Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cerencim sagol resimlerini gördüm baktım
çok güzel çıkmışsınız Allah mutlulugunuzu daim etsin
güzel yuvanda eşinle bebişinle mutluluklarrrrrrrrrrrrr

eşim şehir dışına gittiği için arkadaşta kalıyorum gece aklıma acaba ocağı kapatmadım mı diye bi düşünce girdi sabahın 8inde eve gittim tam 2 saat sürdü ve donum karnım çok çıkmadığı için yerde vermediler ayakta neyse eve vardım ocağın altı kapalıymış sonra evde dinlendikten sonra dershaneye gittim tabi soğukta bekleyerek ve saat otobüs yolculuğu 5 saat ders arkasından 2 otobüsle iki saat yol şimdide battaniyenin altında oturuyorum gecede hiç uyumadım gerisini anlayın artık

ayy kıyamam sanayerimseniben kadırıvereydin birini yerinden
anlatsaydın durumunu a.saman neyse zor birgünmüş senin için canım
yat dinlen ısın :teselli:ama sakın seni düşündügümüzü zannetme biz bebişin için diyoruz bu sözleri üstüne felan alınmaa:roflol:

nur ya ceren haklı demek lazım birine ben rahatsızım en azından müsade edebilirmisiniz die tabii dışardan anlaşılmadığı için öböle oluo sende sölemeyince iyice ısıt kendini dinlen
neşe aşuremi dedin en sevdiğim şey ama şu aralar yiyemem heralde bak kulağına küpe olsun ben bir çok rejimimi aşureyle bozmuşumdur evde kazanla yapılırda ye ye bitmez :)))
yyaaaa ben neden göremiyorum cerenin resimlerini avatarına tıklayıp ordan nereuye bakıosunuz

nurcum bende kaçıyorum çok uykum geldi yarın görüşürüz
kızlar o kadar yazmışsınızki vallahi kafam allak bullak oldu ya
ceren burcu neşe menzil nur filiz mavi deniz mavi45 jerror petek htc84 bayan merak beyaz cero arife bensenb hepiniz kendinize ii bakın gündüz işte giremiyorum fazla yazmayın bunun akşamı var bizide düşünün yaw ismini unuttuğum yada yanlış yazdığım varsa kafam bulanık alınganlık göstermeyin :))) affedin yarın akşam görüşürüüz

herkese günaydııınnnn....
topiğimize bu günkü ilk günaydın benden. neden kimsecikler yoookkk....
heeyyy kızlar nerelerdesiniz?

ceren kız resimlerine baktım şimdi,maşallah kız valla yakından da çok güzelsin,senin kızın olsa ne güzel olur..

bayanlarr günaydın çok güsel muhteşem bir gün diliyorum hepinize a.s.
amaaannn bu cerenin nesini beendiniz bee :dilcikar: estetiktir kesinn -tatlicadiarzu- kıskandımmı ne kıskancamm aallannsen :nazar:
cerenciiiimmm pek güselsin işin şakası Allah mutluluğunuzu daim etsin:Saruboceq:

beyazcım sanada günaydın balım ben iyiyim çok şükür aç karnımı doyurmaya çalışıyorum. nur resim koymuşta onlara bakıyordum :) ayrıca bana söylediklerinizede teşekkür ederim. yakından görüncede pişman olmadın yani:) allahmı söyletti kız seni kızın olursa diye... (ben kızlara düşkünüm ya) neyse önce sağlık tabi gerisi allah kerim.... eee beyaz sen neden koymadın resimlerini niçin paylaşmıyorsun bizlerle bizde seni tanıdaysık nnnüütfennn...

burcum sanada günaydın hayatım nasılsın? bu günde buralardamı olacaksın? ne yaptın kız bitirdinmi akşam kitabı? bu arada gülüm sende çok güzelsin maşşallah pamuk gibisin. çıtı pıtı mini mini bir hatunsun maşşallah. allah kocana bağışlasın :)

cerencim iyyim çok şükür yok be akşam kitabı elime alamadım dizi izledimkaydirigubbakcemile3 valal bugun burdamıyım yine programcılara bağlı işlerim biriktide birikti 2009 işlerini yapamadığım için şimdilik burdayım gibi gözüküyor masamdaki evrakları düzenliyorum şu anda bu arada çok merciiiii :eek:

cerencim iyyim çok şükür yok be akşam kitabı elime alamadım dizi izledimkaydirigubbakcemile3 valal bugun burdamıyım yine programcılara bağlı işlerim biriktide birikti 2009 işlerini yapamadığım için şimdilik burdayım gibi gözüküyor masamdaki evrakları düzenliyorum şu anda bu arada çok merciiiii :eek:

hımm dudaktan kalbe dizisini seyrettin dimi seni köftehor seni kaydirigubbakcemile3
biraz önce dün bahsettiğin konuyu gördüm hamile kalmak istemeyenler! merak ettim ne yazıyor olabilir diye içine girip okudunmu... hele son yazı beni ayar etti bende dayanamayıp yorum yaptım. beni burdan atarsalar kızlar bilinki bu yüzden olacak :roflol:
banane bende başka isimle üye olur yine gelirim sizin yanınıza naniknanik

kızlar merhaba ilk defa iş yerinden cvp yazabiliyorum müdürüm geç kaldı da :)))) canlarım hepinize günaydıııın çok güzel bir gün diliyorum bir daha yazamam heralde ama görüşürüz byeeee

hımm dudaktan kalbe dizisini seyrettin dimi seni köftehor seni kaydirigubbakcemile3
biraz önce dün bahsettiğin konuyu gördüm hamile kalmak istemeyenler! merak ettim ne yazıyor olabilir diye içine girip okudunmu... hele son yazı beni ayar etti bende dayanamayıp yorum yaptım. beni burdan atarsalar kızlar bilinki bu yüzden olacak :roflol:
banane bende başka isimle üye olur yine gelirim sizin yanınıza naniknanik

evet dudakdan kalbeyi izledim kaydirigubbakcemile3
ben sonuna kadar okumadım o topiği merak ettim şimdi okucam seni çileden çıakran neymiş bakalım kaydirigubbakcemile3

kızlar merhaba ilk defa iş yerinden cvp yazabiliyorum müdürüm geç kaldı da :)))) canlarım hepinize günaydıııın çok güzel bir gün diliyorum bir daha yazamam heralde ama görüşürüz byeeee

günaydın canım rüyamda seni gördüm ben görmedimde birilerine anlaltıodum topiğimizi enteelliye dediğimi hatırlıyorum sadece gersini hatırlamıyorum :uhm: sanırım tek tek isimleri sayyodum birine

kaydirigubbakcemile3ceren kızz okudum şimdi seni çileden çıakrtanı benimden içimden bişler yazmak geçti ama yazmıyayım ozaman kesin atılırım :enbuyukkk:

entelliye günaydın cicim arada kaç yaz böyle iş yerindende cöee yap yeter bize dimi kızlar :)
burcu sende artık bilinçaltı olmaya başladı KK sanırım dikkat et kızz iş yerinde arkadaşlarınada buradaki isimlerle seslenme :)

arife online görüyorum seni bacım geçmiştemi kaldın :)

kaydirigubbakcemile3ceren kızz okudum şimdi seni çileden çıakrtanı benimden içimden bişler yazmak geçti ama yazmıyayım ozaman kesin atılırım :enbuyukkk:

ne tutucam içimde yaaaa çatlardım yoksa
sen niye korkuyonki atarsalar atsınlar ala ala bizde kod adı kullanıp gireriz :)
hep ben o kadar +18 den sonra atılacağımı sanmıyorum :roflol: :roflol:

X