Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

> > > > > > > > >ARKADAŞ ile DOST KAVRAMI > > > > > >

> > > >Arkadaş evinize geldiğinde misafir gibi davranır,
> > > >Dost geldiğinde buzdolabını açıp istediğini alır.
> > > >Arkadaş senin ağladığını görmez,
> > > >Dostunun omuzu ise senin gözyaşlarınla ıslanır.
> > > >Arkadaş davetine katılınca bir paket hediye ile gelir,
> > > >Dost sana yardım etmek için erken gelir; toparlanman için geç gider.
> > > >Arkadaş, onu o yattıktan sonra ararsan rahatsız olur,
> > > >Dost neden bu kadar geciktiğini sorar, derdini anlatmak için,
> > > >Arkadaş bir kavgadan sonra her şeyin bittiğini düşünür,
> > > >Dost ise tekrar arar.
> > > >Arkadaş senin daima onun arkanda olmanı ister,
> > > >Dost ise her zaman senin arkandadır.
> > > >Arkadaş zaaflarınızı öğrenir ve onları kullanabilir,
> > > >Dost zevklerinizi öğrenir ve onlara hitap eder.
> > > >Arkadaş zayıflıklarınızı bilirse başınıza kakar,
> > > >Dost zayıflıklarınızı bilirse örtmeye çalışır.
> > > >Arkadaş sizi ikinci görmek ister,
> > > >Dost ikinciniz olmaktan şeref duyar
> > > >Arkadaş sıkıntınız olmadığında yanınızdadır,
> > > >Dost sıkıntınız olduğunda size koşar,
> > > >Arkadaşlarınıza siz huzur vermeye çalışırsınız,
> > > >Dostlarınız size huzur vermeye çalışır.

burcu allah iyiliğini versin emi çatlak
nurcum günaydın canım nasılsın bebiş nasıl
rahel tekrar hoşgeldin aramıza
pelincim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
filiz lotus75.menzilgülü nasılsınız kızlar :))))

bebiş iyi herhalde canım çayımızı aldık kara karşı çay içiyoruz

bana mail olarak gelmişti bende size okutmak istedim eminim bir çogunuz bu yazıyı biliyorsunuzdur olsun ben yinede sizinle paylaşmak istedim..

yaa kızlar biraz ara verdim 3 sayfa ileri gitmiş topik ne çok yazmışsınız :)
ben burda 1 saat ara veriyorum böyle oluyor birde bir kaç günde bir giren arkadaşlar ne yapsın yazık onlara...
eee ne var yok hatunlarrrr....
herkesin keyfi yerinde sanırım.... oh oh ne güzel maşşallah....

bu arada pelin hoş geldin canım aramıza hayırlı olsun bebeğin. kasık ağrıları bende de vardı ilk zamanlar aynı anlattığın şekilde idrar yolu enfeksiyonundan dolayı imiş. istersen bir idrar testi yaptır ne olur ne olmaz. gerçi nurun dediği gibi adet dönemlerinde de sancı olurmuş korkutmayayım seni evham yapma :)

Bana cevap yazan not yazan bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler, kafamı toparlayamıyorum o yüzden tek tek isimlerinizi yazamıyorum canlarım kusuruma bakmayın. Hepiniz o kadar iyisiniz ki. Bugün biraz daha iyiyim. Sağolsunlar eşim, eşimin ailesi, uzakta da olsa benim ailem hepsi ellerinden geldiğince bana destek olmaya çalıştılar ve çalışıyorlar. Ben de sizler gibi düşünüyorum tabii ki, veren de alan da yüce Rabbim. İsyan etmiyorum. Belki doğsa idi (ya da doğmadan hamileliğimin ileri safhalarında) engelli olacaktı ya da ne bileyim doğuma bir kaç gün kala kaybedecektim. Her işte bir hayır vardır diyorum ben de. Allahım nasıl istediyse öyle oldu. Dün dediğim gibi vazgeçmeyeceğim. En azından şunu da yapmadım, keşke yapsaydım demeyeceğim. Sonuna kadar deneyeceğim arkadaşlar :) İnşallah eninde sonunda bebeğime kavuşacağım. Allahım isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah.

Menzil gülü, canım arkadaşım, sakın üzme kendini. Detaylı bir test yapılması çok güzel, eminim test sonucu seni mutlu edecek ve için rahatlayacak. Kalbim ve dualarım seninle güzel arkadaşım :)

kızlar hepinizden ricam var tek tek msj atamam özelden diye buraya yazdım filiz arkadaşımız üzgün bugünlerde ara arada olsa girecektir buraya lütfen ricam bir kaç gün gebelik hakkında konuşmayalım bizler böyle bebklerden bahsettikçe anne karnındaki tekmeler kıpırtılardan eminim kötü olacaktır onun yerine koyun kendinizi kötü olmazmıydınız her ne kadar bu gerçekle yüz yüze kalmak zorunda ol sada bunu atlatabilmesi için ihtiyacı var çok dgl sadece sizden 2 gün süre istiyorum..biraz daha dikkat edelimmi konuşmalarımıza filizin de aramıza rahta ça katılıp konuşabilecegi konular olsun konuştuklarımız..beni anlayacagınızı umut ediyorum..lütfen kırılmayın laflarıma alınmanızı istemem hiçbirinizin ama filiz ablamızıda düşünmemiz gerekir..

Düşünceli arkadaşım benim :) Sakın merak etmeyin. Burada konuşulanlar beni üzmez canım. Sık sık burayı ziyaret edeceğim, buradan ayrılmayı düşünemem bile, çünkü burada öyle güzel, öyle içten dostlar buldum ki kaybetmek istemem. Eşimle paylaşamadıklarımı sizlerle rahat rahat paylaşabileceğimi biliyorum. Kendinizi kısıtlamayın ve özgürce konuşun canlarım. Sonuçta ben başa döndüm ve hamiş adayları arasına girdim. Olsun belki yakında tekrar anne adaylarının arasına girebilirim. Ben yine kendimi şanslı sayıyorum. Çünkü hamile kalmakla bir sorunum yok. Tek sorunum kaliteli yumurtamın olmaması. Bu da tüp bebekle çözümlenecek allahımın izniyle. Biliyorum ki ilk denemede de hamile kalabileceğim, yeterki kaliteli yumurtam olsun. Şimdi komik gelmeye başladı kaliteli yumurta diye bahsetmek. Aklıma buzdolabındaki yumurtalar geldi ve gülme tuttu. Galiba kafayı yemeye başladım. Neyse dediğim gibi lütfen konuşmalarınızda kısıtlama yapmayın, burası herşeyin paylaşıldığı bir ortam. Mesela Menzil gülü ne güzel ifade etmiş bebişinin hareketlerini :) Bu benim canımı acıtmıyor canlarım, merak etmeyin :) Ben de duygularınıza ortak olmak isterim.

İsmini sayamadağım diğer arkadaşlarım ne olur bana gücenmeyin, dediğim gibi kafamı toparlayamıyorum ve sayfalara geri dönmeye de üşeniyorum açıkçası :)

BENDE BUNLARDA İSTİYORUMMMMM kaydirigubbakcemile3

$komik3434-3.jpg

NUR canım oynaşma uçuğunla sakın ayyy çok acır rahatsızlık verir. bezi ısıtıp yada sürsene çok sıcak değdirince iyi geliyo en azından büyütmüyo.

canım ısıttım koydum tahta kaşığı ısıt üzerine koy korkar dediler bu korkmuyor dedim ya arsız çıktı sahibi gibikaydirigubbakcemile3

filiz hep yanımızda ol emi gülüm hep aramızda kal... senin yokluğun eksikliğin hemen fark edilir bu yüzden bizi varlığından mahrum etme.
seni gerçekten taktir ediyorum çok sabırlı ve metanetlisin. rabbim herşeyi gönlüne göre versin....

pelincim hayırlı uğurlu olsun güzelim, sağlıklı bir hamilelik diliyorum, inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın canım :)

filiz hep yanımızda ol emi gülüm hep aramızda kal... senin yokluğun eksikliğin hemen fark edilir bu yüzden bizi varlığından mahrum etme.
seni gerçekten taktir ediyorum çok sabırlı ve metanetlisin. rabbim herşeyi gönlüne göre versin....

sağol arkadaşım, ben sizlerden güç alıyorum canım, onun için buradan gitmeye hiç niyetim yok :)

Rahelcim seninle tanışmadık ama ismin o kadar çok geçti ki tanışmış kadar oldum. Umarım buraya daha sık gelirsin.

Nurcum uçuk için ne yapılır bilmiyorum ama terramicyn (yanlış yazmış olabilirim) isimli bir merhem var. doktoruna sorarak bu merhemi kullanbilirsin canım, cilde çok iyi geldiğini biliyorum.

X