Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

SLM KIZLARRRRR nasılsınız bakalım gorusmeyelı?bende kacgundur esımın aılesını aldım yemege sonrada bız gıttık tek tek yemege....buralarda boyleymıs....evde duramadım anlayacagınız esım dukkanı boyattı bıde onun yogunlugu vardı...kızlar cok yorgunum yaaaa....kacgundur stresten agzım yuzum ucukladı daha yeter kımse bana bulasmasın dedım doguma kadar....offf yorgunum dınlenıyorum topık e gelemıyorum kızlar fazla bebıs asagıda ya kasıklarıma baskı yapıyor sureklı uzanıyorum sızlerı ozluyoruum...arada ugrarım sekerler allah a emanet olun....musyas allah kurtarsın canım insallah....

SLM KIZLARRRRR nasılsınız bakalım gorusmeyelı?bende kacgundur esımın aılesını aldım yemege sonrada bız gıttık tek tek yemege....buralarda boyleymıs....evde duramadım anlayacagınız esım dukkanı boyattı bıde onun yogunlugu vardı...kızlar cok yorgunum yaaaa....kacgundur stresten agzım yuzum ucukladı daha yeter kımse bana bulasmasın dedım doguma kadar....offf yorgunum dınlenıyorum topık e gelemıyorum kızlar fazla bebıs asagıda ya kasıklarıma baskı yapıyor sureklı uzanıyorum sızlerı ozluyoruum...arada ugrarım sekerler allah a emanet olun....musyas allah kurtarsın canım insallah....

canım ya çok yoruldun artık uzat bacaklarını keyif yap dinlen bolbolopuyorumnanaktan

canım ya çok yoruldun artık uzat bacaklarını keyif yap dinlen bolbolopuyorumnanaktan

evet canımcım aynen oyle yapıyorum gercekten utu bıle yapmadım sabah esım kendı kıyafetlerını utuledı oda farkettı yorgunlugumu...az dınlenecegım gercekten ıhtıyacım var...bıde bacagımda ufak ufak varısler olmus...bol bol dınlencem arkadasım...

ben gerı geldimmm kıslarrrr ama bıras sora yıne gıdıcemmm kıtabım sag salım bıttı malum 3.serisine baslamam lazımm sız naptınız bakim sabahtan beriiiopuyorumnanaktan

ismim canan canım opuyorumnanaktan
bende özge şekerimmmm memnun oldukkkk vereliniortak kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

slm kızlar nasılsınız bakalım
mrn nurcumm hoşgeldinnnn :1hug:

sevtabımmmm nasıın yeawrummm yorgun savaşcım benimmm bu ne kaa yüksek bi tempo kıss böleee :mymeka: hamişsin sen insan kendini yorarmı hiç böleee alkisalkisalkis

ben gerı geldimmm kıslarrrr ama bıras sora yıne gıdıcemmm kıtabım sag salım bıttı malum 3.serisine baslamam lazımm sız naptınız bakim sabahtan beriiiopuyorumnanaktan
karpusummmm okuma bu ka wampir olceen heeee sositososito

niyee erkenden kaçıon bugun bakim seeennnn :mymeka: hade bul bakim serin bi kış köşesiii yerimseniben

inşallah canımmm

hilaltoşummmm hoşgeldin anacımmm opuyorumnanaktan

aytenimmmm hoşgelmişinnn -tatlicadiarzu-

kıs erken kacmıom kıtap okuyom sıkıldım valla bı kış köşesi buldum evde dedıgın gıbı ohhh misss du aksam gıttım 5 kıtap aldımda sölemsi aippp bugun bırıne baslıcam opuyorumnanaktan

birileri de kitap okumaya gitmiş doğururken de okucak herhalde kaydirigubbakcemile3 maşallah kültürlü bacım benim kıs sen gibi olsa öğrencilerimde keşke okumaya meraklı ne güsel.....................

yes cicim hıc bı zaman elimden kıtap dusmedı ama bu aralar ınan oturdugum ıcın sureklı 2 gune bı kıtap bıtııyooo:kedi:

günaydın herkese ama gene kimse bok ya of bu tetanoz aşısı beni mahvetti ykolumun ağrısından uyuyamadım gece şimdi de azaldı ama hala ağrıo ya sizinde bööle oldumu kıslar çok kötüyüm ya şaşı görüorum sanki ya:KK43:

:roflol::roflol::roflol: o ne leynnnnnn :roflol:

karpusummmm okuma bu ka wampir olceen heeee sositososito

yok kıss şu seriyi bitirmeliyim yeni kitaplar aldım onlara baslamam lazım ama kadın kıtap yazdıkca sayfaları arttırmışş maşşall yakında son kıtap 10000 sayfa fılan cıkıcak :dance::dance: sen naptınnn canan tandamısın hala organları buldunmu :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:herkes oyle dıyor nurcum korkmaya basladım ıyıce valla:1shok:

hiç korkma canım onların o sevgileri varya herşeyi bitiriyor ne uykusuzluk ne yorgunuk ben uyutuyorum birazda kendim uyuyum diyorum ama onu seyretmek daha tatlı geliyor

yok kıss şu seriyi bitirmeliyim yeni kitaplar aldım onlara baslamam lazım ama kadın kıtap yazdıkca sayfaları arttırmışş maşşall yakında son kıtap 10000 sayfa fılan cıkıcak :dance::dance: sen naptınnn canan tandamısın hala organları buldunmu :roflol::roflol:
evet canım cana tandayımmm ben akşamdan akşama okuduğum ve uyuyakaldığım için öle 2 gune bi kitap sığdıramıorum maalesef kaydirigubbakcemile3 ama bursadan çıkamadılar bi sinir oldumm bütün camileri gezdim biliom anladım ama cıksss bi dönemediler yaniii

canım hoşgeldin nerelerdesin ya kendine dikkat et dinlen artık opuyorumnanaktan

bizzde kitapla koyun koyuna yatııozz bakışa bakışakaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bakışınnn yeawrummm :jeyyar:

ben geldim geneeeeeee!ismin çok güzelmiş canım :)
hoşgelmişiiiiiiiinnnnnnnna.s.

o zaman burcuya ayten diyebiliriz yani arada kaydirigubbakcemile3
cıksss o benim aytenimmm :kızgın: :dilcikar: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X