Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ağzın bal yesin ablacım inşiallah bende öle inanıyorum gelince hemen yazarım.kardeşin gitmiş alıştın zor olmuştur.
jasmincim sanada çok geçmiş olsun tatlım.

sağol canım :)seninde testlerin iyi çıkar inşallah hiç telaşa kapılma,bizde bu hafta ayrıntılı ultrasona giricez inşallah bizimde iyi çıkar herşey ..

gunaydınnn kıslarrrr bis geldikkkkaydirigubbakcemile2

aklımdaykenn fatoscum sonucları aldınmı cicimmm zemuszemus

günadın canım
Günaydin nurcumm nasılsın?

günaydın Özgecim :) nasıl geçti hafta sonu?
ablacımm hafta sonu güseldi c.tesi çok keyifliydi dün sakindi :)) bugun p.tesi stresliiii -tatlicadiarzu-

günaydın canlarım aa nurcum hoş geldin izmire canım.ablacım nasılsın.ben bugün 3lü testimin sonucunu alcam şinşallah ii çıkacak korkularım bitecek.
inşallah sonuçların çok iyidir fatoşcumm :1hug:

karpusuummm gelmişşşş nassın bebeemm Şeniz

bekliyorum ablacım bugün net başındayım muhtemelen hava biraz serin dışarı çıkamam
resimleri çektim birazdan albüme koyacağım :)
günaydın ablacım evet benim doktorumda öyle söyledi çıkması tehlikeli dedi benim zaten normaldede tansiyonum hep düşüktür hamilelikten dolayı dahada çok düşüyo ama ne yapayım bi süre yalnız dışarı çıkmıcam artık havalarda serinlemeye başladı sıcaklarda kötü etkiliyodu beni,şişkinliğe gelince ben daha şimdiden böyleysem sonrasını düşünemiyorum :) birde ben fazla kilo aldım galiba tam 10 kilo aldım aslında çok fazla yemiyorum nasıl alıyorum bu kiloyu bilmiyorum 9. ayda yüz kilo olucam herhalde :)
kaç kiloyla hamile kaldın canım?
ağzın bal yesin ablacım inşiallah bende öle inanıyorum gelince hemen yazarım.kardeşin gitmiş alıştın zor olmuştur.
jasmincim sanada çok geçmiş olsun tatlım.
hiç sorma, çok zor geldi gitmesi :KK43:

günaydın canım

sağol canım :)seninde testlerin iyi çıkar inşallah hiç telaşa kapılma,bizde bu hafta ayrıntılı ultrasona giricez inşallah bizimde iyi çıkar herşey ..
inşallah canım.seninkide iii çıkar inşallah.

bugün 1de alac am canım
Günaydin nurcumm nasılsın?

ablacımm hafta sonu güseldi c.tesi çok keyifliydi dün sakindi :)) bugun p.tesi stresliiii -tatlicadiarzu-

inşallah sonuçların çok iyidir fatoşcumm :1hug:

karpusuummm gelmişşşş nassın bebeemm Şeniz

inşallah canım tek dileğim bu.

hatice cnm sütün artmasına sevindim petibör bisküvi ve incirde süt yapıyormuş cnm dene istersen ecemde toparlanıomuş ohh ne güzel maşallah size :nazar:Şeniz

günaydın canlarım aa nurcum hoş geldin izmire canım.ablacım nasılsın.ben bugün 3lü testimin sonucunu alcam şinşallah ii çıkacak korkularım bitecek.

inş cnm ii çıkacak dualarımız bebişinle Allahjın izniyle düzelcek herşey yerimseniben

yaaa... ben de kardeşimi ctesi gecesi yolcu ettim :KK43: onunla güzel geçiyordu günler, şimdi yine eski günlerime döndüm :KK43:

ayyy ihmal be güzelim, bugün çekeceğim resimleri tamam mı? hatta birazdan çekip koyacağım albüme :)

allah kavuştursun cnm bnm evler boşalmış ama rüzgar gelince bi doldurcak o evi gör senb bak opuyorumnanaktan

günaydın ablacım evet benim doktorumda öyle söyledi çıkması tehlikeli dedi benim zaten normaldede tansiyonum hep düşüktür hamilelikten dolayı dahada çok düşüyo ama ne yapayım bi süre yalnız dışarı çıkmıcam artık havalarda serinlemeye başladı sıcaklarda kötü etkiliyodu beni,şişkinliğe gelince ben daha şimdiden böyleysem sonrasını düşünemiyorum :) birde ben fazla kilo aldım galiba tam 10 kilo aldım aslında çok fazla yemiyorum nasıl alıyorum bu kiloyu bilmiyorum 9. ayda yüz kilo olucam herhalde :)

geçmiş olsn cnm arkadaşlarında deiği gibi düşmesi yükselmesinden iidir opuyorumnanaktan

ya bu kilo işi bünye sanırım birazda amanboşver bebiş ii olsunda biz zayıflarız sonbra diyetlerle falan :eek:

bu arada herkeslere günaydııın
:1hug:a.s.

hatice cnm sütün artmasına sevindim petibör bisküvi ve incirde süt yapıyormuş cnm dene istersen ecemde toparlanıomuş ohh ne güzel maşallah size :nazar:Şeniz

inş cnm ii çıkacak dualarımız bebişinle Allahjın izniyle düzelcek herşey yerimseniben

allah kavuştursun cnm bnm evler boşalmış ama rüzgar gelince bi doldurcak o evi gör senb bak opuyorumnanaktan

geçmiş olsn cnm arkadaşlarında deiği gibi düşmesi yükselmesinden iidir opuyorumnanaktan

ya bu kilo işi bünye sanırım birazda amanboşver bebiş ii olsunda biz zayıflarız sonbra diyetlerle falan :eek:

bu arada herkeslere günaydııın
:1hug:a.s.

sağol canım evet sorma inşallah doğumdan sonra kolay veririz kiloları :) ama olsun kilomu fazla takmıyorum sonuçta hamileyim ben :)

bulçuk ve karpuz rüyamda aynı gün doğurdunuz hayırlı olsun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayrıca bnde 10 kilo almışıumm rüyamdaa uyanınca baktım sağıma soluma ama :roflol::roflol:

allahım hamileyken ne rüyalar görülüo ya :roflol:

58 le kaldım şimdi 68 im ablacım
hamur işlerinden biraz uzak dur canım :) bol bol meyve sebze tüket... ben toplamda 4 kilo almışım hamileliğin başlangıcından beri, doktorum bu aydan itibaren daha fazla alabileceğimi söyledi :)
inşallah canım, Allah o günleri göstersin inşallah :)

canım ne demek istediğini anlamadım... kilo mu alman gerekiyor yoksa fazla mı kilo almışsın?

sağol canım iyiyim :)

seni görmediğim için çıkmıştım, onun için de sorunu görmedim canım :)

olsun ablam önemli değil.ya ayda en fazla 2 kilo almam laım bence onu demek istedim yani dikkat edersem geçemem dimi 2 kiloyu?:)

olsun ablam önemli değil.ya ayda en fazla 2 kilo almam laım bence onu demek istedim yani dikkat edersem geçemem dimi 2 kiloyu?:)

aslında bünyeden bünyeye değişiyor o... hamur işlerinden ve yağlı yiyeceklerden uzak durduğun sürece normal gidersin gibi geliyor, ben sadece sabah kahvaltılarında ekmek yiyorum, pilav makarna çok fazla tüketmiyorum, en fazla 1 kaşık koyuyorum tabağıma, daha çok meyve ve sebze yiyorum, et haftada en fazla iki gün yiyorum, yani dikkat etmeye çalışıyorum açıkçası, çünkü ben evlendikten sonra çok kilo aldım, Allahtan boyum uzun olduğu için aldığım kilolar çok kötü durmuyor

X