Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 12. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

canım dostlarım hepiniz merak etmişsiniz çok sağolun
babam daha iyi en azındna artık ayağa kalkabilio
doktor mr çekilmesi için yarın gece yarısı 3 e randevu vermiş
neden bu saate vermiş bilmiyorum iki tanede hap vermiş
sonuçalrı almamız biraz geç olcak hemen çıkmıyomuş
en azından artık ayaklandı işallah sonuçlarıda temiz çıkarr

canım dostlarım hepiniz merak etmişsiniz çok sağolun
babam daha iyi en azındna artık ayağa kalkabilio
doktor mr çekilmesi için yarın gece yarısı 3 e randevu vermiş
neden bu saate vermiş bilmiyorum iki tanede hap vermiş
sonuçalrı almamız biraz geç olcak hemen çıkmıyomuş
en azından artık ayaklandı işallah sonuçlarıda temiz çıkarr

cok gecmiş olsun canım allah acil şifalar versin...insallah sonuclarıda temız cıkar baban kac yasında canım mr sırası coktur oyuzden gece 3 vermıstır buarada sen nasılsın canını sıkma mıracımız nasılopuyorumnanaktan

hilalcim gelip haber vermiş sonundaa hilalim geçmiş olsun sen hiç üzülme o pıhtı kaybolcak
kocanada kavuşçaksın en kısa zamanda hayırlısıyla gitsin gelsinnn

cok gecmiş olsun canım allah acil şifalar versin...insallah sonuclarıda temız cıkar baban kac yasında canım mr sırası coktur oyuzden gece 3 vermıstır buarada sen nasılsın canını sıkma mıracımız nasılopuyorumnanaktan

sağol canımcım amiinnnn 58 yaşında babam
ben iyyim Miraçda kıpır kıpır yok bi sorun çok şükür
sen nasılsın

canlarım merhaba biz geldik şöyle kendimizden bir haber verelim dedik yine fazla durmıcaz yani
biz iyiyiz çok şükür eşim ve cerenimle uğraşırken günler geçti valla gelemedim hiç yanınıza ama sizleri çooooooooooooook özledim canlarımmmm....

eşim iyi normale döndü çok şükür ama tamamen normale dönmesi bir ay sürüyormuş.
cerenimde iyi maşallah günden güne büyüyor işte meleğimama geçer alıştım zaten ev iş eş çocuk birde kaynana haaa gelen gidenide unutmamak lazım. Neyse geçecek bu günler..... SABIRRRRR...

bu arada kırkımız çıktı kızlar fakat hani arada merak edenler varsa söyliyim yasak devam ediyor :KK43::KK43:
bu kezde eşimin ameliyatı engel oldu
ağlamak istiyoruuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm

bizde böyle işte canlarım sizlerde ne var ne yok herşey yolundamı?

bu arada çitlenbiğimin son halinin resimlerini ekledim albüme haberiniz olsun
ben iyiyim sadece yorgunum

sağol canımcım amiinnnn 58 yaşında babam
ben iyyim Miraçda kıpır kıpır yok bi sorun çok şükür
sen nasılsın

gencmıs daha baban hayatım korkulcak bısey yoktur umarım...masallah oglusunla sana canım benım :nazar:bende ıyıyım cok sukur oglusumda daha hareketlendı bazen uykumdan uyandırıyorkaydirigubbakcemile3

dünürüm geçmiş olsun canım babana allah acil şifa versin filiz ablam arayıp söyledi bana bende seni arıcaktım tam burda yazını okudum aramaktan vazgeçtim
nasılsın balım iyimisin?

canlarım merhaba biz geldik şöyle kendimizden bir haber verelim dedik yine fazla durmıcaz yani
biz iyiyiz çok şükür eşim ve cerenimle uğraşırken günler geçti valla gelemedim hiç yanınıza ama sizleri çooooooooooooook özledim canlarımmmm....

eşim iyi normale döndü çok şükür ama tamamen normale dönmesi bir ay sürüyormuş.
cerenimde iyi maşallah günden güne büyüyor işte meleğimama geçer alıştım zaten ev iş eş çocuk birde kaynana haaa gelen gidenide unutmamak lazım. Neyse geçecek bu günler..... SABIRRRRR...

bu arada kırkımız çıktı kızlar fakat hani arada merak edenler varsa söyliyim yasak devam ediyor :KK43::KK43:
bu kezde eşimin ameliyatı engel oldu
ağlamak istiyoruuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm

bizde böyle işte canlarım sizlerde ne var ne yok herşey yolundamı?

bu arada çitlenbiğimin son halinin resimlerini ekledim albüme haberiniz olsun
ben iyiyim sadece yorgunum

gülçincim hosgeldın hakkatten allah sabır versin sana :Saruboceq:
buarada cok gecmıs olsun canım..
ne yasagı sekerimdelikafadulden
ayol bu kaynanalarda hiç cekilmiyor:jeyyar:
prenses gıderek güzellesiyor masallah canım:nazar:
ayyyy bızde aynı yollaardan gececegız ya dinlen sekerim birazzemuszemus

gencmıs daha baban hayatım korkulcak bısey yoktur umarım...masallah oglusunla sana canım benım :nazar:bende ıyıyım cok sukur oglusumda daha hareketlendı bazen uykumdan uyandırıyorkaydirigubbakcemile3
sağol canım
sizede maşallah oğlunla iyice hareketlenmiş
benimki iki gğndğr yerimden hoplatıo beni resmen zıplıom öle bi tekme atıo ki böyle olcağını söylüyolardı ama bu kadar olcanı düşünememiştim ben kaydirigubbakcemile3

dünürüm geçmiş olsun canım babana allah acil şifa versin filiz ablam arayıp söyledi bana bende seni arıcaktım tam burda yazını okudum aramaktan vazgeçtim
nasılsın balım iyimisin?

dünürüm sağol aminnnnnnnnnnnn
sanad geçmiş olsun tekrar kociş işallah kısa zamanda toparlanırda icraata geçrsinizkaydirigubbakcemile3
maşallah gelinime 40 ı devirdinzi artık şimdi resimlerinizede bakıcam

slm kızlar bende 17haftalık hamişim hamile kaldığımdan beri bu sitedeyim ama sizlerle tanışmamıştık cerencim gözün aydın meleğine kavuşmuşsun sağsalim,sevtap seni de Allah kurtarsın tatlım Allahım isteyen herkese meleklerini göndersin

slm kızlar bende 17haftalık hamişim hamile kaldığımdan beri bu sitedeyim ama sizlerle tanışmamıştık cerencim gözün aydın meleğine kavuşmuşsun sağsalim,sevtap seni de Allah kurtarsın tatlım Allahım isteyen herkese meleklerini göndersin

hosgeldın canım gözünaydın masallah yavruna canım tanısırız tabıkı sureklı gelmen lazım buraya canım...cok saol allah hepımızın yardımcısı olsun

X