Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kimse kalmamış topikde bende aşaşda açık unutmuşum siteyi kapayam bari şimdilik gene gelirim

kızlar bende kaçtım yemek yapayım kocişime kızıma,acıktık artık dimi?
hepinize iyi haftasonları diliyorum
pazartesi görüşmek üzere
kocişlerinize kendinize iyi bakın..

kız beyaz sanada kolay gele bacım bak filiz söylemedi ne yemek yapacağını bari sen söyle :)
bu arada beyazcım sen neden resim koymadın güzelim buraya biz hepimiz koydukta hııı?

Kızlar iyi kaynatmışsınız ama benim bugün çok işim var iki dk ara vereyim dedim off bitmeyecek kadar çok bugün yarın devam edecem bi kısmını offf bittim ben yaaa..ceren kız sana diyorum yada burcu farketmez bana listenin en sonki halini mail olarak atabilirmisiniz lütfen rica ediyorum ..bugün bakamadım tekrar yarında girecem ama sürekli online olamayabilirim.. Bana mail olarak atarsanız ben düzenleme yapar yazarım geri buraya ...şimdi geriye dönüp bakacak zamanın yok maalesef..hepinizi öptm.. Neşecim dünden kutlamıştım ama yeniden söyleyeyim..dogum günün kutlu olsun kısa zamanda hayırlısı ile bebişinin geldiginin haberini alırsın....

tamam canım ben şimdi bulup sana atayım unutmadan

merhaba arkadaşlar hala diğer topikte dolaşıyorum,burada olduğunuzu öğrendim,nasılsınız? hayat nasıl gidiyor?

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar iyi tatiller bol bol dinlenin hepiniz kocaman öpüyorum

kızlar nerelere gittiniz bakem
yemek işlerini bitiremedinizmi
kociş bugün erken geldi ve tekrardan gitti yemekte yannızım bana eşlik eden yokmuuuuu

KIZLARRR iyi akşamlar
bu akşam topikte kimsecikler yok hayırdır?
herkeslerin işi var sanırsam bende bir göz atayım dedim ama pek gelen giden olmamış....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…