Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar, nasılsınız?

filiz abla bişi sorucam ben incir kürünü yaptım ama çok az oldu bir çaybardağı çıktı yarıya bölüp öyle içtim
normalmi acaba yoksa benmi yalnış yaptım seninkide öylemi oldu.2,5 su bardağına 15 adet incir olarak yaptım .çok öpüyorummmmopuyorumnanaktan

hayatım ben 3 bardak su koyuyordum ve kaynadıktan sonra altını kısıyordum ve ikiye bölüyordum kalan suyu... kaynarken buharlaşıyor tabii o yüzden azalıyor su :) ben de 15 adet incir koyuyordum... incirlerin pudralarını gidermek için yıkamak gerekiyor ve onları da ikiye bölerek at suyun içine canım

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Mehay ................................. 34. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

slm herkeze iyi hafda sonu diliyorum herkeze..
ya arkadaslar dün ben yemek yaparken firinda yemek vardi ona bakarken karnim firin kapagnai yapisdi ve yandi karnim mafoldumben simdide su toplamis birsey olurmu acaba yaa

Ya arkadaslar dün ben yemek yaparken firinda yemek vardi ona bakarken karnim firin kapagnai yapisdi ve yandi karnim mafoldumben simdide su toplamis birsey olurmu acaba yaa

nasıl yani elbiseni geçip göbeğinimi yaktı derin değilse bence bişi olmaz canım geçmiş olsun.

ya arkadaslar dün ben yemek yaparken firinda yemek vardi ona bakarken karnim firin kapagnai yapisdi ve yandi karnim mafoldumben simdide su toplamis birsey olurmu acaba yaa

allah korumuş cnm ya derin deil ise fatoşunda dediği gibi olmz bişy ama sen ynede göster bi doktora karnın açıkmıydı oyy kıymama ya bebiş korkmuştur ucuz atlatmışsın cnm geçmiş olsun :teselli:

yaaa su ugurlu lısteye bende dahıl olabılırmıyımm 15 haftalık su an benımkı cınsıyetını bılmıyorum o yuzden ısım belırtemıyorum opuyorumnanaktan

nasıl yani elbiseni geçip göbeğinimi yaktı derin değilse bence bişi olmaz canım geçmiş olsun.
karnim baya büyüdünden kiyafetlerde dar geliyor karnim birac acikdi firinin kapagini acinca yapisdi.sagol canim biraz derin gibi baya su topladi..
allah korumuş cnm ya derin deil ise fatoşunda dediği gibi olmz bişy ama sen ynede göster bi doktora karnın açıkmıydı oyy kıymama ya bebiş korkmuştur ucuz atlatmışsın cnm geçmiş olsun :teselli:

evet canim allah korudu dedim gibi su toplamis baya.sorma ya oglum nasil korkmusdur yavrum .sagol canim siz dikkat etdin heleki ütü yaparken de dikkat edin ben ütü yaparkende yakmisdim :bbo::kedi:

karnim baya büyüdünden kiyafetlerde dar geliyor karnim birac acikdi firinin kapagini acinca yapisdi.sagol canim biraz derin gibi baya su topladi..

evet canim allah korudu dedim gibi su toplamis baya.sorma ya oglum nasil korkmusdur yavrum .sagol canim siz dikkat etdin heleki ütü yaparken de dikkat edin ben ütü yaparkende yakmisdim :bbo::kedi:

ayy bnm göbek hep fora evde hep açık o kadar sıcakki burası nem de bi yandan yanıo karnım o yüzden hep açık giyiyom göbüşü sık sık ıslatıyorum yoksa yanıyorm ama dikkat etmek lazım cnm ya haklısın valla a.s

aa geçmiş olsun canım bişey olmaz ama krem falan kullanman gerekirse doktora sor
benimde göbeğimden sivri sinekn ısırdı alerjim var benim dev gibi kocaman kabardı morardı ilaç kullanmadım normalde kullanıyodum kendi kendine geçti

ya ewet su lısteye benıde yazın ama
17 haftalık hamıleyım.erkek olcak adıda mehmet efe olcak
ıNŞALLAH.........................

Kızlar merhaba. İki gündür çok üzgündüm. Kızımda yeni doğan sarılığı çıktı. Taburcu olduğumuzun ertesi günü tekrar hastaneye yattık. 36 saat kaldık. Yavrumu ışınlı camekana koydular. Şimdi iyi çok şükür.

Size tavsiyem şu. Özellikle sezeryan doğuracaklara. Süt tam gelmiyor ve bebiş beslenemiyor ilk günler. Açlık da sarılığı tetikliyor. Benim kızım 300 gr vermiş. Onun için süt gelmez ise kaşıklı biberonla ek mama verilmesi gerekiyor.

FİLİZ ABLACIĞIM, Sütüm biraz arttı ama hala mamaya devam ediyorum. meme ucum yara olmadı benim. Geceleri kalkıp makineyle sağıyorum.ama asla emzikli biberonla beslemiyorum. Üç saate bir karnı acıkmasa da besliyorum. Sarılığı tam atması için iyi beslenmesi şart.

Ama çok uslu ve sabırlı bir bebişim var maaşallah. Buna rağmen hiç ağlayıp huzursuz etmiyor beni.

Bu uğraşlar içinde pek giremiyorum kusura bakmayın. bebişim bir toparlansın görüşürüz inşaallah.

NUR, BULCUK, resimlere baktım harikalar. İlayda çok güzel. Miracın odası da çok şeker.

Görüşmek üzere kızlar kendinize çok iyi bakın.

Kızlar merhaba. İki gündür çok üzgündüm. Kızımda yeni doğan sarılığı çıktı. Taburcu olduğumuzun ertesi günü tekrar hastaneye yattık. 36 saat kaldık. Yavrumu ışınlı camekana koydular. Şimdi iyi çok şükür.

Size tavsiyem şu. Özellikle sezeryan doğuracaklara. Süt tam gelmiyor ve bebiş beslenemiyor ilk günler. Açlık da sarılığı tetikliyor. Benim kızım 300 gr vermiş. Onun için süt gelmez ise kaşıklı biberonla ek mama verilmesi gerekiyor.

FİLİZ ABLACIĞIM, Sütüm biraz arttı ama hala mamaya devam ediyorum. meme ucum yara olmadı benim. Geceleri kalkıp makineyle sağıyorum.ama asla emzikli biberonla beslemiyorum. Üç saate bir karnı acıkmasa da besliyorum. Sarılığı tam atması için iyi beslenmesi şart.

Ama çok uslu ve sabırlı bir bebişim var maaşallah. Buna rağmen hiç ağlayıp huzursuz etmiyor beni.

Bu uğraşlar içinde pek giremiyorum kusura bakmayın. bebişim bir toparlansın görüşürüz inşaallah.

NUR, BULCUK, resimlere baktım harikalar. İlayda çok güzel. Miracın odası da çok şeker.

Çok geçmiş olsun canım, umarım şimdi çok iyidir kızımız :) İnşallah bir an önce alması gerekn kiloyu alır ve atlatır :) tekrar geçmiş olsun canım :)

çok geçmiş olsun cnm ya hayırlısyla atlatrsınız inş bak sütünde gelmeye başlamış allahın izniyle kiloda alır inş ecemimiz

canım çok geçmiş olsun kıyamam kuzum inşallah atlatır canım bak hem iymiş.üzülme tatlım.

dünür ben geldim :):):)

nabeeerrr :):)
dünür kaçırdım seni kı görmedim

canımm çok geçmiş olsun üzülme nerdeyse çoğu bebek sarılık geçiyor ve kısa sürede atlatıyorlar umarım senin kuzucuğunda atlatıcak :Saruboceq:
odamızı beğendiğine sevindik teyzesi sağol opuyorumnanaktan

Erkek Mi Kız Mı?

Eğer;
Erken hamilelikte mide bulantılarınız varsa,
Bebeğinizin kalp atışı dakikada en az 140 ise,
Basenlerinizden ve poponuzdan kilo alıyorsanız,
Sol göğsünüz sağ göğsünüzden daha büyükse,
Saçınızda kırmızı hatlar çıkıyorsa,
Yüksek taşıyorsanız,
Karnınız karpuz gibiyse,
Tatlılara aş eriyorsanız,
Meyvelere aş eriyorsanız,
Portakal suyuna aş eriyorsanız,
Hamilelik dönemi boyunca normal zamanki kadar iyi görünmüyorsanız,
Hamilelik dönemi boyunca normalden daha huysuzsanız,
Yüzünüz normalden daha çok patlaksa,
Ekmeğin ucunun tepesini yemeyi reddediyorsanız,
Göğüsleriniz gerçekten büyüdüyse!
Siz uyurken yastıklarınız güneye bakıyorsa,
İdrarınız donuk sarı rengindeyse,
Alyansınızı göbeğinizin üzerine tuttuğunuzda bir taraftan öteki tarafa hareket ediyorsa,
Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde tek sayı çıkıyorsa,
bebeğiniz kızdır.

Erkek Mi Kız Mı?

Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini tahmin eden güvenilir metotlara bel bağlamışlardır. Bütün bu kocakarı masalları güvenilir olmaktan çok uzak olsa da, daha güvenilir haleflerinden, amniyosentezlerden ve ültrasondan daha eğlenceli oldukları kesindir. Bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmenin keyfini çıkarın!

Eğer;
Erken hamilelikte mide bulantısı hissetmediyseniz,
Bebeğinizin kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa,
Ön tarafınızdan daha çok kilo aldıysanız,
Beliniz basket topu gibi görünüyorsa,
Aerolarınız çok kararırsa,
Daha düşük taşıyorsanız,
Tuzlu ve ekşi yiyeceklere aş eriyorsanız,
Proteine aş eriyorsanız-etler ve peynir,
Ayaklarınız hamilelikten önceki haline göre daha soğuksa,
Bacaklarınızdaki tüyler hamilelik döneminde daha çabuk uzuyorsa,
Elleriniz daha kuruysa,
Siz uyurken yastıklarınız kuzeye bakıyorsa,
Müstakbel baba sizinle birlikte kilo alıyorsa,
Hamilelik size her zamankinden daha iyi bir görüntü veriyorsa,
İdrarınız parlak sarı rengindeyse,
Burnunuz yayılıyorsa,
Alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa,
Baş ağrılarınız varsa,
Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa,
bebeğiniz erkektir.

fatooş bak ne buldum kaydirigubbakcemile3
cinsiyet tahmini :lepi:

canım iyi bulmuşsun da bunları hiçbiri bana uymuyo yani benim erkek ama alakası yok kaydirigubbakcemile3

X