Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba arkadaslar nasılsınız?biz iyiyz cok sükür gece rüya gördüm etkisinden kurtulamadım bebegim doguyormus...ben onu emzırıyormusum ,sütüm masallah cok fazlaymıs,bırkacgun sonra evımıze gıdıyormusuz bebegımı calıyorlarmıs allah korusun cok aglıyormusum cok fena uyandım sabah arkadaslar insan cok etkılenıyor:çok üzgünüm: burcuya cok üzüldüm allah sabır versin...acil şifalar versin amin:Saruboceq:

kızlar moralim bozuk bugun konuyu açmadım ama hafta sonu babamın gece uykusunda tansiyonu yükseldi ilk defa böyle bi sorunu yoktu hiç acile gittik orda tabi bakmıyolar serum takıldı ve noroloji bölümüne gidin dediler yarın doktora gidilcek hastaneye orda bakılmassa özel doktor araştırıyorum ama güğn geçtikçe kötü oluo ayağa kalkamıo baş dönmesinden ve gözlerinde acı olduğunu söylüyo
mafoldumben
dua edin nolur kötü bişeyle karışlaşmayalım böyle kötü bi duruma hazır değilim mafoldumben

tatlım geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşallah ama bence normal bişidri,üzme kendini kötü bi sonuçla karşılamazsınız umarım ama sıcaklardandır

kıslar ağrım var biraz bugün tabi mide bulantısı da pek giremicem iyi bakın kendinize 5 dak bile kalamıyorum pc başında öpüyorum hepinizi janlarım yengeci kıskacm kolay gelsin
hgnktr ailende hoş gelmiş byeeeeeeeeeee

merhaba arkadaslar nasılsınız?biz iyiyz cok sükür gece rüya gördüm etkisinden kurtulamadım bebegim doguyormus...ben onu emzırıyormusum ,sütüm masallah cok fazlaymıs,bırkacgun sonra evımıze gıdıyormusuz bebegımı calıyorlarmıs allah korusun cok aglıyormusum cok fena uyandım sabah arkadaslar insan cok etkılenıyor:çok üzgünüm: burcuya cok üzüldüm allah sabır versin...acil şifalar versin amin:Saruboceq:

merhaba canım nasılsın
hayırlara çıksın inşallah canım rüyan

kıslar ağrım var biraz bugün tabi mide bulantısı da pek giremicem iyi bakın kendinize 5 dak bile kalamıyorum pc başında öpüyorum hepinizi janlarım yengeci kıskacm kolay gelsin

tamam canım görüşmek üzere yakınıyodun niye midem bulanmıyo diye
gördünmü inşallah kolay atlatırsın bu dönemi:))))

yemeğe incem ama hiç içimden gelmio iştahım yookk :sinifsinif:
hadi hadi in bir iki lokma bir şey ye güzelim, afiyet olsun :)
Hayırdır inşallah ama bu tür rüyalar görmek hamilelikte normalmiş canım, herhangi bir şeye yorma ve rüyaydı de geç :) bilinçaltındaki şeyler, düşünmesek bile bilinçaltı korkular uykuda rüya şeklinde su üstüne çıkıyor, onun için sakın yorum falan yapma, canını da sıkma :)

hadi hadi in bir iki lokma bir şey ye güzelim, afiyet olsun :)

Hayırdır inşallah ama bu tür rüyalar görmek hamilelikte normalmiş canım, herhangi bir şeye yorma ve rüyaydı de geç :) bilinçaltındaki şeyler, düşünmesek bile bilinçaltı korkular uykuda rüya şeklinde su üstüne çıkıyor, onun için sakın yorum falan yapma, canını da sıkma :)

saol canım ablam haklısın uyanır uyanmaz elımı karnıma goturdum zaten allah korusun....eşimde aynısını söyledi böyle rüyaları umursama diye....yok hiç yorum yapmadım daha cok etkılenmemek için ...allah hayra getırsın:Saruboceq:

haleeeeeemmmmm Şeniz özletme kendini emiiii annene babana selam söölee a.s. öpüorum canımmmmmm opuyorumnanaktan

sölerim ciicimmmm :kedi: ösletmem gelirimmmmm opuyorumnanaktan

gözün aydın canım annenler gelmiş doya doya hasret giderin şimdi
kendine çok dikkat et hebrsiz bırakma biziopuyorumnanaktan

saol arifecim onlarla ılgılenom artıkın gelırım yıneopuyorumnanaktan

kıssss nilsumm bulantın başlamıs cicimmm hadi gözünaydınnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan saol canım geldierrrvereliniortak

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 12. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

slm caniolar nasilsiniz biz iyiyiz elhamdurllah oglumla
bu arada persembe günü benim dogümgünümhihoyyyt 26 yasima giriyorum insallah

kızlar benide ekleyin listeye.9 haftalık olduk allahın izniyle.hesaplamalarıma göre 3 mart doğum tarihi.ne güzel bel ağrılarım kesildi demiştim ama bugün gene başladı.benimle aynı zamanda olanlar varmı.

evet başladı mide bulantıları çok kötü değil ama pek bişide yiymiyorum şimdiden bi çok şeyden tiksindim,mutfağa girmek bile istemiyorum

evet başladı mide bulantıları çok kötü değil ama pek bişide yiymiyorum şimdiden bi çok şeyden tiksindim,mutfağa girmek bile istemiyorum

ay canim allah yardimcin olsun insallah daha kötü olmaz mide bulantisi kötü ya gercei benim hic olmadi ama yinede kötüdür.

Kızlar merhaba nasılsınız?

Yaa Burcunun babası hastaymış. Allah acil şifalar versin inşaallah. Yengeçciğim haber alırsan bizi de haberdar et olur mu?

kızlar benide ekleyin listeye.9 haftalık olduk allahın izniyle.hesaplamalarıma göre 3 mart doğum tarihi.ne güzel bel ağrılarım kesildi demiştim ama bugün gene başladı.benimle aynı zamanda olanlar varmı.

merhaba penbe benimde 10+3 haftalık
benimde bel ağrım başladı
bugün kasıklarım ağrıyor kızlar doktora gitsemmi acaba
en son 1 ay önce kalp atışı için gitmiştim
sizde de alttan sancılar oluyormu?

X