Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

okudum bakam neler yazmışsınız diye şimdi çıkmam gerek ama acık evi süpürüp siliyorum yemekte pişiyo kocamda yolda anlıcan koşturmaca :))))

kızlar nereye yahu ben geldim ne var yok ne yok bak sizi kaçırmayayım die geçmişi okumadım varmı haberler canlarım

Selam güzel cici hanımlar a.snerelere gittiniz bakemm:eek:
bugün geçmişi okuyamadım çünki o kadar fazla yazmışsınızki durun durun biyerlerii kaşıyayımmsırnaşık şey
entelliye sen burdamısın burdaysan sinyal gönderirmisinsırnaşık şey

kızlarrr merhabalar....
bir dosyayı mail ile yollmak için geldim pc başına ve sizleri yakaladım
ama kocam beni yakalmadan kalkmam gerek sonra döver beni hıııı :)
online arkadaşları görüyorum yazmadıklarına göre geçmişte takılı kaldılar...
huuuu size diyorum bayanlar.....

kızlarrr merhabalar....
bir dosyayı mail ile yollmak için geldim pc başına ve sizleri yakaladım
ama kocam beni yakalmadan kalkmam gerek sonra döver beni hıııı :)
online arkadaşları görüyorum yazmadıklarına göre geçmişte takılı kaldılar...
huuuu size diyorum bayanlar.....

bize sesleniyorsunda canım şu agır ilerleyen sayfalar yokmu yazılanlar geç gözüküyor
hadi sen koşta oklava gelmesin arkandan :eek:klava::eek:klava:tabiii Allah korusun :Saruboceq:

kız ne yazmışınız böle oku oku daha bir sürü sayfa var
şimdiye kadar hatırladıklarımdan bi şeyler yazayım
petekçimm çoook tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
filizcim dün çok rahatsızlandım gözümü açamadım işten gelince özellikle seni çok merka etmiştim canım çook geçmiş olsun ne kadar üzlsekte önümüze bakıp hayatla uğraşmaya devam etmemiz gerekiyor ve sen bunu çok iyi başarıyorsun arkadaşım tebrikler sakın pes etme rabbim karşılığını verecek sonunda
bayan merak burdayım ama gördüğün gibi geçmişten günümüze gelemiyorum
nur sende onlıne görünüyorsun nasılsın cnm nasıl gidio hamişlik

petekçimm çoook tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
filizcim dün çok rahatsızlandım gözümü açamadım işten gelince özellikle seni çok merka etmiştim canım çook geçmiş olsun ne kadar üzlsekte önümüze bakıp hayatla uğraşmaya devam etmemiz gerekiyor ve sen bunu çok iyi başarıyorsun arkadaşım tebrikler sakın pes etme rabbim karşılığını verecek sonunda

gell artık bugüne:jeyyar: valla ben dün okudum bugün okuyamadım
bryerlerimi kaşıyarak yazıyorum çok fazla yazmışlarrrr:roflol:
arkadaşlarr
sende takviminden gördüğüm kadarıyla üçaylık hamişsin sanırım canım

Ceren kız albümünü bulamadım, nerdeeee???

canım ya bende diğer topikte senin yazdığını okuyordum teşekkür ederim güzel düşüncelerin için bitanem şımarıcam valla hee :eek:
albüm resimlerde işte beim profilime girdiğinde görünmüyormu baktınmı ?

heyyyt ceren sana sesleniyorum delikafaduldenbende merak ettim resimlerini kaydirigubbakcemilenasıl gözüküyor bakabilirmiyimmmkaydirigubbakcemile5

iyiyim canım sağol bugün hiç girmedim başıma gelenler içler acısı şimdide ısınmaya çalışıyorum evde

kızlar çözdüm olayı :)
ben herkese açık olmasın diye özeli seçmiştim sizde arkadaş listemde olmadığınız için göremiyorsunuz yani öyle olmalı şimdi arkadaşlık talebi göndriyorum size kabul edince görürsünüz sanırım :)

nurcum hayırdır ne oldu ben daha geçmişi tam okuyamadım
ceren hani nerde resimler kız bende bakcam bende
neşe nasılsınnn iiimisin canım nasıl gidio kilo verme işi

eşim şehir dışına gittiği için arkadaşta kalıyorum gece aklıma acaba ocağı kapatmadım mı diye bi düşünce girdi sabahın 8inde eve gittim tam 2 saat sürdü ve donum karnım çok çıkmadığı için yerde vermediler ayakta neyse eve vardım ocağın altı kapalıymış sonra evde dinlendikten sonra dershaneye gittim tabi soğukta bekleyerek ve saat otobüs yolculuğu 5 saat ders arkasından 2 otobüsle iki saat yol şimdide battaniyenin altında oturuyorum gecede hiç uyumadım gerisini anlayın artık

Cerencim şimdi gördüm, teşekkürler. Maşallah çok güzelsin ve birbirinize çok yakışmışsınız. Allah sağlıkla mutlu bir ömür versin ailenize. Entelliye canım yarın aşüre günü. Annemlere gidicez, var gerisini sen düşün.

eşim şehir dışına gittiği için arkadaşta kalıyorum gece aklıma acaba ocağı kapatmadım mı diye bi düşünce girdi sabahın 8inde eve gittim tam 2 saat sürdü ve donum karnım çok çıkmadığı için yerde vermediler ayakta neyse eve vardım ocağın altı kapalıymış sonra evde dinlendikten sonra dershaneye gittim tabi soğukta bekleyerek ve saat otobüs yolculuğu 5 saat ders arkasından 2 otobüsle iki saat yol şimdide battaniyenin altında oturuyorum gecede hiç uyumadım gerisini anlayın artık

ayy canım ya ne çekmişin bu halinle niye bekliyorsunki yer vermelerini kalk deyivereydin birine ben olsam derdim valla (ben biraz cadıyımda) neyse uzan dinlen ısın kendine gel. sanada bebişinede yazık ya....

Cerencim şimdi gördüm, teşekkürler. Maşallah çok güzelsin ve birbirinize çok yakışmışsınız. Allah sağlıkla mutlu bir ömür versin ailenize. Entelliye canım yarın aşüre günü. Annemlere gidicez, var gerisini sen düşün.

teşekkür ederim canımın içi rabbim herkese ağız tadı versin mutluluğunu ve huzurunu bir ömür daim etsin inşallah.... :Saruboceq:

kızlar bana müsaade bu kez gerçekten gidiyorum yatmata çok yorgunum hatunlar....
yarın inş. grş.
hepiniz kendinize çok iyi bakın
iyi geceler bye bye

X