Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar ben ocak annelerındenım kısmetse ocak 19 da oğlumu kucağıma alacağım darısı hepinizin başına şimdiden hepinize bol şanslar diliyorum.benim 20 günüm kaldı şu son günler geçmek bilmiyor.Çok sabırsızlanıyorum

ohooo 20 gün neki benim önümde aylar var hiç geçmeyecek gibi geliyor...
rabbim en hayırlısı ile tez zamanda kurtarsın bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah....

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................24. Haftamız bitiyor.:emir_bebek::ecrin_bebek:
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................21.haftaya girdik
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................14 + 6 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.filiz_kus............................. 8 + 3 olduk

kızlar bende varım 29. haftamız bitiyorhihoyyyt

oo karabiberim hoşgeldin neredesin hayırsız ugramıyorsun bile topige gebe kalan kaçıyor bak kızıyoruz haaaa..allah kucagına almak nasip etsin cnm demek dogurmaya az kaldı

ohooo 20 gün neki benim önümde aylar var hiç geçmeyecek gibi geliyor...
rabbim en hayırlısı ile tez zamanda kurtarsın bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah....
valla doğru diyorsun ama geçmiyor işte ama her an gelecekmiş gibi beklemekte çok güzel hepimiz için hayırlısı olsun.:Saruboceq:

ooo p.tesi sendromumu kızlar kimsecikler yok bu sendromu en iyi burada atarsınız valla hadi gelin bakayım halay çekmeye :teytey::teytey::teytey:

sadece okuyabildim kızlar şu anda resimlerede bakamdım atkıları merak ettim evden bakıcam bugun yoğunum sizde baya kaynatmışsınız akşama görüşürüz öpüldünüz

Canlarim merhaba hepinize...

Az evvel hemsire aradi, uclu test yaptirmistim. Down sendrom testi normal cikmis ama noral tup defektinden riskli cikti bebegim. Bu yuzden bu carsamba detayli ultrasonla bakilcak bebegimize. Herkesten dua bekliyorum, lutfen dua edinde normal ciksin.

Hepinizi opuyorum...

Canlarim merhaba hepinize...

Az evvel hemsire aradi, uclu test yaptirmistim. Down sendrom testi normal cikmis ama noral tup defektinden riskli cikti bebegim. Bu yuzden bu carsamba detayli ultrasonla bakilcak bebegimize. Herkesten dua bekliyorum, lutfen dua edinde normal ciksin.

Hepinizi opuyorum...

canım bütün dualarımız seninle inş hiç bir risk çıkmayacak sağlıkla alacaksın kucağına :Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım :KK43:
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ
Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................18 +3 olduk çok şükür
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................13 + 2 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................10 .haftadamızdayız
10.Boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım
11.Arda_..................................7.haftam ıza girdik.
12.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ

canlarım sizleri çok ama çok seviyorum listeyi güncelledim

arkadaşlar merak edeceğinizi düşündüğümden gelip haber vereyim dedim, çok iyi olduğumu söyleyemeyeceğim, bebeğimin kalp atışları yok maalesef, haftaya pazartesi kürtaj olacağım, daha fazla yazamayacağım, yarın bir ara uğrarım, hepinizin desteğine ve dualarına çok teşekkürler, bu sefer de kısmet değilmiş :KK43: hepinizi çok öpüyorum ve çok seviyorum

arkadaşlar merak edeceğinizi düşündüğümden gelip haber vereyim dedim, çok iyi olduğumu söyleyemeyeceğim, bebeğimin kalp atışları yok maalesef, haftaya pazartesi kürtaj olacağım, daha fazla yazamayacağım, yarın bir ara uğrarım, hepinizin desteğine ve dualarına çok teşekkürler, bu sefer de kısmet değilmiş :KK43: hepinizi çok öpüyorum ve çok seviyorum

canim uzulme diyecegim ama mumkun olmadigini biliyorum. Allah size saglik sihhat versin. insallah yakin zamanda saglikli bir bebegin olur...

Nurda geldi yazmadan kaçtı niye bu kızlar ben varken yazmıyorlar ya bende gidiyorum işte gelmeyecegim...yazmayacagımda...

bak canımın içi sende benim gibi alınganlık yapıyorsun.. allahtam sende hamiş çıkıyomusun allahım bir sürpriz yapar sana belki de alınganlığın ondan dualarımız sayesinde bigün mutlu haberlerini alıcaz

canım inan çok üzüldüm allahım sabrını verir inşallah arkadaşım kaybetmenin ne demek olduğunu iyi biliyorum bende fazla yazamayacağım ağlama tuttu beni öpüyorum senigeçmiş olsun

Canim cok uzuldum ama elbet bundada bir hayir vardir. Allahtan esinede sanada sabir diliyorum.

canım benim çok geçmiş olsun :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canımmm Allah sabır versinnn hakkımızda hayırlısı çok üzüldüm senağlama

X