Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

:roflol::roflol: hıc bı fıkrım yok hilalcimmm -tatlicadiarzu-

tabii olmaz senin öyle bi derdin yok dimiii:)şaka maka önemli bence öğrenmek lazım sonuçta insanın en değerli varlığı yani hayati bi mesele kaydirigubbakcemile3 sen de önden arkaya doğru temizliceksin biliosun dimi canım zemuszemus

:roflol::roflol: ben benım kızınkını bılıyomda sen oğlusuna bakk -tatlicadiarzu-
kıs asagı yukarısımı oluyomus :roflol:cok cahıl kalmısımmmm:roflol:

tabikide canım haklısın şaka dedim zaten helede günler bu kadar uzunken tutmak bence de riskli yani hem günah değil izin var kaza ederiz olur biter zemuszemus

:roflol::roflol: ben benım kızınkını bılıyomda sen oğlusuna bakk -tatlicadiarzu-
kıs asagı yukarısımı oluyomus :roflol:cok cahıl kalmısımmmm:roflol:

ne bileyim kıs sööliyim dedim belki bilmezsin bakıorum bazıları bi aşağı bi yukarı dolandırıolar da ondan yane:)
tabii kızım yani silerken mesela yukarı doğru çektirmeden silmek lazımmış bizim bi tanıdığın oğlu şeyinden fıtık ameliyatı oldu o yüzden yazık bağlarken de önemlidir herhalde kaydirigubbakcemile3

yok kıss ınsan kendınden bılır tabıkıde kıs cocugunda hadı tecrubelısındır -tatlicadiarzu-
ama erkek cocugunda o malum seyı ne tarafa yatırcan bilemedim :roflol::roflol:
ayhh yazık kıyamam nasıl fıtık etmısler kız cocugu ölee:mymeka:

slm kızlarrrr
muhteşem bi hafta sonu diliyorumm hepinizee
ben bugun doktora gidicem ordan gemliğe gdicem bebek ziyaretine özgeyi ve kuzenimi alıp dönüccem dışarıda iftar yapıcaz o yüzden bugun ben pek giremem haberiniz olsun dedim

oooo süpersin falla bu halde teee gemliğe nasıl gıdıcen kısss :CüvCüv:
ges bakalım al kuzinide özcümüde yıyın bırlıkte ıftarınız yapın:icecream:
özcüme söle cok yimesinn sen ye ama ona verme hatta onunkınıde sen ye cicimmşakkıdı
sora yuvarlanacak haberi yok kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 ya evet yazık ya işte aşağı doğru silmişler galiba bide dikkat etmemişler bağlamaya zaten kadın saldımçayıra mevlam kayıra çocuk büyütme tarzı o şekil yani her hafta kafaları gözleri yarılıo çocukların çoğunluk aç geziolar zaten ama mutlular:)

klava: bu tiplere cocugu buluyoo bıde bunuyolar...
yazık yavrum yaa:teselli:aman harbıden önemliymiş kız öle bastıra bastıra fılan yapmıstırlar ondan olmustur sizde dikkat olun cicim :CüvCüv:

yok kız şimdi sen sordunda panik oldum nasıl yapıcaz diyee kaydirigubbakcemile3
hemşireler gösterir herhalde kayınvalidede bilirr baka baka öğrencez artık

öğrenelim canım önemli inş.hemşireler gösteriodur şahsen ben kayınvalideme pek güvenmiyorum pek öyle şeylerden haberi yoktur kaydirigubbakcemile3 yani kocamda bi sorun yok çok şükür ama allah korumuştur herhelde işimi şansa bırakmak istemem :roflol:

klava: bu tiplere cocugu buluyoo bıde bunuyolar...
yazık yavrum yaa:teselli:aman harbıden önemliymiş kız öle bastıra bastıra fılan yapmıstırlar ondan olmustur sizde dikkat olun cicim :CüvCüv:

evet canım dikkat etmek lazım gerçekten:))ne bileyim ya çok rahat bi kadın hatta hamileyken doğru dürüst doktora bile gitmedi günü falan geçmiş çocuk kakasını yemeye başlamış yazık son anda kurtardılar çocuğu bi anormallik var yani kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

kızlar ben kaçıyorum evde yapılcakları yapayım sonrada bi duş alıp çıkarım
kociş götürcek gemliğe :)))
öptüm canlarımmmm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…