Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar merhaba. İki gündür çok üzgündüm. Kızımda yeni doğan sarılığı çıktı. Taburcu olduğumuzun ertesi günü tekrar hastaneye yattık. 36 saat kaldık. Yavrumu ışınlı camekana koydular. Şimdi iyi çok şükür.

Size tavsiyem şu. Özellikle sezeryan doğuracaklara. Süt tam gelmiyor ve bebiş beslenemiyor ilk günler. Açlık da sarılığı tetikliyor. Benim kızım 300 gr vermiş. Onun için süt gelmez ise kaşıklı biberonla ek mama verilmesi gerekiyor.

FİLİZ ABLACIĞIM, Sütüm biraz arttı ama hala mamaya devam ediyorum. meme ucum yara olmadı benim. Geceleri kalkıp makineyle sağıyorum.ama asla emzikli biberonla beslemiyorum. Üç saate bir karnı acıkmasa da besliyorum. Sarılığı tam atması için iyi beslenmesi şart.

Ama çok uslu ve sabırlı bir bebişim var maaşallah. Buna rağmen hiç ağlayıp huzursuz etmiyor beni.

Bu uğraşlar içinde pek giremiyorum kusura bakmayın. bebişim bir toparlansın görüşürüz inşaallah.

NUR, BULCUK, resimlere baktım harikalar. İlayda çok güzel. Miracın odası da çok şeker.

Görüşmek üzere kızlar kendinize çok iyi bakın.

geçmiş olsun canım inş.bebişin daha iyi olur sarılık çok görülüyor evet o yüzden önemli değildir inş.

ya benim ablamın kayınavalidesi yeğenim doğunca bişey yapmış mama mı vermiş ne o yüzden ablam sarılık sorunu yaşamadı öğreneyim de size de sööliyim..............

ya bide gene bişey sorucam doğum yapanlar ve benden önde olanlar:ben geçen 7 hafta içinde 3 kilo almışım ya yediklerime de dikkat etmeye başladım ama geç kaldım galiba bide şu hap ve sürekli yatmam aldıraı galiba şimdi hareketlendim bi de daha fazla dikkat ediyorum böyle yaparsam ayda 2 en fazla kilo alabilir miyim ki?

ya bide gene bişey sorucam doğum yapanlar ve benden önde olanlar:ben geçen 7 hafta içinde 3 kilo almışım ya yediklerime de dikkat etmeye başladım ama geç kaldım galiba bide şu hap ve sürekli yatmam aldıraı galiba şimdi hareketlendim bi de daha fazla dikkat ediyorum böyle yaparsam ayda 2 en fazla kilo alabilir miyim ki?
canım ne demek istediğini anlamadım... kilo mu alman gerekiyor yoksa fazla mı kilo almışsın?
filiz ablacım nasılsın?
sağol canım iyiyim :)
ablam orda mısın?
seni görmediğim için çıkmıştım, onun için de sorunu görmedim canım :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Mehay ................................. 34. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

ayy bnm göbek hep fora evde hep açık o kadar sıcakki burası nem de bi yandan yanıo karnım o yüzden hep açık giyiyom göbüşü sık sık ıslatıyorum yoksa yanıyorm ama dikkat etmek lazım cnm ya haklısın valla a.s
neyapcan canim sicaklarda mecbur göbüs acik geziyoz evde.evet kesinlikle dikkat et.
aa geçmiş olsun canım bişey olmaz ama krem falan kullanman gerekirse doktora sor
benimde göbeğimden sivri sinekn ısırdı alerjim var benim dev gibi kocaman kabardı morardı ilaç kullanmadım normalde kullanıyodum kendi kendine geçti

sagol canim ama daha iyiyim su topliyan yer patladi bende rahatladim sanada gecmis olsun isiracak baske yer bulamamismi sivrsinek eeeee biliyor orda tali bir oglan oldunu....

bu lısteye neden benı almıyorsunuz.anlayamadım.kım hazırlıo bu lısteyı arkadaslar.

canım listeye giren herkez bi süre bekledi ortama alışmak için ve hergün gelip sohbetlere katıldı hatta çoğu arkadaşlar belli bi sınavdan sonra listeye eklendi yoksa benide listeye keleyin deyip giden kişiler çok oldu liste aldıı başını gitti bizde böyle bi kural koyduk merak etme sende yakında alınırsın listeye bizden kopma yeter

Bu 10 haftalık bi bebeğin ayağıymış ne kadar küçük dimiii:CüvCüv:

attachment.php

ayyy jnm süper bişi yaw,Rabbim nelere kadir var ya
bu arada dün kontrole gittik ilk kez bebeğimizin hareket ettiğini gördük ayaklarını oynatıyomuş eşime gööre çok güsel bi duygu anlatmak imkansız
bu arada ben bebeğime günlük tutuyorum var mı içinizde tutan

bu akşam biz gidioruz şekerimm yarın bursada sınavım var akşamında halamda iftarda olcass pazarda arkadaşım doğum yaptı demiştim yaa ona giderim heralde evdn çıkmayı canım isterse yatıp uyuyup kalmazsam kaydirigubbakcemile3

yengecim kıskacım
umarım sınavın iyi geçmiştir jnm

:Saruboceq:
kızlarrr sağolunnn odayıı yerleştirdik perdelerimiz halımız herşeyi tam çok şükür
odamızın küçüklüğünden çok fazla düzenli olmadı üçlü koltukda var çünkü
resimlerini çekicem sizin için
filiz ablacım nettenmi sipariş verdin diye sormuşsun netten vermedim burda mağazaları var ordan aldık nette çeşit koymamışlar sayfasına çok güzel odalar var oysaki biz en uygununu aldık fiyat olarak

hayırlı uğurlu olsun bebeğimiz sağlıklı,huzurlu,mutlu günlerinde kullansın inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X