Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filiz ablacım odanız hayırlı olsun enişte benim adam gibi çok hızlı desenekaydirigubbakcemile3
sağol birtanem... ooo o kadar hızlıdır ki hiç sorma hızına hiç yetişemiyorum... ben de tam tersi çok yavaşımdır, herşey bir anda olsun bitsin isterim... tam 1 senedir tuvalettteki klozetin kapağının değişmesi gerekiyor, daha çok beklerim gibime geliyor :)
arkadaşlar günaydın bugün bursadan annemle babm geliyo çokmutluyum inşallah güzel hafrta geçiririz öptüm hepinizi.
aaaaa ne güzeeeellllllll, gözün aydın canım :)

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Gönül bebeğine kavuşmuşşşşşşşşşşşşşşşşş
şimdi mesaj geldi tam 45 dakika önce doğum yapmış normal doğum zor olmuş biraz ama neyse kurtuldu sonunda oda yuuuupppppppppppppiiiiiiiiiiiiiii
zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

bebişler geliyor arka arkaya sıra ilen ayyyyy süüppppppppppeeeeeeeerrrrrr :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

nüfus patlaması olacak yakında hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

heyoooooooooooooooooooooooooooooooo çooooooooooooooooook sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Allah analı babalı büyütsün inşallah, sağlıklı, mutlu, huzurlu, şansı açık bir çocuk olsun inşallah :) :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

heyoooooooooooooooooooooooooooooooo çooooooooooooooooook sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Allah analı babalı büyütsün inşallah, sağlıklı, mutlu, huzurlu, şansı açık bir çocuk olsun inşallah :) :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
inşallah ablacımmmmmmmmmmm
darısı sizlerin başına sağlıkla sıhhatle inşallaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
şimdi mesaj geldi tam 45 dakika önce doğum yapmış normal doğum zor olmuş biraz ama neyse kurtuldu sonunda oda yuuuupppppppppppppiiiiiiiiiiiiiii

bebişler geliyor arka arkaya sıra ilen ayyyyy süüppppppppppeeeeeeeerrrrrr :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

ohh ne güzel haber allah analı banbalı büyütsün inşallah.
sağol birtanem... ooo o kadar hızlıdır ki hiç sorma hızına hiç yetişemiyorum... ben de tam tersi çok yavaşımdır, herşey bir anda olsun bitsin isterim... tam 1 senedir tuvalettteki klozetin kapağının değişmesi gerekiyor, daha çok beklerim gibime geliyor :)

aaaaa ne güzeeeellllllll, gözün aydın canım :)

ay ablacım sorma benimkide yapacam der ama sadece der ah bu erkekler.sağol ablacım gerçekten çok mutluyum bayğıdır görmedim çok özlemiştim.

oooyyyyyy kıyamam ben dünürümeee ilk günler zor oluyor dabii gülüm ne etçez katlancaz işte annelik zor kolay değil tabii emzirdikçe gelir sütü canım yaa umarım göğüs uçları yara olmaz birde o dertle uğraşmaz dünürüm inşallah :Saruboceq:

kız beyazzz ne çaktırıyorsun sen bee iki dakka geyik yaptırmadın heee doğrucu bokumu yidin sen aman dur az yaawwww allah allah :mymeka:

kargo ile birlikte 15 tl yavru kuşum sen şimdi kıskanır hemencecik siparişte verirsin kaydirigubbakcemile3

neeeeeee okulamı başlıyorsun
eee zeynep? :uhm:
yok kız şimdi kartla falan uğraşamama he sen bana laırda yollarsan bişey demem heee
dersin ki kankimin canı çekmiş hediye olsun falan:dilcikar:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bakalaım zeynep ne olacak ya eşim ya annem bakacak cnm
canım benim ya... kyamam, kızcağız günlerce ağrı çekti, bir de üstüne zor oldu doğumu :KK43: evet ben de herkesden aynı şeyi duyuyorum, ne kadar çok emzirmeye çalışırsan o kadar daha fazla gelirmiş süt, inşallah çoğalacak :)

tam olarak geçmez zaten canım, miyadını doldurması gerek nezlenin tamamen geçmesi için, oyyy kıyamam Zeynep'ime... ilaç veriyor musun kuzuma?
ben iyiyim hayatım, oğluşum da iyi maşallah, yeri daraldığı için hareketleri kısıtlandı ama sert hareketler yapmaya başladı :) gün sayıyorum işte güzelim :) bilirsiniz bu günleri

haaa onu soracaktım, o kart ne işe yarıyor? ne gibi avantajları var?

hadi bakalııııııııııııııııımmmmmmmm yine öğrencilik başlıyor ha? hayırlısı olsun canım, ne kadar var mezuniyete?

hoşgeldin canım, geçmiş olsun, sonucu bize de bildir :)
ay valla ablam geçmedi yaa
bu dönem 2 dersim var sadece
bir dahaki dönemde stajım var bitecek kısmetse okul
kıslarr bis geldikkkkkk ama bu sefer topiş kızım yanımdaaa geldık teyseleriiiiii opuyorumnanaktan
kusura bakmayın gelemdım 1 haftadır .. sezeryanım bıraz agır gectı dıyebılırız.. hastanede 2 gece kaldık epiduralle olmadık genelle olduk dikişlerimin agrısı bı yandan bıde tuvalete cıkmak lazımya ben cıkamadımmıı lavman yapıldı 2 gun yoksa salmıyodu hastane benı :) eve carsamba gunu geldık bu seferde ben üşüttt burnum akıyomuuu bgazım şiştimi hapşırık bı yandan dikişlerın agrısııı bıde sut gelmedımı 3 gun kuzum o kolostrum denen ılk sutu ıcsın dıye goguslerım yara oldumu suan bı krem var onu kullanıyorum ama yınede kan oturdu resmen ayhhh bıde dısımın agrısı yıne basladımııı :KK43:
bugun dikişlerimi aldırmaya gıdıcem ınanın gözumu zor acıyodum 1 haftaır kuzuma gecmesın dıye maskeyle dolasıyorum yanında sureklı el yıka ona dokunmadan once flan...
kkızım 3.200 50 cm dogdu teyseleri... ha bıde allamm sormayın kızımın hafıf sarılıgı vardı bı gece panıkledık hastaneye goturduk allahımmmmmm ıcım parcalandıı kan almaya calıstılarrr test ııcın ellerı kolları morardı kıl gıbı damarlar mahfettılerama cok dayanıklı cıktı kızım benım benım yanagımı yalaya yalaya sustu :)) kuzumuu sarılıkta bısı cıkmadı tekrar gelın 10. gun dedıler bızde şu serumlu suyu verıyoruz ve gunes bnyou yaptırıyorz 15 dk. ıyııyıyıs kuzumun maşallahı var 2-2.5 saat uyuyoruz sora kalkıp emişiyoruz alt temısleyıp bıraz oynasıp yıne uyuyoruz :) :nazar:
yıne uzun uzun anlatırım sıze merak etmeyın dıye yazim dedim şimdi dınlenıcem bıraz :)
hepinizi cok öpüyorummm burcumda dogum yapmısss cok sevındımmmm
Allah miraca ve hepimizin bebeklerine uzun ömür saglık ve mutluluk versın....

kızlarrrr mukemmel bı duyguymus buuuu :gitme:
hoşgeldin cnm
ne güzel kızçenle gelmişssin:emir_bebek:

oy cnm kurtulmuş çok şükür
Allah analı babalı büyütsün inş.:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

gülçinnn kız sen bilirsin videonun üzerine müzik eklemek istiyorum ama olmuyo,
bide slayt gösterisi yapıp üzerine ekliycem anlat bacımm

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Mehay ................................. 39. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

2. Benssenb...............................37. Haftamızdayız (E & K) (10 Ekim) (ıkizler geliyor)

3. Mavideniz...............................35. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

4. Agnes......................................35. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

5. Rüzgar Deniz..........................33. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

6. Hayat24................................. 31. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

7. Slvmsstr................................ 28. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................25. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 22. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

12. Nilsu24..................................16. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MıRAÇ}

14. Gcan......................................5 Ekim 2009 {MıRAÇ} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Son düzenleme:
ohh ne güzel haber allah analı banbalı büyütsün inşallah.

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
cümlemizin evladını inşallah

yok kız şimdi kartla falan uğraşamama he sen bana laırda yollarsan bişey demem heee
dersin ki kankimin canı çekmiş hediye olsun falan:dilcikar:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bakalaım zeynep ne olacak ya eşim ya annem bakacak cnm

oy cnm kurtulmuş çok şükür
Allah analı babalı büyütsün inş.:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

heee anladım iyi o zaman dadlum ben senin adrese yollatırım bir tane tabii olursa bir mahsuru yoksa. bakalım yetkililer bu işe ne dicek

canım yaaa eşin nasıl bakıcak zeynebe kuzum eşin çalışmıyormu?

evet oda kurtulmuş hayırlısı ile sıradakiiiiiiiiiiiiiiiiiii :CüvCüv: :ecrin_bebek:

gülçinnn kız sen bilirsin videonun üzerine müzik eklemek istiyorum ama olmuyo,
bide slayt gösterisi yapıp üzerine ekliycem anlat bacımm

ooyyy kuşum biliyorum bilmesinede yavrum biraz uzun bu iş ya
burdan olmaz zaten
gerekli programlar varmı sende bilmiyorumki
acilmi lazımdı ne yapçan?

kızlar ben aşıya oradan da alışverişe gidiyorum, sonra görüşürüz, öpüyorum hepiciğinizi, bebişlerinizi deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
cümlemizin evladını inşallah

heee anladım iyi o zaman dadlum ben senin adrese yollatırım bir tane tabii olursa bir mahsuru yoksa. bakalım yetkililer bu işe ne dicek

canım yaaa eşin nasıl bakıcak zeynebe kuzum eşin çalışmıyormu?

evet oda kurtulmuş hayırlısı ile sıradakiiiiiiiiiiiiiiiiiii :CüvCüv: :ecrin_bebek:

ooyyy kuşum biliyorum bilmesinede yavrum biraz uzun bu iş ya
burdan olmaz zaten
gerekli programlar varmı sende bilmiyorumki
acilmi lazımdı ne yapçan?

şaka yaptım kız
bende alırım bi ara
fırsat bulunca bide özelliklerine bakayım neler veriyormuş bize
öğlene kadar dersim var cnm bakmaya çalışacak artık
bazen nöbet ertesi oluyor o zamanlar bakabişlir cnm
biz bu akşam anneme gidicez bu sefer o bakacak

hım bi ara anlatırsın cnm
program falan yok indiririz artık:jeyyar:

merhaba arkadaslar bızde yenı uyandık bı bakalım dedık kımler var malum kayındalıdem bende doguma kadar kızlar ara ara kacar gelırım....
HALECIM...canım benım ya zor gecmıs dogumun cok sukur bebegın ıyı ya herseye degerdır...prensesımızı merak edıyoruz canım...
GÖNULCUM ...DE:lepi: dogurmusss allah analı babalı buyutsun saglıkla ınsallah masallah....:nazar::nazar::nazar:
ayyyy banada az kaldı kasım 1 arkadaslar cok heyecanlanıyorum vakıt yaklastıkca....akannehir

yengecim kıskacım bulantım geçti,ekşimem ve yanmam başladı,hala yemek pişiremiyorum,inan hiç doğru düzgün beslenemiyorum,bebekte tabi,iili testimiz temiz çıktı 15 ekimde 3 lü test ve de cinsiyet öğrenmek için gidicez cnm

sabah sabah attım çamaşırları makineye, çıkartayım tetanoz aşısı olmaya gideceğim, oradan da Kipa'ya gitmem gerek, bu arad odamız geldi kızlar ama sevgili eşim marangoz getirirse inşallah oda kurulacak, doğuma kadar da kurulamayabilir eşimin bu hızıyla :KK43:

nilsu ben
jnm odanız hayırlı uğurlu olsun inşallah

selamlar herkese................ haftasonu giremedim çünküüü; koçişim geldi evci çıkmış bana sürpriz yapmış bulutların üzerindeydim yani dün gitti 2 gün de olsa yetti............

gönül de doğum yapmış hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inş.

ben çok duramıcam kıslar çünkü ev halkı sonunda başardı bana da hastalığı bulaştırmaya nezle oldum dinlenmem lazım ne var ne yok diye bakayım dedim hapinizi öpüyorum güseller allah a emanet olun opuyorumnanaktan

bu arada sevtapcım sen de geçenlerde grip olmuştun galiba ilaç falan kullanmadın dimi?çok ağır değil benimki doktora söylemem gerek var mı acaba?

kızlar çok ütüm var onalrı yapayım
akşama yemek yapayım erken biterse uğrarım yine
malum akşama anneme gidicem

bu arada sevtapcım sen de geçenlerde grip olmuştun galiba ilaç falan kullanmadın dimi?çok ağır değil benimki doktora söylemem gerek var mı acaba?

ılac kullanmadım hıcbısı yapmadım dr.soylemedım lımon yedım c vıtamını cok tukettım cnm grıp olmadım nezleydım ....son anda yırtmıstım..

X