Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arkadaşlar selam herkese,
bugün gittim kalp atışı için ama dr duyamadı, kalp atımını gördü embrio gelişiyor dedi kese büyümüş dedi, ama onların hesaplamasına göre 7+3 muş, ama transfer tarihine göre yaparsam 5+3 bilemedim ama bu haftalarda kalp atışı duyulmalıydı değil mi?, dr sabretcez bekliycez takip edecek birşeyimzi var hafatay dinleriz inşallah dedi,
bu şekilde olanınız varmı sonradan duyan dinleyen, biraz yavaş gelişiyor galiba, benim bu 2. çükü ilkide bu şekilde kurtajla son bulmuştu çok korkuyorum nolur biraz moral verin bana lütfen yalvarırım paylaşın
Canımmm içini ferah tut inşallah ters giden bişey yoktur ve bi daha ki sefer doktora gidişinde duyarsın bebişinin kalp atışlarını inşallahh :Saruboceq:

kızlar biz geldikkkkkkkkk
naıslsınız bakalımmmmmmmmmm?
biz çok iyiyiz şükür
işte size taze taze zeynep resimlerihihoyyyt
alıntı yapmazsanız sevinirim,sonra silicem çünkü malum babamız:eek:lmaz:
oyyyy yavrum yaaaaa yerim kıs seniiiii tontişşşş Şeniz beyaz kuşummm maşallahhhh yaaa :nazar::nazar:

beyazımmmmm bu ne akdar güzel bir prenses olmuş böyle maşallah yaa valla Allah nazarlardan korusun

slm kızlar nasılsınız bu ara gelemiyorum annemler geldi.zaten bilg.başında geçirecek fırsat olmuyor hem işten hemde kardeşlerimden..bu arada bebk odamız geldi haftayada eşyalarını yıkayıp ütüleyecegiz..artık hazırlıkları bitirmemiz lazım bugün yine o sıvı geldi iç çamaşırım ıslandı yarın doktorumla aylık kontrolüm var zaten yine konuşacaz dogumu raporu sıvı gelmesini falan..artık korkmaya başladım bende..sizler nasılsınız ?varmı yeni haberler..?

arkadaşlar selam herkese,
bugün gittim kalp atışı için ama dr duyamadı, kalp atımını gördü embrio gelişiyor dedi kese büyümüş dedi, ama onların hesaplamasına göre 7+3 muş, ama transfer tarihine göre yaparsam 5+3 bilemedim ama bu haftalarda kalp atışı duyulmalıydı değil mi?, dr sabretcez bekliycez takip edecek birşeyimzi var hafatay dinleriz inşallah dedi,
bu şekilde olanınız varmı sonradan duyan dinleyen, biraz yavaş gelişiyor galiba, benim bu 2. çükü ilkide bu şekilde kurtajla son bulmuştu çok korkuyorum nolur biraz moral verin bana lütfen yalvarırım paylaşın
cnm bnm 9 haftada duyulmuştu sabret stres yapma vakti vardır onunda :)
kızlar biz geldikkkkkkkkk
naıslsınız bakalımmmmmmmmmm?
biz çok iyiyiz şükür
işte size taze taze zeynep resimlerihihoyyyt

alıntı yapmazsanız sevinirim,sonra silicem çünkü malum babamız:eek:lmaz:
maşallah allah nazarlardan saklasın ne şeker bişy cnm bnm
hepinize çok teşekkürler kızlar
Allah hepimizinkini bağışlasın inş.

amin

slm kızlar nasılsınız bu ara gelemiyorum annemler geldi.zaten bilg.başında geçirecek fırsat olmuyor hem işten hemde kardeşlerimden..bu arada bebk odamız geldi haftayada eşyalarını yıkayıp ütüleyecegiz..artık hazırlıkları bitirmemiz lazım bugün yine o sıvı geldi iç çamaşırım ıslandı yarın doktorumla aylık kontrolüm var zaten yine konuşacaz dogumu raporu sıvı gelmesini falan..artık korkmaya başladım bende..sizler nasılsınız ?varmı yeni haberler..?

aa anneler gelmiş ne güzell vaktin boş geçmemesi daha iyi canım
odanızıda güle güle kullanın inşallah resimlerini bekliyoruz yerleşince iyice
durumundan haber ver arada bize merak ediyoruzzz

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................37. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................36. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................36. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 35. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................33. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................31. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................31. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................29. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 27. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 24. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................21. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 18. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................12. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 6 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 4 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

:nazar:09.09.09 :nazar:
doğum tarihi çok güzel bahtıda güzel olur inş:hooray:
hoşgeldin ZEYNEP ADA opuyorumnanaktan

Tebrik ederimMUUSSSYAAASSSS hayırlı olsun bebeğin
hosgelgin0oqqe9ov4.gif

miscellaneous92sq1.gif
:nazar::nazar::nazar:
zeynep kızıma zeynep arkadaş geldi ne güzell:dance::dance::dance::dance:

kızlar günaydın
kimsler gelmemiş bugun herkes uyyormu
bende erken kalktım kanal d de birazdan canlı doğum göstercek doğumla ilgli bi program olucak
onu izlemek için uyandım :))

kızlar günaydın
kimsler gelmemiş bugun herkes uyyormu
bende erken kalktım kanal d de birazdan canlı doğum göstercek doğumla ilgli bi program olucak
onu izlemek için uyandım :))
ayyy burç haber vercektim bende sanaaaa uyanamazsın die demedim malum gece uyumuyosun..o program çok gusel hergun oluo ben taa önce izledim mutlaka izleee doktorlar süppeerr özellikle cinekolog olanı :jeyyar: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X