Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hemde nasıl mutlu anlatır iki erkek anası olarak
ne sorcamm :dilcikar: çaktırmadan bakarımmm :1rolleyes:nasıl yapıo

ooo hemde ıkı tane benım kaynana gıbııı delikafadulden
zevkten dört köşe etme kıs onu dedıgın gıbı caktırmadan hallet yerimseniben

anammmm ne ınsanlar varyaaa aip beee tam dayaklık bu tıpler heeeklava:

evt canım aynen.görümcen var mı senin şekerim?

bi karar ve kuşum valla şaka bi yana ii oldu çok rahat uyuyoz çok şükür.felaket getircek şekilde yağmasında yağsın dimi.

evt canım aynen.görümcen var mı senin şekerim?

var şkerım bekar kendısı erkek kardesı baya kucuk aslında bızden 17 yasında oda malum bekardından sengözlerimebaksanab

bi karar ve kuşum valla şaka bi yana ii oldu çok rahat uyuyoz çok şükür.felaket getircek şekilde yağmasında yağsın dimi.

öle canımda yagsın ama dedıgın gıbı ıste felaket olmasın sonu yoksa seferım yagmuru zemuszemus

anladım canım benim görümce yok da ondan sordum senin de öyle mi die:)benim de erkek kardeşi bekar ama benden 1 yaş küçük ve biraz ukala :dilcikar:

az önce filiz abla ve nur u görmüştüm sanki kayboldular ama benim de belim sinyaller vermeye başladı çıkayım birazdan

anladım canım benim görümce yok da ondan sordum senin de öyle mi die:)benim de erkek kardeşi bekar ama benden 1 yaş küçük ve biraz ukala :dilcikar:

ahhh ahhh zor be güzelimm :kedi:

az önce filiz abla ve nur u görmüştüm sanki kayboldular ama benim de belim sinyaller vermeye başladı çıkayım birazdan

hım burdalardı cıkmıslardır :kedi:
sende gıt dınlen bakalım bende kacarım bırazdan kıtap okucam daa baslamadım bugun hadi görüşürüsssopuyorumnanaktan

ahhh ahhh zor be güzelimm :kedi:

hım burdalardı cıkmıslardır :kedi:
sende gıt dınlen bakalım bende kacarım bırazdan kıtap okucam daa baslamadım bugun hadi görüşürüsssopuyorumnanaktan

tamam canım hadi allah a emanet ol çok öptüm byeeeeeeeeee

slm kızlar kimsecikler yok habersiz bırakmak istemedim merak edenler için..ben 3 gündür doktora hastaneye gidiyorum yatak istirahı verildi...
benim sıvı akıntım olmuştu geçenlerde bildiginiz gibi yazmıştım acile gittim diye malum birşey çıkmamıştı perşembe normal kontrolüm vardı özel. gittim doktorum tedirgin oldu üst kısımdan delik gibi bir yerden sıvı gelebilir diye keseden ama sıvı normal gözüküyor bir anormallik yok..dün için hastaneye çagırmıştı tahliller için, gittim bayagı vardı mikrobik birşey çıktı kültürler çıkmadı henüz bugün bir daha çagırdı az önce geldim zaten..alttan baktı baskı yaptı sıvı gelmiyor mantar tespit etti içini temizledi sıvı bir şeylerle malum yine canım yandı ah uf diye diye.krem fitil antibiyotik verdi ama kesin olarak mantar ya su demiyoruz dedi dikkat etmemiz gereken dönemde oldugumuzu söyledi hiç degilse 32 haftayı bitirelim dedi bu yüzden 2 hafta yatak istirahatı verdi çünkü sıvı miktarı fazlaca geliyor aktıgı zaman. haftaya bir daha kontrole gidecem yine haftaya raporumuzu başlatacaz malum çalışıyor gözüküyorum, erken vercek raporu.durumlar karıştı 3 gün içerisinde kah oraya kah buraya dogum yapacagım hastenede dogum ünitesini bile ziyaret ettim yatan hastaları gördüm henüz dogum yapmamış olan..insanın orada yatanları görünce psikolojileri bozuluyor heleki bu ara iyice çıldırmak üzereyken...odamız geldi havalandırmak için bekletiyoruz öylece p.tesiiçine diktirdigim örtüler gelecek sonra kıyafetleri yıkayıp yerleştirecez halımızda alınacak çok şükür fazla masraf yapmadık odayı görümcem aldı kurutma makinasını halıyıda kayınvalidemler kıyafetleri hiç söylemiyorum almışlardı halada alıyorlar.bizde buhar makinası kulaktan ateş ölçer falan alcaz..önümüzdeki haftalarda valizide hazırlayacagız..kayınvalidem önceki gün 2 pijama takımı biri üstünde uzun hırkasıyla sabahlık gibi.1 tanesi gecelik gibi almış..görümcemden 2 tane gecelik geldi kendi dogumunda giydirmemişlerdi o yüzden onlarıda getirdiler onlarda tamam.

dogumda şimdilik 10 kasım benim durumum pek iç açıcı gitmedigi ve bende korku oldugu ve bunu kaldıramayacagımı bildigi içib doktorum sezeryanı uygun gördü agrıya hiç dayanıklı degilim tedavi sürecinde ve hala muayenelerde yaşadıgım sıkıntıyı görünce hak verdi anne rolünü iyi oynayamazsa komplikasyonlar olur biz bir şey yapmıyoruz anne kendini hangi şekilde rahat hissedecekse o şekilde olur dedi.

kimseyi göremiyorum hayırdır ?

cok gecmıs olsun cnm,,yat ıstırahat et o zaman,allah bı avazda kurtarsın cnm:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

merhaba arkadaslar ben de aranıza yeni katıldım.. ben de 2 aylık hamileyim..

tecrubelerinzi burdan benıimle paylasırsanız sevinirim.. aranızda 2 aylık hamile olan var mı? hangi testleri yaptırdınız simdiye kadar? hangi hastaneye giiyorsunuz? cevaplarınızı bekliyorum..

tesekkurler..zemuszemus

canım geçmiş olsun dikkat et yat dinlen canım.

canım testler hakkında doktor bilgilendirir ben şuan 5e girdim 12. Haftada 2li test 16.haftadada 3lü, test yaptılar.ikili özel yapıyolar 3lüyü devlet karlşılıyo bebişin hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…