Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar ben kaçayım yine gelirim..azıcık birşeyler atırştırayım..görüşürüz sonra..
Hoşçakal canımmm

hadi bakalım doktor gelsinde bir el atsın dünüre bakalım ne dicek
hımm anladım canım neyse kavuştu ya kızına şükür darısı bekleyenlerin başına hayırlısı ile inşallah
amin canımm inşallahhh

heeeyyy millettt nerdesiniz yaaa gözlerim sizi arar olduuuuuuu

yettimm gülüüümmm birdennn iş yoğunlaştı yazamadımmm :kızgın:

burcu sultandan haber varr :hulya::hulya: doktordan çıkmışlar kendi doktoru olmadığı için karısı muayene etmiş açılma başlamış 3cm doğum başlamış ama bu akşam bişey olmaz herhalde demiş doktor yarın akşam gel kendi doktorunda baksın yarın akşama olmadı suni sancı verilir demiş delikafadulden yani cumartesiye kadar olur herhalde demiş yarın akşama yine gitceklermiş kendi doktoru bakcakmış bolbol su iç yürü demiş şimdide bi alışveriş merkezinde yürüyolarmış iyimiş yani

ben geldim kızlaaaaaaaaaar... komşum gittikten sonra hadi dedim benim bıcırığın eşyalarını yıkamaya başlayayım, cuma günü kadın gelecek, ütüleri de yapar diye düşündüm :) bu arada odamızın gelişi cuma ya da ctesiye kalmış :KK43::KK43::KK43: çok sinir oldum, neyse napalım, geç olsunda güç olmasın...

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Bulcuk....................................39. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ} (YOLA ÇIKTI HER AN BEN GELDıııııM DıYEBıLıR!!!)

2. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MıRAÇ}

3. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

4. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

5. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

6. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

7. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

8. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

9. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

12. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Son düzenleme:
burdayım canım ben kız aşı olunca biraz huzursuz:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ooyy kıyamam ben ona yaaa geçer geçer meraklanma ateş çıkmasın yeter güloo

burcu sultandan haber varr :hulya::hulya: doktordan çıkmışlar kendi doktoru olmadığı için karısı muayene etmiş açılma başlamış 3cm doğum başlamış ama bu akşam bişey olmaz herhalde demiş doktor yarın akşam gel kendi doktorunda baksın yarın akşama olmadı suni sancı verilir demiş delikafadulden yani cumartesiye kadar olur herhalde demiş yarın akşama yine gitceklermiş kendi doktoru bakcakmış bolbol su iç yürü demiş şimdide bi alışveriş merkezinde yürüyolarmış iyimiş yani

heee anladımm işe dalmak zorunda kaldım deyyon yane yerimseniben

ooo damadım her an gelebilir yane hadi bakalım rabbim kolaylık versin inşallah bir avazda pıt diye çıkıversin üzmesin benim dünürümü :Saruboceq:
iyi iyi gezsin bol bol açılır yollar rahat doğum olur

ben geldim kızlaaaaaaaaaar... komşum gittikten sonra hadi dedim benim bıcırığın eşyalarını yıkamaya başlayayım, cuma günü kadın gelecek, ütüleri de yapar diye düşündüm :) bu arada odamızın gelişi cuma ya da ctesiye kalmış :KK43::KK43::KK43: çok sinir oldum, neyse napalım, geç olsunda güç olmasın...

hoş geldinn ablaaamm demek başladın cicileri yıkamaya hadi bakalım ütülerde bittimi odaya yerleşmesi kalıyor
yaaa neden öyle gecikti odanın gelmesi bu adamlar hep böyle yaa bir kerede verdikleri günde gelseler şaşarım zatiii :kızgın:

aaa Burcu'nun başlamış ha doğum, hadi bakalım hayırlısı olsun, Allah yardımcısı olsun :)

amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn
bakalım iddiayı kim kazanıcak :uhm:

burcumu allah bi avazda kurtarsın inş
sağlıkla gelsin paşamız
amin canımm inşallahhh...

heee anladımm işe dalmak zorunda kaldım deyyon yane yerimseniben

ooo damadım her an gelebilir yane hadi bakalım rabbim kolaylık versin inşallah bir avazda pıt diye çıkıversin üzmesin benim dünürümü :Saruboceq:
iyi iyi gezsin bol bol açılır yollar rahat doğum olur

amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn
bakalım iddiayı kim kazanıcak :uhm:
he gülümmm beyannameler geldi önüme onları yapıodummm..
hade kıss damat yolda geliooookaydirigubbakcemile

hoşgeldin esmer, merhaba, nasılsın?
önce bir merhaba deyip hal hatır sorsaydın ve kendini tanıtsaydın esmer listeden önce

yaniiii bencede :kızgın:

burcumu allah bi avazda kurtarsın inş
sağlıkla gelsin paşamız

aminnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

burda kimi tanıyosun ki pat diye gelip benide ekleyin diyebiliosun bi yere girerken ilk önce kapı çalınır selam verilir.. liste somut bişe bu kadar önemli olmamalı ilk kez gelen için!!

kesinlikle canım haklısın vereliniortak

Hoşçakal canımmm

amin canımm inşallahhh

miraç yola çıktı demek allah yardımcısı olsun burcumun yürüsün bakalımm

hoşgeldin abla iyi yapmış nerden başlasan kardır şimdi senin için
ay nezaman gününde gelirlerkiii:umursamaz:
neyse sağlık olsunn

X