Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlar
geçmişi okuyamadım vakit kaybetmeyeyim dedim çünki eşim birazdan çıkacak
dün doktara muayeneye gittik Allaha şükür bebişim saglıklıymış ama daha cinsiyetini ögrenemedik
teyzeleri nasip olursa birdahaki muayenede üçlü test yapacak doktor dua edin ne olurrr

günaydın diyecem ama okurken öğlen olmuş vallakaydirigubbakcemile3
tünaydın diyem bari
nasılsınız bayanlar,bende anca kahvaltı falan ettim
akşam eşimi kızdırdım sanırım hiç bişey yokken
surat yaptım çok üstüme düştü neyin var diye bişey yok dedim somurttum oturdum
şimdi düşününce ne salakmışım yaaa
bu hamilelikte duygularım alt üst oldukafamçokkarıştı
neyse konuyu kapatalım,akşam gönlünü alırızz kızımlakaydirigubbakcemile2
sizler naılsınız bakalım,herşey yolundadır umarım,hepinizi öpüyorummmŞeniz

canım ilacın yan etkisi bu baş dönmeleri,şimdi adet de olmasın ya hormanların düzeyi değişmiştir ve ilaç seni dagha çok etkiliyordur bence,tansiyon yada kulakla ilgili bişey olduğunu düşünmüyorum ben,geçmiş olsun cnma.s.

[FONT="Arial Black"]canım ya yazını okuyunca,inan içimden birşeyler koptu,aynı şeyleri bende yaşadığım için tamamıyla aynı,bende 6 haftalıkken düşük yapmıştım,ilk bebek ilk gözağrısıydı,ne de çok sevinmiştim,ben harıl harıl doktor arıyordum neyse anlatmayayım yine kötü oluyorum... inan seni benden daha iyi anlayan olamaz...
bu gebelimde de anca psikoljim yerine gliyor yine aynı şeyleri yaşayacağım korkusu beni bitirdi,az bir akıntı gelse hemen tuvalete koşup rengine bakardım,yeni yeni geçiyor bu tedirginliğim,Allah kimseye yaşatmasın
Rabbim tüm bebek isteyenlerin kucaklarını en kısa zamanda doldursun inşCOLOR]
[/FONT]

Allahım ya herife bak,tam bir abazaymış yuh yaniiiiklava:

tebrikler canım hayırlı olsun bebğin
bence hiç bekleme hemen git bir doktora önce kan tahlili yaptıracaktır daha sonrasındada seni en iyi yönlendirebilecek kişi doktorundur tatlım...
teşekkürler canım iyiyiz seni sormalı,yoksun bayadır özlettin kendini.

hepinize hayırlı cumalarrr

mavicim tmm sen yap listeyi,hafta başında herkes durumunu belirtsin,sende sürekli liste yapmak zorunda kalma olmaz mı?

canım ilsteyle ilgilendigin için teşekkürederima.s
aslında kendi kendimi eklemeyecektim ama birkaçgündür dikkat ettim hiçbir listede yoktum onun için bilgilendirmek amaçlı yadım kendimia.s

herkesin burda olduğu zaman olmuyor mavicim ama sabahları burası baya kalabalık oluyor
o zaman herkes fikrini söylesin
bence sorun olacağını düşünmüyorum cnm...

[color="ındigo"]herkesin burda olduğu zaman olmuyor mavicim ama sabahları burası baya kalabalık oluyor
o zaman herkes fikrini söylesin
bence sorun olacağını düşünmüyorum cnm...[/color]

tatlım bunu yazalıda olmuştu bir kaç gün ve gelen arkadaşların bir çogu geldiklerinde okuyorlar geçmişi hepimiz biliyoruz..neyse bu çok önemli degil ama ben listenin sürekli karışmasından sıkıntılıyım özellikle gebe arkadaşlarımızda sıkıntı daha çok oluyor hafta bazında ele aldıgımız için onları sürekli gerilerde kalıyorlar hatta geçen nur arkadaştada öyle olmuştu o kendini degiştirmiş sonra bir başkası daha eskişden bulup getirince bende birşeyler eklemiştim o eskinin üstüne dolayısıyla nur arkadaş 2 3 hafta geriden takip etmiş gibi oldu o da sıkıldı sürekli kendimi düzeltiyorum sonra geri eskiye kayıyor diye..ben bunu örnek olarak anlatmaya çalıştım umarım yanlış anlaşılmam..

Bencede kadının yazdıgı yazıyı silmemişlerde bizimki gitmiş inanmıyorum yaa..ama sormalıyız da kim ilgileniyor o forumla bilmiyorum..bulamadım normalde yazardı konu altında ama orda yok..

muhtemelen o kadınınyazdığı topik bebek istemeyenler topiği burda nasıl biz bebek istemeyenlere kızıyoruz onalrda bize istiyoruz diye kızmışlarıdr o topikdeki yorumlarımızıda o yüzden sildiler herhalde diye düşünüyorum

evet mavi deniz ya bence varya adını bilerek yazmıyor bence bütün yorumlarıda o yazıyı yazan kadın sildi aklıma başka bir şey gelmiyor çünkü ayy bırak yaa bir de marifet gibi yazı hala duruyor şeytan diyorki git azmet o sildikçe sen yaz ama yok uğraşamıcam valla insan müsfettesi nolcak...

bu arada şekerim liste olayına gelince sen bu görevi üstlendin diye ben yorum yapmadım ve listeyide hiç güncellemedim. b,z nasıl olsa her gün buralardayız sen müsait oldukça takvimlere göre güncellersin yada online olan kişilere sorarsın bundan sonra listeyi sen takip edebilirsin benim için bir mahsuru yok yanii.... bu arada biz 16+4 olduk teyzesi :):):)

Allah herşeyin hayırlısını versin inşallah:Saruboceq:
dikkat etmemişim ama şimdi okuyunca verdiginiz linkteki yazıyı
şok oldum :1shok:kadın resmen neler yazmış bence o kadının dıyguları alınmış olmalı

Bahsettiginiz bölüm özel bir bölüm, sizlerin yorum yapma yetkisi yok, Tüp Bebek Sürecinde Uzman Psikolog Desteği, Psikolog olan yok herhalde aranizda, lütfen yorumlari bu tür ciddi saglik olaylarinda uzmanlara birakalim. Bu konu kapansin buradaki yazismalarda bu sekilde hos olmamis :1no2:

cerencim tatlım iyiyim sen nasılsın bebekim geçmişi kaçırmak istemiyom hep ondan geç kalıyom buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…