Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

biz öleee zart die gideriz zort diyede geliriz şekerimmm laelaelaelaelae

mrb şekerim hoşgelmişinnn

ne geldi neennn :mymeka: o burcumun temizlikten çıkmış duygusal ruh haliiii bi keremmm -tatlicadiarzu-
hosbulduk canim:lepi:
hoşgeldin mehay :) ben kendi adıma iyi sayılırım... sen nasılsın?

bende iyi olmaya calisiyorum geceleri sabaha kadar nobet tutmasam daha iyi olucam ama...:gitme:

bende özge şekerimmmm memnun oldukkkk vereliniortak kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bnde özgecim kaydirigubbakcemile5
ben geldim geneeeeeee!ismin çok güzelmiş canım :)
sağol cnm opuyorumnanaktan
Selam kizlar nasilsiniz bugun???

ayy kızlar içim bi hoş oldu aralık annelerinden bi arkadaşımızı hastaneye yatırmışlar erken doğum riski var demiş dr nstye bağlayıp duruyolarmış neşeli geliomuş sesi ama allahım korktum ya daha 28. haftasında :sinifsinif:

ay ne güzel biraz kalabalıklaşıyoruz beni canım çok sıkılıyor odanın içinde tıkılı kaldım resmen
evimi çok özledimsenağlamasenağlama
:teselli::teselli:

ÖZGECİM.... canım benım artık gelecegım sık sık....dınlenıyorum cok sukur bana bulasmayın dedım doguma kadar...
HİLALCİM....hıc sorma hayatım devam esımın aılesıyle ugrasmakla....
FİLİZ ABLAM....nasılsın sıkıntılarınızı atlatabıldınızmı ?bızdede aynı durum esım arabayı satıcak cekimiz ekim e cok zor valla allah yardımcımız olsun...bu yaz ısler cok durgundu...yıne cok sukur fakat ıste yetıstıremedık....
tamam canımmm ben bekçiliğe devamm turkbayragi bak ihmal etme bizi heeee

kızlar yapmam gereken işler var evde, hallettikten sonra gelirim :) hoşçakalın şimdilik :)
tamam ablacımmm görüşürüz opuyorumnanaktan

Selam kızlar nasılsınız?
haticecimm hoşgeldin canımmm nasılsınnn ecem nasılll nasıl geçio günleriniz :1hug:

bnde özgecim kaydirigubbakcemile5

sağol cnm opuyorumnanaktan

ayy kızlar içim bi hoş oldu aralık annelerinden bi arkadaşımızı hastaneye yatırmışlar erken doğum riski var demiş dr nstye bağlayıp duruyolarmış neşeli geliomuş sesi ama allahım korktum ya daha 28. haftasında :sinifsinif:

ay allah korusun ya allah yardımcıları olsun korkuyorum ben de arada zamanında gelir bebişlerimiz inş.

tam çıkıyordum herkes gelmeye başladı... Haticecim nasılsın?

Valla çok yorgunum Filiz ablacığım. bebiş sarılığı tam atamadı. Anne sütünü de zor alıyor. Saatlerce uğraşıyorum. Ama şükrediyorum yinde de. sen nasılsın?

canım hosgeldınnnnnn....bebısımız nasıl bakalım ?
Hoşbulduk.
bebiş iyi sayılır canım. Daha iyi olacak inşaallah.
:teselli::teselli:

tamam canımmm ben bekçiliğe devamm turkbayragi bak ihmal etme bizi heeee

tamam ablacımmm görüşürüz opuyorumnanaktan

haticecimm hoşgeldin canımmm nasılsınnn ecem nasılll nasıl geçio günleriniz :1hug:

Hoşbulduk canım. Yorgunlukla geçiyor günler.Ecem de iyi sayılır gülüm. Biraz sarılık var işte o kadar. Sen nasılsın?

Agnescim sana nasılsın demeyi unutmuşum güzelim. Yorgunluğuma ver canım. İyimisin nasıl gidiyor?

ıyıyım cok sukur canım ....hıcc canını sıkma ecem atlatacak hayatım ıyı olucak allah ın ıznıyle....ıgne ılac verdımı dr. canım

X