Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

geçmiş olsun canım
iiyim ablacım sen nasılsın rüzgar nasıl bı sorununuz yoktur inşallahhha.s.
sağol canım, iyiyiz çok şükür :)

iyi sayılırım birtanem, sen nasıl oldun?

:roflol: :roflol: :roflol: cevap süper, yapacak bir şey yok, dümeni rotaya çevirmek lazım ama bakalım nasıl olacak o iş

oyy oyy o diş ve tiroid belasınıbende çektim geçti çok şükür bilirim nasıl olduğunu
umarım seninde geçer kısa zamanda

oyy oyy o diş ve tiroid belasınıbende çektim geçti çok şükür bilirim nasıl olduğunu
umarım seninde geçer kısa zamanda

inşallah gecer cnaım 3 dişim birden zonkluyoookaydirigubbakcemile
tiroid zaten ezeldir varrr nolduysa 2 aydır dengesi şaştııı kaydirigubbakcemile3
iğne yiye yiye kurtarsak bari demir dusuklugunu yoksa hastaneye fılan yatmak hıc bana göre diilllllmaz:

kızlar taze taze ceren dumanı üzerinde fırından yeni çıktı nasıl ama :):)

anannnmmm tazeee ceren yerim ben çıtır çıtır bunu
Allahım nazarlardan korusun
mikrop şey ne güzelde sırıtmışopuyorumnanaktan

dişlerim benim kendi kendine geçti çok çektim ama sancıdan duramdım hiç
tiroidimde hamielikte geçti nasıl oluosa ben terrsim galiba hamilelikte dengesi bozulur benim dengeyi buldu iyikide öyle oldu
seninkide düzelir canım

bana doktorum majezik içebilirisn dedi içtim sadece 2 saaat kestı dişçiye git antıbıyotıklerın bazılarını bıle kullanırsın dedı sona yaklastıkya ondan sanırım gamyoncuiremsu
cicimmm seninki harbi tersmişşşş dengesiz hormonlar dengelenmişşşşkaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: cevap süper, yapacak bir şey yok, dümeni rotaya çevirmek lazım ama bakalım nasıl olacak o iş

bennn
bende iyi sayılırım ablam kötünün iyisi diyim sen anla gerisini

sabredeceksiniz ablam ve zamana bırakacaksınız herşeyi başka çare yok :)

güzelliğine maşallahhhhhhhhh opuyorumnanaktan

sağolasın halecim teşekkür ederim.

ayyyyyyyyyyy Gülçin harika bir resim, ne kadar büyümüş yaaaa, maşallah, Allah nazarlardan, kem gözlerden saklasın

aminnnnnnnnnnnn
evet büyüdü abla bayramda nasipse yanınıza gelmeye niyetliyiz o zamana kadar dahada büyümüş olucak görürsün inşallah.

anannnmmm tazeee ceren yerim ben çıtır çıtır bunu
Allahım nazarlardan korusun
mikrop şey ne güzelde sırıtmışopuyorumnanaktan

yeme kııı gelinini oğluna ne kalcak sonra :):)

amiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn

madem öyle gel ablacım acıkın daha bunalım takılalım

banada dişçi parol verdi ama içmedim hiç
az kaldı canım ya acık daha sıkıntı çekcez sonra geççek bitcek kaydirigubbakcemile3

herkese günaydınlar,iyi bir haftalar olsun inşallah,
ben yine aynı mide bulantısı devam,bi de bugün sağ tarafta ağrım var çok sırtımda

banada dişçi parol verdi ama içmedim hiç
az kaldı canım ya acık daha sıkıntı çekcez sonra geççek bitcek kaydirigubbakcemile3

parol ıctım kuzumm banamısın demedii kaydirigubbakcemile
ayh efet burcum az kaldı dimi benim tam 5 haftam kaldı kuzumm senın kesınlestımı sezeryan normalll:CüvCüv:

anladım canım :teselli: a.s.

sabrediyoruz hayatım Burcu'yla, yapacak bir şey yok dediğin gibi :)

aaaaaaa bu haber böyle mi verilir kız? çooooooooooookkkkkkkk sevindimmmmmmmmm :teytey: :teytey: :teytey:zemuszemus zemuszemus zemuszemus :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
madem öyle gel ablacım acıkın daha bunalım takılalım
kaydirigubbakcemile3 bekleyeceğiz artık kaydirigubbakcemile3
yaaa aklımda ama bir türlü bakamadım ablacım şimdide ceren hanım ilgi istiyor onunla oynayacakmışım :):):)

ama ilk fırsatta bakıcam cicişlere çok merak ediyorum

tamam tatlım, oyna Ceren'imle, benim içinde öpüp koklayıver, şöyle gıdısından gıdısından öpüver... ayyyyyyyy yerim ben onu, bir gelin yiyeceğim zaten :)

herkese günaydınlar,iyi bir haftalar olsun inşallah,
ben yine aynı mide bulantısı devam,bi de bugün sağ tarafta ağrım var çok sırtımda

nilsucum cicim geçmiş olsunnnopuyorumnanaktan hala bulanıyomu mıdennn cok rahatsız edıyosa doktoruna sölesene ilaç versinn:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…