Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

İyiyiz canım. Sen nasılsın. Zeynebimiz nasıl?

bende iiyim cnm en olsun
zeynep de hastaydı 2 haftadır düzeldi çok şükür
misafirlerim vardı benimde bu akşam yoklar bi bakayım dedim kimseler yok attil ya bugün
topik de taildekaydirigubbakcemile3
zeynebi uyuttum cnm bende takılıyorum birazdan yatıcam

selam kızlar nasılsınız beni sorarsanız iyiyim bir haftadır çok kötü tansiyon düşüklüğü yaşadım yerimden kıpırdamak istemedim valla sıcaklarında etkisi var bunda ve geçen gün ilk defa bi başıma alışverişe çıkam dedim ondada alışveriş merkezinde bayıldım kötü bi gündü bebiş büyüdükçe farklı farklı şeyler çıkıyo ama neyse yeterki o sağlıklı olsunda Allahın izniyle hepsi geçecek bu sıkıntıların bide yemeklerden sonra şişkinlik problemi yaşıyorum karnım yırtılacakmış gibi oluyo birazda fazla kilo aldım sanırım neyse inşallah sizlerde iyisinizdir ben hep anneme gittiğim için pek giremiyorum kusuruma bakmayın öptüm herkesi

kılzar biz geldik ama kimseler yok
herkesler iyidir inş
biz iyiyiz zeyneple çok şükür
ilk kez bu akşam ek gıdaya başladık
hiç sevmedi muhallebiyi zeynep
itti durdu sürekli yemedi
bende ne yaptım az daha sulandırdım biberona koydum zorda olsa içti
yatılı misafirlerim vardı eşimin ailesi gelmişti
bu akşam yalnızım kimse yok
yarın akşam gelecekleer yine
o yüzden giremiyorum bu aralar
kendinize ii bakın
canım, işin hiç kolay değil... bir yandan misafir bir yandan bebek... yardım ediyorlar mı bari? oyyy yerim ben Zeynep'imi, demek ek gıdaya geçecek kadar büyüdü kızımız... günler ne kadar hızlı geçiyor aslında ama bana hiç geçmiyor gibi geliyor :) kolay gelsin sana canım :)
Nilsu, Bulcuk, Filiz Abla, Hayat, Fatoş, Slvmsstr çok sağolun kızlar. Allah hepinizden razı olsun. bebişim toparlanıyor yavaş yavaş. Çarşambaya yine kontrolümüz var. Sütüm artıyor günden güne. Malt diye bir içecek içiyorum. Bir de humananın emzirme çayını. Göğsümü her emzirme ve sağmadan sonra kremle masajlıyorum. Böylece hiç yara olmadı. Bir de siyah yeri tamamen veriyorum bebeğin ağzına.

Umarım hepiniz iyisinizdir.Görüşmek üzere.
Maşallah Ecem'e, toparlanacak tabii annesi, sütünün artmasına ve göğsünün yara olmamasına sevindim canım, hatırlarsan çoğu annemizin problemi yara ve süt azlığı idi :) gaz problemi var mı canım?

Çok öpüyorum canım, sen de dikkat et kendine ve kızımıza :)
selam kızlar nasılsınız beni sorarsanız iyiyim bir haftadır çok kötü tansiyon düşüklüğü yaşadım yerimden kıpırdamak istemedim valla sıcaklarında etkisi var bunda ve geçen gün ilk defa bi başıma alışverişe çıkam dedim ondada alışveriş merkezinde bayıldım kötü bi gündü bebiş büyüdükçe farklı farklı şeyler çıkıyo ama neyse yeterki o sağlıklı olsunda Allahın izniyle hepsi geçecek bu sıkıntıların bide yemeklerden sonra şişkinlik problemi yaşıyorum karnım yırtılacakmış gibi oluyo birazda fazla kilo aldım sanırım neyse inşallah sizlerde iyisinizdir ben hep anneme gittiğim için pek giremiyorum kusuruma bakmayın öptüm herkesi
hoşgeldin Jasmincim, tansiyon düşüklüğü insanı kötü yapsa da yükselmesinden iyidir canım, benim de tansiyon problemim olmuştu bir aralar düşüklüğünden dolayı ama doktorum hiç sorun değil yeter ki yükselmesin, düşünce meyve suyu için demişti... daha dur bunlar bir şey değil güzelim hele bir 7. aya (27. haftaya) gel bakalım, işte o zaman başlıyor sorunlar... ne şişkinlikler, ne hazımsızlıklar, ne yanmalar, gece uykusuzlukları... Allah bugünlerini aratmasın canım :) daha sık gelirsen seviniriz tabii :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................37. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................36. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................36. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................36. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Mehay ................................. 35. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................33. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................31. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................31. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................29. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 27. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 24. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................21. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 18. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................12. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 6 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 4 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

slm şekerler nasılsnız biz dün izmire geldik şimdi kuzucumla oteldeyiz kuzum uyuyor şimdi bende sizlere bakayım dedim

gunaydin5ji.jpg

cumartesi yola çıkacaz ablacım
sen nasılsın ablacım paşamız nasıl

umarım bize de uğrarsınız :)

iyiyim canım, çok şükür paşa da iyi, şimdi bir yandan da kahvaltımızı ediyoruz :) İlayda'm nasıl? sen nasılsın? kalabalıktan uzaklaşınca biraz rahatlamışsındır :)

günaydın canlarım aa nurcum hoş geldin izmire canım.ablacım nasılsın.ben bugün 3lü testimin sonucunu alcam şinşallah ii çıkacak korkularım bitecek.

umarım bize de uğrarsınız :)

iyiyim canım, çok şükür paşa da iyi, şimdi bir yandan da kahvaltımızı ediyoruz :) İlayda'm nasıl? sen nasılsın? kalabalıktan uzaklaşınca biraz rahatlamışsındır :)
afiyet olsun ablacım biraz rahatladım
ablamdan ayrılmak beni çok üzdü ama
ablacım göbüşünün resmini neden çekmiyorsun
günaydın canlarım aa nurcum hoş geldin izmire canım.ablacım nasılsın.ben bugün 3lü testimin sonucunu alcam şinşallah ii çıkacak korkularım bitecek.

hoşbuldm canım

afiyet olsun ablacım biraz rahatladım
ablamdan ayrılmak beni çok üzdü ama
ablacım göbüşünün resmini neden çekmiyorsun

yaaa... ben de kardeşimi ctesi gecesi yolcu ettim :KK43: onunla güzel geçiyordu günler, şimdi yine eski günlerime döndüm :KK43:

ayyy ihmal be güzelim, bugün çekeceğim resimleri tamam mı? hatta birazdan çekip koyacağım albüme :)

yaaa... ben de kardeşimi ctesi gecesi yolcu ettim :KK43: onunla güzel geçiyordu günler, şimdi yine eski günlerime döndüm :KK43:

ayyy ihmal be güzelim, bugün çekeceğim resimleri tamam mı? hatta birazdan çekip koyacağım albüme :)

bekliyorum ablacım bugün net başındayım muhtemelen hava biraz serin dışarı çıkamam

hoşgeldin Jasmincim, tansiyon düşüklüğü insanı kötü yapsa da yükselmesinden iyidir canım, benim de tansiyon problemim olmuştu bir aralar düşüklüğünden dolayı ama doktorum hiç sorun değil yeter ki yükselmesin, düşünce meyve suyu için demişti... daha dur bunlar bir şey değil güzelim hele bir 7. aya (27. haftaya) gel bakalım, işte o zaman başlıyor sorunlar... ne şişkinlikler, ne hazımsızlıklar, ne yanmalar, gece uykusuzlukları... Allah bugünlerini aratmasın canım :) daha sık gelirsen seviniriz tabii :)

günaydın ablacım evet benim doktorumda öyle söyledi çıkması tehlikeli dedi benim zaten normaldede tansiyonum hep düşüktür hamilelikten dolayı dahada çok düşüyo ama ne yapayım bi süre yalnız dışarı çıkmıcam artık havalarda serinlemeye başladı sıcaklarda kötü etkiliyodu beni,şişkinliğe gelince ben daha şimdiden böyleysem sonrasını düşünemiyorum :) birde ben fazla kilo aldım galiba tam 10 kilo aldım aslında çok fazla yemiyorum nasıl alıyorum bu kiloyu bilmiyorum 9. ayda yüz kilo olucam herhalde :)

X