Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm herkese epeydir giremedim geçmişi de ıkuyamadım inş.herşey yolundadır.ben iyi sayılırım keseyle plasenta arasında kan pıhtısı vardı doktor ya vücut bunu kendisi iileştiricek yada vücuttan atacak atarken allah korusun bebeği de atabilir dedi dün gittim 7 cm lik pıhtı 4 cm ye küçülmüş dedi tamamen hurtukmak istiyırum şu pıhtıdan bize zarar vermeden kocam da sakere gitcek çok sıkıntılıyım bu ara dua istiyorum
gecmis olsun cnm moralini yüksek tutmaya çalış allah yardımcın olsun

canım benım hosgeldın cok gecmıs olsun nasıl bısey oldugunu bılmıyorum allah ım acıl sıfalar versın senı cok merak edıyoruz....uzulme emın ol allah bebegını koruyordur...sakın canını cıkma hılalcım dualrımız senınle...:Saruboceq:allah yar ve yardımcın olsun amin:Saruboceq:

canım çok aşırı kanamam olduğu için kan orda birikmiş pıhtı oluşmuş vücutta bunu yabancı bişey olarak algılıo ve kurtulmaya çalışıo biraz riskli tabii atamazsa beni de zehirleyebilirdi doktorum çok bilgili olduğu için bütün ihtimalleri söylüo ben hep ii olanına odaklanıorm.sağolun dualarınız için

hem rahminde açılma olup hem de kanaması olanların bile doğurduğunu duyunca biraz daha rahatlıorm.bu arada herkes iidir inş.burcunun babası hasta galiba allah şifa versin

ıyiyim Filiz ablacığım. Sen nasılsın?
sağol birtanem, iyiyim çok şükür :)
saol ablacım bu sıcaktan kuru vardı ve dediğin gibi 2 lokma yedim geldimm :bbo:
afiyet olsun canım, gerçi bu sıcakta kuru da çekilmez ya hadi neyse :)
ben bu kafyla gidersem biras taa beklerim dimi ablacımm fisfisfis :roflol::roflol::roflol:
orası kesiiiiiiiiinnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3
slm herkese epeydir giremedim geçmişi de ıkuyamadım inş.herşey yolundadır.ben iyi sayılırım keseyle plasenta arasında kan pıhtısı vardı doktor ya vücut bunu kendisi iileştiricek yada vücuttan atacak atarken allah korusun bebeği de atabilir dedi dün gittim 7 cm lik pıhtı 4 cm ye küçülmüş dedi tamamen hurtukmak istiyırum şu pıhtıdan bize zarar vermeden kocam da sakere gitcek çok sıkıntılıyım bu ara dua istiyorum
sonunda senden haber alabildik Hilalcim, çok merak ettik seni, burayı sanal deyip geçme, hepimiz birbirimizi merak ediyoruz canım, lütfen daha sık gel ve kendinden haber ver, özellikle de doktor kontrollerinden sonra, biliyorsun haber alamadığımız zaman :eek:klava: bunu alıyoruz elimize, gerçekten çok merak ettik ve aklımıza iyi şeyler gelmedi doğal olarak senden haber çıkmayınca... eşinin askere gidişi tabii ki senin için çok zor ama bu sıkıntıyla bebişini daha çok üzer huzursuz edersin, napalım, vatani görevini yapacak ve gelecek eşin :)
5.ay bitene kadar şu pıhtı tamamen kaybolsa da hamileliğimin bundan sonrasını bari huzurlu geçirsem keşke artık kanamam olmuo sanırım yeni kanama yok yani arada sulu tuhaf renkli bişeyler gelio ama daha iyiyim çok şükür doktorumu değiştirdim gerizekalı önceki 3 lü tarama zamnım geçiomuş hiç sölemio zamanında gitmişi buna da 3 lü taramam yapıldı çok şükür 2 li de kaynamıştı zaten demir hapına başlamam gerekiomuş ondan da haberi yok gerizekalının
neyse Allahtan 3'lüyü yakaladın bari, kendine dikkat et ve hiçbir şeyi sıkıntı yapma kendine, şu an bebişinin en çok ihtiyacı olan şey senin sevgin ve huzurun, o da bunlarla beslenecek ve inşallah sağlıkla kucağına alacaksın canım :)
sağol canım işte 19.haftadayım 20. haftayı da atlatırsam inş. geçer artık 5 ay bitio gerçi genel risk gene bitmio erken doğum riski falan ama inş. daha ii olur.inş.bundan sonra hep güzel haberler veririm..................
az kaldı, merak etme, şunun şurasında çok az bir zaman kalmış... erken doğum riski bütün gebeliklerde var, sadece senin biraz daha fazla dikkat etmen gerekiyor, hiç merak etme ve gönlünü ferah tut güzelim, herşey yolunda ve yolunda gitmeye de devam edecek :) haaa bu arada bizi lütfen sık sık bilgilendir, gerçekten merak ediyoruz seni, aldırma elime kızılcık sopamı haaaaaaaaaaaa :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: kendine dikkat et tatlım :1hug:

Son düzenleme:

hilalcim canım hoşgeldin nasılsın
evet merak ettik canım çok geçmiş olsun allah şifa versin
inşallah kendiliğinden size zarar vermeden kaybolur kan pıhtısı
dualarımız seninle canım.allah kavuştursun:Saruboceq:

hem rahminde açılma olup hem de kanaması olanların bile doğurduğunu duyunca biraz daha rahatlıorm.bu arada herkes iidir inş.burcunun babası hasta galiba allah şifa versin

cnm çok geçmiş olsun,Rabbim şifalar versin canını sıkma süpper bi doğum gerçekleştiricekesin,bebişini de öpüyorum

sağol birtanem, iyiyim çok şükür :)

afiyet olsun canım, gerçi bu sıcakta kuru da çekilmez ya hadi neyse :)

orası kesiiiiiiiiinnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

sonunda senden haber alabildik Hilalcim, çok merak ettik seni, burayı sanal deyip geçme, hepimiz birbirimizi merak ediyoruz canım, lütfen daha sık gel ve kendinden haber ver, özellikle de doktor kontrollerinden sonra, biliyorsun haber alamadığımız zaman :eek:klava: bunu alıyoruz elimize, gerçekten çok merak ettik ve aklımıza iyi şeyler gelmedi doğal olarak senden haber çıkmayınca... eşinin askere gidişi tabii ki senin için çok zor ama bu sıkıntıyla bebişini daha çok üzer huzursuz edersin, napalım, vatani görevini yapacak ve gelecek eşin :)

neyse Allahtan 3'lüyü yakaladın bari, kendine dikkat et ve hiçbir şeyi sıkıntı yapma kendine, şu an bebişinin en çok ihtiyacı olan şey senin sevgin ve huzurun, o da bunlarla beslenecek ve inşallah sağlıkla kucağına alacaksın canım :)

az kaldı, merak etme, şunun şurasında çok az bir zaman kalmış... erken doğum riski bütün gebeliklerde var, sadece senin biraz daha fazla dikkat etmen gerekiyor, hiç merak etme ve gönlünü ferah tut güzelim, herşey yolunda ve yolunda gitmeye de devam edecek :) haaa bu arada bizi lütfen sık sık bilgilendir, gerçekten merak ediyoruz seni, aldırma elime kızılcık sopamı haaaaaaaaaaaa :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: kendine dikkat et tatlım :1hug:

sağol ablacım da kendi evimde değilim annemlerdeyim bağlantı ablamlarla ortak kotası dolmuş bide uzak odada ben çok fazla kalkamıorum arada kabloyu odama uzatıolar da ööle yattığım yerden girebiliorum çok oturunca belim ağrıo kabloyu uzatınca da bağlantı bazen gidio ondan giremedim yoksa ben de tedirgin oldum giremedim die siz beni merak etmyin iileşiorm artık inş.bundan sonra kötü bişey olmucak :Saruboceq:

janlarım pek keyfim yok bugün valla mahvoldum sersem gibiyim,kocişim gelsinde bişiler yedirsin diye bekliyorum,ben gelim ikinizinde karnını doyururum merak etme sen dedi,jnm kocişim benim

hilalcim canım hoşgeldin nasılsın
evet merak ettik canım çok geçmiş olsun allah şifa versin
inşallah kendiliğinden size zarar vermeden kaybolur kan pıhtısı
dualarımız seninle canım.allah kavuştursun:Saruboceq:

sağol canım ya ben de öyle olmasını istiorm inş. yarısı gitti sayılır 5 ay dolana kadar yarısı da gider inş.bundan sonra rahat etmek istiorm

sağol canım ya ben de öyle olmasını istiorm inş. yarısı gitti sayılır 5 ay dolana kadar yarısı da gider inş.bundan sonra rahat etmek istiorm
inşallah canım inşallah allah yardımcın olsunopuyorumnanaktan
ben de çıkayım bari herkese ii günler..........

tamam canım görüşmek üzre allaha emanet ol habersiz bırakma bizi Şeniz

iyi akşamlar janlarım kocişimle pazara gidiyom ben akşama girerim belki öptümmmm kocccccaaaaman hepinizi
bu arada açımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

X