Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcu günaydın canım nasılsın geçmiş olsun yine diş ağrın başlamış :KK43:((

ablacım günaydın nasılsın
abla bişi sorucam bu incir kürünü hazırlarken 1 günlük mü yapıyoruz yok soğandaki gibi her öğünmü yapıcaz

iyi hem doktorun vermiş hem de zaten içilebilio sorun yok o zaman dimi:)
zararı yokmuş sanırım

canım gecmiş olsun bak hıc bısey cıkmadı:kedi: efet canım her sefferınde ölçüyoo..artık ölçmüyo tabi opuyorumnanaktan

canım yaaa bı ben bılırım onu sanırımm hala agrı cekıyorum 1 ay oldu cicimmm benı paprolde kesmıyoo dırek majezık...:kedi:
aklıma en geldin zaten hemen :teselli:

iyi diyelim iyi olalım canım :)

geçmiş olsun güzelim :1hug:
sağol ablacım

Burcu sen işe başlarsan kanuni iznin ne zaman bitiyor?
sanırım aralık sonu ocak başı bitiyor iznim

aklıma en geldin zaten hemen :teselli:

canım yaa valla gecer inşallahh biran once agrı uzun surerse gıt mutlaka dişçiyee tedavı yapmıyo ma yardımcı olcak ılac verır korkma artık haftan senınde cok ilerde daha beter olmasın sonra benımkı gıbı :kedi:

abla bişi sorucam bu incir kürünü hazırlarken 1 günlük mü yapıyoruz yok soğandaki gibi her öğünmü yapıcaz

sağol arifem artık iyice sıkıntılı dönemdeyim ağrılar bitmyio
sen nasılsın keyfin nasıl

canım yaa valla gecer inşallahh biran once agrı uzun surerse gıt mutlaka dişçiyee tedavı yapmıyo ma yardımcı olcak ılac verır korkma artık haftan senınde cok ilerde daha beter olmasın sonra benımkı gıbı :kedi:

zaten dişçi vermişt ilacı i bişi olursa bunu iç doğumdan sonra tedavisine başlarız demişti

tamam ablacım sen bilirsin ama anlatmak istersen ben burdayım zemuszemus
sağol canım :) iyi ki varsınız :)

canım sağol :) sen nasılsın? hayatım ben 1 günlük hazırlıyordum, öğlen hazırlıyordum, yarısını öğlen içiyordum, yarısını ise akşam yemekten önce içiyordum... sen de öyle yapabilrisin, bardağın üstüne çay tabağı koyup akşama kadar bekletiyordum
sağol ablacım

sanırım aralık sonu ocak başı bitiyor iznim
hmmm anladım... ben de ikinci dönem tekrar işe başlamak istiyorum, Ocak sonu ya da Şubat gibi başlar okullar sanırım
ben çıkıyorum herkese iyi günler................................
görüşürüz hayatım :)
arifecimm filiz aplam sizler nasılsınız soramadım :kedi:
canım sağol, sen nasılsın?

benim iş durumu muallak olduğu için izin şu anda belli değil
askıya aldım üzerinde düşünmüyorum hiç

benim iş durumu muallak olduğu için izin şu anda belli değil
askıya aldım üzerinde düşünmüyorum hiç

boşver hayatım, oğluşunla vakit geçir eğer maddi durumun müsaitse... ben sadece yasal süreyi merak ettim canım :) şu an öyle gözüküyor ki benim de çalışmam şart doğumdan sonra

boşver hayatım, oğluşunla vakit geçir eğer maddi durumun müsaitse... ben sadece yasal süreyi merak ettim canım :) şu an öyle gözüküyor ki benim de çalışmam şart doğumdan sonra

ah ah keşke iyi olsa ben çalıştım sürece iyi maddi durum yoksa çok zorlanıcaz hele şu izin süreisnde parada alamıcaz ya kışın çok zorlucak bizi doğumdan sonra izin bitince eski veya yeni iş farketmez çalışmak zorundayım :gitme:

ah ah keşke iyi olsa ben çalıştım sürece iyi maddi durum yoksa çok zorlanıcaz hele şu izin süreisnde parada alamıcaz ya kışın çok zorlucak bizi doğumdan sonra izin bitince eski veya yeni iş farketmez çalışmak zorundayım :gitme:

bu kış biz de çok zorlanacağız, yaz hiç iyi gitmedi, birikim yapamadık... yaptığımız birikimlerde teknenin senedine gitti... kış beni de çok korkutuyor, o yüzden ben de çalışmak zorundayım... peki sen çalışırken Meriç'e kim bakacak?

sağol arifem artık iyice sıkıntılı dönemdeyim ağrılar bitmyio
sen nasılsın keyfin nasıl
canım allah kolaylık versin az kaldı yavrunu kucaklamaya birazdaha sabret
bende iyiyim canım keyifler yerinde bi yaramazlık yok şükürler olsun
arifecimm filiz aplam sizler nasılsınız soramadım :kedi:

iyiim canım sağol çalışıyorum bir yandanda size bakıyorum
sen nasılsın kızın nasıl

bu kış biz de çok zorlanacağız, yaz hiç iyi gitmedi, birikim yapamadık... yaptığımız birikimlerde teknenin senedine gitti... kış beni de çok korkutuyor, o yüzden ben de çalışmak zorundayım... peki sen çalışırken Miraç'a kim bakacak?

aynen kış korkutuyor beni
çalışrken annem ve kayınvalidem hangisi müsaitse o bakıcak zaten o yüzden ücretsiz izin aldım 3 ay çünkü tam kış ocak -şubat-mart aylarında çocuğu onlara getir götür zor olucak bende kalmak istemezler çünkü evimin olduğu yer çok dik bayır kışın zor geçiyor burda karda veya yağmurda evden çıkmak yürümek işkence bu yolda

canım allah kolaylık versin az kaldı yavrunu kucaklamaya birazdaha sabret
bende iyiyim canım keyifler yerinde bi yaramazlık yok şükürler olsun

sen nasılsın kızın nasıl

evet canım yarın odasıda gelicek kuzumun odayı yerleştir süsle derken zaman geçicek anlamıcam hiç

sen nasılsın kızın nasıl

bende ıyıyım canım kızıcım da iyi... opuyorumnanaktan cıkısa az kaldı bı daa döneme takla atamam dıyee son hamlelerıyle hıc durmadan 7/24 dönmeye calısıyooo napsın garibim can sıkıntısı kaydirigubbakcemile3

X