolur. :Saruboceq:
Bende ayın 7 sini bekliyorum ama bu ayda olmazsa denemeyi düşündüm bu ürünü o nedenle sordum canım.Nesemese sipariş etmiş galiba ondan öğrenicez artık Türkiye de nasıl bulunacağını.Yardımcı olurmusun neşe?

rahelim inşallah minik meleğin seninledir:ecrin_bebek:. Senin için bugün bool bol dua edicem tatlışımmm. :Saruboceq:

Beyaz ne o sabah yemedim öğle yemedimklava:
yemeğini ihmal etme balımm. benimde midem bulanıyor. helede yoğurt çok yedim şimdi böğüre böğüre zorla yine yiyorum. içim dışım yoğurt oldu. hergün bi kase. hem 2 kilo vermişim:ecrin_bebek: 3 kilo daha versem normal kiloya dönsem. Neyse balım bebişinde sende aç kalma emi. MuckkkkŞeniz

canlarım hani arkadaşımdan bahsediyordumya size. Aşılama yaptırcaktı. Bide kür denemeye karar verdi. 1haftadır kaliteli yumurta için incir kürü, eşinede sperm sayısı arttırmak için keçiboynuzu kürü içiriyor. bu ay böyle denicek. Yüzde 80 ihtimal vermişler denemekte bir yarar vardır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…