Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Hoşbulduk canım. Yorgunlukla geçiyor günler.Ecem de iyi sayılır gülüm. Biraz sarılık var işte o kadar. Sen nasılsın?
canımmm çok yoğun çalışıorummm benneyaptımki iyi olmanıza sevindim hayatım sarılığı atıcak inşallah annesi sen üzme tatlı canını genelde bi çok bebişte olan bişe buu :1hug:

ay allah korusun ya allah yardımcıları olsun korkuyorum ben de arada zamanında gelir bebişlerimiz inş.
inş cnm dikkat etmek lazım ağrı sızı hemen dr aramamılıyız allah korusun
Valla çok yorgunum Filiz ablacığım. bebiş sarılığı tam atamadı. Anne sütünü de zor alıyor. Saatlerce uğraşıyorum. Ama şükrediyorum yinde de. sen nasılsın?

Hoşbulduk.
bebiş iyi sayılır canım. Daha iyi olacak inşaallah.

Hoşbulduk canım. Yorgunlukla geçiyor günler.Ecem de iyi sayılır gülüm. Biraz sarılık var işte o kadar. Sen nasılsın?

daha da ii olcak annesi üzülme sen :1hug:

bnde özgecim kaydirigubbakcemile5

sağol cnm opuyorumnanaktan

ayy kızlar içim bi hoş oldu aralık annelerinden bi arkadaşımızı hastaneye yatırmışlar erken doğum riski var demiş dr nstye bağlayıp duruyolarmış neşeli geliomuş sesi ama allahım korktum ya daha 28. haftasında :sinifsinif:

valla olabiliyor iste bazen boyle durumlar umarim erken dogmaz cok minik oluyor o haftada cunku bebek...:a015:

canim onun bobreklerinde sorun vardi bobreklerinin oldugu yere tekme atiyordu bazen bebisi bobreklerinde sisme oluyordu..zaten son zamanlarda sancisida vardi..o yuzden bugun sezeryanla alinacakti bebek...

hmmm allah ım onun da bebişine sağlık versin inş.

valla olabiliyor iste bazen boyle durumlar umarim erken dogmaz cok minik oluyor o haftada cunku bebek...:a015:
inş cnm allah yardımcısı olsun
canim onun bobreklerinde sorun vardi bobreklerinin oldugu yere tekme atiyordu bazen bebisi bobreklerinde sisme oluyordu..zaten son zamanlarda sancisida vardi..o yuzden bugun sezeryanla alinacakti bebek...
hayırlısıyla doğum yapar inş :Saruboceq:
herkes gitmiş galiba ben de çıkayım da uzanayım bari biraz hadi allah a emanet olun byeeeee

görüşürz:gitme:

kimse kalmamış topikde herkes dinlenmye çekildi galibaaa
bende uyandım bişiler yicem bi bakayım dedim sizlere naptınızz diye

arkadaşlar selam herkese,
bugün gittim kalp atışı için ama dr duyamadı, kalp atımını gördü embrio gelişiyor dedi kese büyümüş dedi, ama onların hesaplamasına göre 7+3 muş, ama transfer tarihine göre yaparsam 5+3 bilemedim ama bu haftalarda kalp atışı duyulmalıydı değil mi?, dr sabretcez bekliycez takip edecek birşeyimzi var hafatay dinleriz inşallah dedi,
bu şekilde olanınız varmı sonradan duyan dinleyen, biraz yavaş gelişiyor galiba, benim bu 2. çükü ilkide bu şekilde kurtajla son bulmuştu çok korkuyorum nolur biraz moral verin bana lütfen yalvarırım paylaşın

arkadaşlar selam herkese,
bugün gittim kalp atışı için ama dr duyamadı, kalp atımını gördü embrio gelişiyor dedi kese büyümüş dedi, ama onların hesaplamasına göre 7+3 muş, ama transfer tarihine göre yaparsam 5+3 bilemedim ama bu haftalarda kalp atışı duyulmalıydı değil mi?, dr sabretcez bekliycez takip edecek birşeyimzi var hafatay dinleriz inşallah dedi,
bu şekilde olanınız varmı sonradan duyan dinleyen, biraz yavaş gelişiyor galiba, benim bu 2. çükü ilkide bu şekilde kurtajla son bulmuştu çok korkuyorum nolur biraz moral verin bana lütfen yalvarırım paylaşın

canım bende ilk 5+3 ken gitmişim kalp atışını duymadı.15 gün sonra 7+3 te gittim duyuldu şükür üzülme stres yapma duyulur canım.

kızlar biz geldikkkkkkkkk
naıslsınız bakalımmmmmmmmmm?
biz çok iyiyiz şükür
işte size taze taze zeynep resimlerihihoyyyt

alıntı yapmazsanız sevinirim,sonra silicem çünkü malum babamız:eek:lmaz:

Son düzenleme:
X