Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydınnnn nasılsınızı kızlar?cerencim nasılsın dün aradım seni ama ulaşamadım eşin nasıl oldu diye geçmiş olsun tatlım bana da filiz abla söylemişti.malum uzun süre buradan uzak kalınca..haberim olmadı bazı şeylerden...şimdi nasıl eşin ne ameliyatıydı burundan dı dimi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum?filiz abla sen nasılsın?

günaydın çıtırlaaaaaarrrrrrrrr nasılsınız bakalım
bu gün işleri erkenden bitirdim kocişi işe gönderdim öğleden sonra gelicek kaynanayada gelme lazım değilsin dedim gelemedi :):)
miniğimide uyuttum ve yanınıza geldim canlarım
yeni bir ay ve benim yine rapor çıkarmam gerek.
bir yandan raporlara başlıcam bir yandanda size bakıcam tabii kızım izin verdiği sürece :):)

eee sizler nasılsınız bakalım kuzucuklar keyifler yerindemi?

günaydın Gülçincim, seni görmek çok güzel hayatım :) sana kolay gelsin, fırsat buldukça uğra tatlım :)

günaydınnnn nasılsınızı kızlar?cerencim nasılsın dün aradım seni ama ulaşamadım eşin nasıl oldu diye geçmiş olsun tatlım bana da filiz abla söylemişti.malum uzun süre buradan uzak kalınca..haberim olmadı bazı şeylerden...şimdi nasıl eşin ne ameliyatıydı burundan dı dimi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum?filiz abla sen nasılsın?

günaydın canım :) sağol ben iyiyim, sen nasılsın? eşin nasıl oldu? ikizler, kayınpederin nasıl oldular?

günaydın canım benim nasılsın aminnn inşallah canım:Saruboceq:
günaydinn caniiiiim gene yoğun bi gün mafoldumben

günaydınnnn kızçelerrrrr bennnn ve topişşş kızımmm huzurlarınızdaaaaayıssss opuyorumnanaktan
haleeeeeeeeem ve topişiiiii gelmişşşşş canımmm napiosunnn??? opuyorumnanaktan

günaydın kızlar, hayırlı, bereketli ve güzel bir gün diliyorum hepinize :)
amin ablacımmm inşallahhh zemuszemus

bu gün işleri erkenden bitirdim kocişi işe gönderdim öğleden sonra gelicek kaynanayada gelme lazım değilsin dedim gelemedi :):)
bir yandan raporlara başlıcam bir yandanda size bakıcam tabii kızım izin verdiği sürece :):)

hoşgeldinn canımmm biss iyiyiz sen nasılsın?

günaydin canımm hoşgeldin zemuszemus

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr merhaba, ancak gelebildim nete, akşam eve geç geldim, hemen duş aldım, dualarımı okudum ve size geldim ama kimsecikler yok, olsun :) herkesin kandilini kutluyorum arkadaşlar, hepiniz için dua etim bu gece, Rabbim kabul etsin inşallah

bugün gayet güzel geçti, iki kere denize girdim, süper geldi valla :) darısı giremeyenlerin başına diyeyim :)

maviiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm hoşgeldin birtanem :) canım beniiiiiiiiiiim o senin tatlılığın hayatım :) dediğin gibi keşke daha uzun süre görüşebilseydik ama olsun, bir dahaki sefere inşallah :) çok geçmiş olsun hayatım ya, çok üzüldüm, desenize burnunuzdan geldi tatil? peki neden oldu böyle bir şey? tekrar geçmiş olsun canım, şimdi nasıl herkes? bu arada sana bir şey olmamasına sevindim, ne de olsa bünyen daha hassas, Allah korumuş tatlım :)

canım bu haftada duyman bile çok erken ilk gebeliklerde, her doktor söylüyor bunu, 20 ile 22. haftalarda net duyulmaya başlıyor hareketler, bazen gaz gibi, bazen kelebeğin uçması gibi bir şeyler hissediyorsun... doktorum 30. haftaya kadar her gün duymaman normal demişti bana, bazı hareketlerini anlayamayabilirsin demişti, o yüzden merak etme canımcım :)

olsun, ben de kendi kendime konuştum, gelenler okuyacak nasılsa :) bu akşam senin için de dua ettim hayatım merak etme :)

sağol ablacım çok sağol duaların için çok mutlu oldum zaten akşamına hareketlendi gene bide sabah tuvalete kalkınca uyanıo bööle kuşun kanatçırpması gibi zaten hafif hafif daha.

kolay gelsin Özge'ciğim, Burcu'nun babasından haber var mı?
ablacım dün çok yoğundum arayamadım ama bugun aricam size haber veririm.. burcunun patron kadın izne çıkcaktı burcuda onun pcden girerim diodu kadın götürüomuş pc yii nasıl sinir olduk anlatam kötükedihüso

bu arada herkese merhaba.ben yavaş yavaş isim düşünüorm ama riskim tamamen bitince size söölicem oylama yapıcam inş.

haleeeeeeeeem ve topişiiiii gelmişşşşş canımmm napiosunnn??? opuyorumnanaktan

ösgemmmmm kuşummmm geldik bisde annemle nette takılıyoduk kaydirigubbakcemile3 görmemişim yazdıklarını kaydirigubbakcemile2
bis gayet iyiyiss cicimmm sen napıyosun yıne yogunsun sanırımmm gamyoncuiremsu

ablacım kızlar biraz etkilendiama en son dün daha iyilerdi yani artık en azından mamalarını yiyebiliyorlar şükür..kayınpederim eşimde daha iyi şükür tekrarlamadı dünden bu yana ama sersemligi tabiki devam ediyor sanırım serum almaları rahatlattı..benimde sancım geçti şükür..bel agırısı artık geçtim normaldir malum karın iyice büyümeye başladıgı için olurda.ama sol bacagımda dizden ayagıma kadar agrı oluyor gün içerisinde sürekli olmasada fena agıryor doktoruma soracam p.tesi günü randevum var zaten...

senin kuzunu yesinler imiii opuyorumnanaktan biss iyiyiss sennasılsınn zemuszemus

aman aman iyi olun herkeşler iyi olsun zemuszemus
bizde iyiyiz işte nolsun yuvarlanıp gidiyoruz kaydirigubbakcemile3

canım benimmmm nasılsın güzelim?
evet hayatım aramışsın gördüm ama saat çok geç olmuştu o yüzden dönmedim sana balım
ceren doğduğundan beri benim tel. sessizde o yüzden farkedemiyorum arayanları sadece dışarıda olduğumda açık oluyor sesi :):)

eşim iyi canımcım evet burnundan et aldılar şimdi daha iyi zamanla tamamen geçeek inşallah. Dün kontrolü vardı araştırmaya yolladı dr. uyku testi yapılıcak bakalım onda ne çıkıcak.

günaydın Gülçincim, seni görmek çok güzel hayatım :) sana kolay gelsin, fırsat buldukça uğra tatlım :)

evet bende seviniyorum sizin aranıza gelebildiğim için ama eskisi gibi olmuyor malesef fazla duramıyorum ve buda beni üzüyor mafoldumben

hoşgeldinn canımmm biss iyiyiz sen nasılsın?

hoşbulduk şeker iyi ne olsun aynı bebiş büyüüyoruz işte
sen nasılsın güzelim?

ayy gülçinim ne güzel yaaa çok tatlı maşallah rabbim nazardan saklasın ayy yanında olup koklamak isterim.geçmiş olsun tekrar cnm neyse önemli degil bebkten sonra mecbur sessize almak gerekiyor tlf unutmuşum bi an ..

günaydınnnn kızçelerrrrr bennnn ve topişşş kızımmm huzurlarınızdaaaaayıssss opuyorumnanaktan
günaydın canım nasılsın
günaydın kızlar, hayırlı, bereketli ve güzel bir gün diliyorum hepinize :)
günaydın abla nasılsın aminnnnn

günaydın cerencim nasılsın canım buguün baya yoğunsun sende kolay gelsin canım

günaydın mavicim nasılsın bebişin nasıl

X