Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla bak ben burdan yazıyorum eğer olurda bu gece sancılanıp hastaneye giderse bu karı doğurmaya kesinlikle haber bekliyorum özgeden yada ondan mutlaka ya arayacaklar yada mesaj atacaklar yoksa valla ikisinlede konuşmam o kaaaaa :dilcikar:

kız haber vercem mutlaka merak etmeyin elime geçen ilk fırsatta vericem öyle bişi olduğunda

valla perşembe gecesine kadar doğurursan ben kazanacağım bahsi, perşembeden sonra ctesiye kadar doğurursan Gülçin kazanacak kaydirigubbakcemile3

kıyamam sanaaaa... aman sezeryan yapacağıma mutluyum doğrusu, parmaklanma gibi bir eziyet yok yani :)

evet canım başladım hazırlığa, cuma ya da ctesi odası da gelecek inşallah... gerisi artık Rüzgar'a kalıyor, ne zaman isterse o zaman gelecek ya da uslu oğluşum doktor amcasının dediğini yapıp bizim belirlediğimiz tarihi bekleyecek :) bakalım :)

evet bende bugun sezeryana karar vermiştim ama iş işten geçmiş ben karar verdiğimde kaydirigubbakcemile3
hayırlısıyla gelsin rüzgar paşamızda

kzılar ben kaçar kendinize iyi bakın anacım burcuuuuuuuuuuuu özgeeeeeeeeeee haber bekliyorum ona göre evden giricem yine hadi kaçtım ben byeeeeeeeeee
güle güle canım opuyorumnanaktan

canım burç bana haber verdiği sürece ben sana yaazrım asla unutmam..burç msj hazırla şimdiden sen yollayamazsan kocan yollasın emi :)))) ben çıkıorum canlarım hayırlı haberlerle inşallahh öpüorum hepiniziii
kızz elimden tel düşmüo kocişde kızıo varmı haber vermediğin daha diyee :1rolleyes:

evet teyzesi aşı oldu kuzum
sen nasılsın canım benm allahım sağlıkla kurtarsın inş
şifa olsun aşısı canım
iyiyim canım aminnnnnn

kzılar ben kaçar kendinize iyi bakın anacım burcuuuuuuuuuuuu özgeeeeeeeeeee haber bekliyorum ona göre evden giricem yine hadi kaçtım ben byeeeeeeeeee
güle güle canımcım, akşama ben de buradan haber bekleyeceğim, bir yandan da yaprak dökümünü seyredeceğim :)
canım burç bana haber verdiği sürece ben sana yaazrım asla unutmam..burç msj hazırla şimdiden sen yollayamazsan kocan yollasın emi :)))) ben çıkıorum canlarım hayırlı haberlerle inşallahh öpüorum hepiniziii
iyi akşamlar canikom :)
ben çıkıyoprum kızlar hepinize iyi akşamlar kocaman öptüm bende evden girmeyi denicem
inşallah gelebilrim
iyi akşamlar güzelim :)
kız haber vercem mutlaka merak etmeyin elime geçen ilk fırsatta vericem öyle bişi olduğunda

evet bende bugun sezeryana karar vermiştim ama iş işten geçmiş ben karar verdiğimde kaydirigubbakcemile3
hayırlısıyla gelsin rüzgar paşamızda

güle güle canım opuyorumnanaktan

kızz elimden tel düşmüo kocişde kızıo varmı haber vermediğin daha diyee :1rolleyes:

şifa olsun aşısı canım
iyiyim canım aminnnnnn

haberini bekliyoruz hayatım :)

geçmiş ola artık sezeryandan :) hayırlısı canım :)

aaa kocişine ne oluyor, haber vereceksin tabi aaaa :eek:klava: sizin olduğu kadar bizim de paşamız o :eek:klava:

aaa burcu dogum başlamış demek hadi bakalım hayırlısı ile gelsin miracımız ..ayy nasıl duygulandım ya off ne sulu göz oldum bu ara fenayım ben cnm benim allah kurtarsın...bende ara ara bakacam kk ya..hadi bana müsade ben kaçar geri eşim gelecek birazdan...iyi akşamlar..

aa abla az öncede eşim birşey yaptırtmadı tlfda bekle ben gelince menemen yapacam diyordu bende uzanıyorum kucagımda laptopla...neyse ben kaçayım oturdugum yerde çamaşır katlayacagım daha iyice buruşmadan.. ..

aaa burcu dogum başlamış demek hadi bakalım hayırlısı ile gelsin miracımız ..ayy nasıl duygulandım ya off ne sulu göz oldum bu ara fenayım ben cnm benim allah kurtarsın...bende ara ara bakacam kk ya..hadi bana müsade ben kaçar geri eşim gelecek birazdan...iyi akşamlar..
hiç sorma, duygusallık son haddinde artık :)
aa abla az öncede eşim birşey yaptırtmadı tlfda bekle ben gelince menemen yapacam diyordu bende uzanıyorum kucagımda laptopla...neyse ben kaçayım oturdugum yerde çamaşır katlayacagım daha iyice buruşmadan.. ..
şanslıyız desene :) kolay gelsin canım, yorma kendini... iyi akşamlar :)

canlarım TÜNAYDIN cinsiyetimiz %90 ERKEK şok oldum ben hep kız sanıyodum sağlığı ii 305 gr 32 mm boyu herşey normal dedi.oynamıyo dedim daha küçük annesi dedi ben bi yere üyeyim orda herkesin oynuyo dedim kadınlar kulubumu dedi adam bana evet dedim farklı olabilir bebek çok ii korkma dedi böle işte benim yaramazı kız beklerkene erke çıktı yalnız babamız çok mutlu ama tabi ya kız sa diyede ikideyim yani ayrıntılı ultrason için arayacaklar ozaman kesinleşir artık herhalde işte böle teyzoşlar slmı vardı oğluşumun

canım çok sevındım umarım göbek kordonunu pipi sanmamıştır dr.
bu kadar utangaç erkek hiç duymadım hayırlı bir evlet olsunda cinsiyeti farketmez
gözün aydınvereliniortak

aynen ya ben de çok duygulandım allah kurtarsın burcumu inş. :Saruboceq:

bu arada madem önceden herkes yazmış tanışma hikayesni ben de yazayım gülçinim gelince okur nasılsa;

üniversite 1.sınıfta gözüme biri takılıp duruyo böyle kayık gülüşlü tatlı bişey ama kendime bile çaktırmamaya çalışıyorum beğendiğimi:) ben böyle uzaktan izlerken yanında bi kız görmeye başlıyorum sinir oluyorum tabii bu tipsiz kim diye içim içimi de yiyiyo:KK43: neyse yıl sonuna az kalmış konuşma dersi vizesi için erken gittim kimlere hangi konu çıkmış die soruyorum çünkü aynı konular denk gelebilio sırayla alıyolar da:)sonra birileriyle muhabbet ederken benimki geliyo bıdık bıdık konuşuyo benden önce girmiş sınava konusunu söyledi bana neyse orda bitti bana sıra geldi ve bana gelen konu onukiyle aynıydı kafamda bişeyler tasarlamıştım o konuda veee sınavdan 95 aldım:)

neyse ben gene uzaktan izliyorum gene bişey yok o salak kız da yanı9nda ben çaatlıyorum tabiii delikafadulden

3.konuşma vizesinde bahçede beklerken bi baktım karşıdan geliyo hemen yolun üzerindeki banka oturdum görsün beni diye:)amacıma ulaştım yanıma geldi ve muhabbete başladık tlf.almalar falan derken bizim aşkımız başladı veeeee bugünlere geldik:) o salak kız da bakakaldı çünkü biraz elinden almış gibi oldum arkadaşlarmış ama tabii içlerinde bişeyler vardı galiba özellikle de kızın:)ama ben onunla arkadaş bile olmucaksın dedim o da hemen kabul etti ve ben elde ettim kocişimi:)

bu arada bu ayrıntı da gülçin için;tlf numu aldığı gün okulşun sinemasında bir film varmış arkadaşlar beni zorlaötürdüler o da peşimize takıldı ve benimle sinemaya geli tanışır tanışmaz:) ve sıkı durun film de duvara karşıydı delikafadulden yerin dibine battım ben bilmiyodum çünki salak arkadaşlara uydum ama işte anı oldu ee biraz da ayıp oldu tabii:)eşim hala diyo kafanı önüne eğdin hep hiç filme bakmadın die gülüyo:)

çok özledim aşkımı mafoldumben

10 kilo kadarcık aldım ablam:) :kedi: ama öyle çok yemiyorum gerçekten bi bayramda kaçırdım çikolata yedim o kadar bu progestan mahvetti beni:KK43:

bundan sonra biraz daha dikkat etmen lazım canım, progestan'ı ben de uzun süre kullandım, kilo yapar mı bilmiyorum, bende yapmadı çünkü... abur cubburdan uzak dur canım :)

eşim geldi yazamadım o yüzden, sonra görüşürüz canım :)

canım çok sevındım umarım göbek kordonunu pipi sanmamıştır dr.
Bu kadar utangaç erkek hiç duymadım hayırlı bir evlet olsunda cinsiyeti farketmez
gözün aydınvereliniortak
sağol canım benim umarım kordon değildir
uzman deil cnm astsubay

hadi gözün aydın fatoş prensin gelio hee bnde hep erkek hisssediodum kızım oluyo bak allah sağlık sıhhat versin önemli olan o opuyorumnanaktan

:hulya::hulya::hulya:boş durma örgü ör

evet canım bende kız hissediyodum erkek oldu sağol canım

kızlar yine kaçamak girem dedim
şu anda iyyim
kayınvalidem bi su getirmiş şifa niyetine hacıdan doğumu kolayştırıomuş içiom bakam işe yaracakmı kafamçokkarıştı

X