Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

şu bal çörek otu tarçın kürünü aslında bende denemek istiyorum hoş yumurtalarım ne alem bilmiyorum ama gelişsinler dursunlar işte zararı olmaz sonucda dimi kaydirigubbakcemile3

Çok sinir ya... İstemiyorsan korunursun olur biter, yaraya tuz basar gibi sanki allah allah kaydirigubbakcemile :tomato: kötükedihüso :eek:klava:

dimi ama görünce yazcaktım zaten topiği açana bişler ama 2008 nisanda açmış hamileyse bile doğurmuştur çokdan kaydirigubbakcemile3 istemeye istemeye okumadım bile bende :eek:klava:

şu bal çörek otu tarçın kürünü aslında bende denemek istiyorum hoş yumurtalarım ne alem bilmiyorum ama gelişsinler dursunlar işte zararı olmaz sonucda dimi kaydirigubbakcemile3

Hiçbir zararı olmaz bence güzelim, sonuçta faydalı şeyler kaydirigubbakcemile2

Hiçbir zararı olmaz bence güzelim, sonuçta faydalı şeyler kaydirigubbakcemile2

evet en kısa zamanda temin edip yapmak lazım ama ölçüleri konusunda benimde hiç bir fikrim yok hanginden ne kadr koymam gerekli :uhm:
kızlar ben yemeğe gidiyorum gelince görüşürüz cokacimcoook

Kızlar belirli ölçüsü yok yani ben birer kaşık koyuyorum tatlı kaşıgı ile tabiiki bal fazla geliyor kıvamına bakın siz ben ilkinde çörek otunu öyle koydum sonraki yapışımda ögütüpte karıştırdım..zaten yazptıkça kıvamını ayarlarsınız..aktarlarda falan bal polen arı sütü karışımı var hatta balen diye bir marka var küçük bir kavanoz fiyatı 20 ytl falan dı sanırım 800 lük 1200 lük falan yazıyor üstünde o sanırım arı sütü yada polenin miktarı eşim almıştı bana sanırım 1200 lük tü emin degilm..

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
5. Burcusal------------------------------- 6.ayımdayım
6. Arifeyvz--------------------------------- 6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45----------------------------------18.ayımdayım-(14 Ocak)
8.Htc80----------------------------------- 3.ayımdayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
10.cerot.....................................5.ayı mdayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................19. Haftamiza girdik. (E)
2. Yasemink..........................25. Haftamız bitiyor. (K)
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................21.haftaya girdik (K)
5. Nur_84...............................13+4 olduk
6. Ceren.................................15+4 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+4 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

sağol mavi deniz denicim bu karışımı ayarlarım dediğin gibi kıvamına göre işe yarar işallah kız bunnar zati güc kuvvet bizim heriflere saldırmayalım sonraakaydirigubbakcemile3:eek:

Iki sevgili gezmeye giderler yağmur başlar geri dönemezler kız başlar ağlamaya sevgilisi aramıza yastık koyar bizde yatarız sana bişi yapmam de ve nihayetinde araya yastık koyar yatarlar ve oğlan sözünde durur gece boyunca kızı hiç rahatsız etmez sabah kalakarlar yolda giderken rüzgardan kızın şapkası duavarın öbür tarafına uçar çocuk ben şimdi duvarı aşar alırım der kızda bu söyleme karsılık su cevabı verir hadi lan sen koskoca gecede bir yastıgı aşamadın şimdi duvarımı aşacaksın der :roflol:

Iki sevgili gezmeye giderler yağmur başlar geri dönemezler kız başlar ağlamaya sevgilisi aramıza yastık koyar bizde yatarız sana bişi yapmam de ve nihayetinde araya yastık koyar yatarlar ve oğlan sözünde durur gece boyunca kızı hiç rahatsız etmez sabah kalakarlar yolda giderken rüzgardan kızın şapkası duavarın öbür tarafına uçar çocuk ben şimdi duvarı aşar alırım der kızda bu söyleme karsılık su cevabı verir hadi lan sen koskoca gecede bir yastıgı aşamadın şimdi duvarımı aşacaksın der :roflol:

:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3 süpermiş hakkaten çok güldüm

> Temel ve Dursun, kumsalda gezerken, bir de bakmislar önlerinde > Alaaddin'in Sihirli Lambasi duruyor.. Almislar ellerine > lambayi söyle bir > dokunup oksamislar.. Fiiiiiiiisssssssssss... Cin disarda... > Cin, bir > Temel'e bakmis, bir Dursun'a. Sonra dile gelmis: > -Kusura bakmayin ben > sizinle ugrasamam.. Alin size üçer yumurta, her > kirdiginiz yumurta için > bir dilek tutun. istekleriniz yerine gelsin... > > Cin uçup gitmis lambasina.. > > Temel ile Dursun ellerinde üçer yumurta ayrilmislar
> kumsaldan..
> Aradan yillar geçmis. Olaydan sonra birbirlerini görmeyen
> iki kafadar
> karsilasmislar.
> > Temel, Dursun'a sormus:
> > -Ula Tursin, ne ettun yimurtalari?
> > -Valla Temel, ilkini kirdum, çok para istedum,
> bitmeyen bir param var

> > -Eeee! ikincisu..??
> > -Onu da kirdum, çok güzel bir hatun istedum. Simdi
> dünyalar cüzeli
> bir karim var....
> > -Üçüncüsünü ne ettun???
> > -Onu kirdum, saglik istedum..
> > Hiç hastalanmadan yasayip cideyrum..
> > Peki sen ne ettun yimurtalari???
>
> > -Sorma... senden ayrildim eve celdum, tam esikten
> girerken ayagim
> takildi, yimurtanin biri yere düstü kirildi... Ben de,
> hassittir be,
> dedum...Hay demez olaydum, evin içi çük doldi..
>
> > -Eeee! Sonra? Ikincisu..?
> > -Bir ev dolusu çükle ne yapayim, dedim... kirdim
> ikincuyu, bütun
> çük'leri geri götürmesinu istedum .
> > -Yaaa! Peki sonunciyi ne ettun??
> > -Ne edeyum? Kirdim sonuncuyu da ' benimkinu geri
> getur ' dedim...
:roflol::roflol::enbuyukkk:kaydirigubbakcemile3

heyyyyyy harika fıkralar :roflol: çok güldüm sayenizde :roflol:

mavidenizcim komşum gelmişti geçmiş olsuna, o yüzden cevap yazamadım, söylediklerini en kısa zamanda uygulamaya başlayacağım. Allahım inşallah bu sefer yüzüme güler, ama bulcuğun dediği gibi bir de adamlara saldırmayalım bunları yedikten sonra, benimki hiç şikayet etmez gerçi de yerimseniben

mrb arifeyvz nasılsın bende birazdan doktara gidicem bebişimi görmeye

merhaba petekçim teşekkür ederim allaha çok şükür iyiyim sen nasılsın hadi bakalım hayırlısı güzel haberlerle gel inşallah eşine nasıl söyledin ay ne sevinmiştir

X