Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben geldim kızlarrrrrrrrrrrrrr
nurcum meleğin çok tatlı maşallahh Allah nazarlardan saklasın

musyas sevindim ameliyat olmıcakmışın

oy maşallahhhhhhhh miraca maşallahhihoyyyt
varlığını hissetiriyor ne güzel
özledim yaw o günleri
öpmeme mi öpmem mi
hemen
uyansın hemen
zaten günde kaç kere öpüyorum belli değil

durup durup öpüyorum çocuğu:kedi:
cnm adet belirtileri ile hamileleik belirtileri aynı zaten
ama sen kendini kışa hazırla
yaz çıkarsa bahtına
böyleleikle üzülmemeiş olursun cnmŞeniz
kırkbinkere yavrumuza maşşallah,Allah bağışlasn inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
sağol cnm:asigim:seninkinide inş
kucağına almak nasip olur umarımŞeniz
ay yerim ben onu kız derya bizde öyle olacaz mı hiç büyümeyecek gibi geliyorbana bizim için bol bol kokla kuzunu
olacaksınız tabi cnm ya
ben de ne zaman gülecek derken oooooo
zaman çabuk geçiyor
şimdide ne zaman el verecek diyorum yakında başlara.s
kızlar prensesimin son hali
maşalah diyin teyzeleri

Allahım maşallah maşallahhhhhhhhhhh
bu ne güzellki böyle
yerim ben bunu oyyyyyyyyyyy
cnm eldivenlerini çıkarmamaışssın
ben 15 günlğkken çıkardım attım:1rolleyes:
tırnaklarını da kestim yüzünü çizmedi hiça.s
dr.um 1 aylık olunca çıkar herşeye dokunsun onun şimdiki gözleri elleri dedi
algılama gücü artarmış
daha çabuk öğrenirmişa.s
40 ı çıkmadan olmaz dediler çıkarma dediler banada naniknanikçevremdekiler
dinlemedim valla:dilcikar:
havada sıcak zaten
attım gitti eldivenleri
selam kızlar giremiyodum siteye annemdeyim istde doktora gidip geliyodum 1800gr olmuş sezertyan olcaz ekimin başı kızlar herşey güsel gidiyo
maşallah kuzuna maşallah
ekime daha çok var bu ne acele sezeryan için hemen gün vermiş dr.şakkıdı
hmmm... ne kremi bu hayatım? normal çatlak önleyici kullandığımız yağlar mı yoksa başka bir şey mi?
bepanten falan varsa ondan sür ablacım
gerçi ben sürmüştüm ama yinede yara olduyerimseniben

canlarım çarşambada doktor kontrolum var inşallah ii haberlerle gelirim ondan sonrada bursaya ailemin yaynına gideceğim dua edin ban ii haberlerle gelelim doktordan teyzeleri...
hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruzŞeniz
arkadaslar ben az cıkıyorum evde bıraz işlerim var simdilik allah aaemanet olunopuyorumnanaktan

kolay gelsina.s.

allah iyilik versin canim oglusum cok iyi teyzesi hafda sonu odasi geldi ve kuruldu
isim mirac olucak rüyamda mirac dediler.

maşallah canım güle güle kullanın canım resimlerini koysana gönül
hayırlısı olsun canım adıyla sağlıkla yaşasın inşallah

çok uykum car benim yaa bide işsiz güçsüz oturuyorummm göz kapaklarımı zor tutuyorum vallamirmirmirmir

deryacım benim kız geçen çıkardım eldivelerini saçını yoldu ama çıkaracam artık bugün banyo yaptırdık tırnaklarınıda kesip çıarayım

canııııım öp annesi :) herhalde ben de öpücük manyağı yapacağım çocuğumu :)

denerim bakalım :)

hoşgeldin bitanem
çok uykum car benim yaa bide işsiz güçsüz oturuyorummm göz kapaklarımı zor tutuyorum vallamirmirmirmir

kuzum benim oz aman konuşsana patronunla izizn versinler sana gitme işe olmazmı
zaten bişey yapmıyormuşsun miracın eksiklerinle falan ilgilenirsin hem dinlenmiş olursun

günaydın canım nasılsın aminnn inşallah güzel geçer canımopuyorumnanaktan
ayyyyy ben bugun ölüorum yoğunluktaannnn delirceeem ancak vakit buluorum okuyorum ama yazamıorum yaaaaa -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

günaydin artık oldu tünaydin ben ancak kağıdı kalemi aldım elime gibi bişe olduuu mrb canımmm hemşomm nasılsın bakimm yerimseniben

GÜnaydın arkadaŞlar gÜzel bİr hafta dİlİyorum hepİnİze..
amin canımm cümlemizeee

herekese günaydın janlarım
nilsuuuummmm naber hayatımmmm sositososito

canımmm bu kadar dert etme kendinee herkes bi şekilde evlenince bi yerlere gidio kimse anasının dizi dibinde değil Rabbim başka dert keder vermesin başka ayrılık vermesin yoksa bin uçağa 30dk.sonra antalya o açıdan bak ve şükret güzelcağaazımmm kocam başımda deee bebişim karnımda de şükrett :Saruboceq:

haleeeeem yetişemedim sanaaa kuşummmm yaaa napiosunnnn ŞenizŞeniz

yengecim kıskacım nasılsın cnm
ben bugun çok yoğunum bi tanemm ii olmaya çalışcam am nezamn bilmiorummm senağlama

ablaammm yaaa neler yaşamışsın sen öyle azmine hayat doluluğuna sabrına hayran kaldım takdir ediorummm ve seni öpüorummmm sarılıorummm Şeniz

evet ablacım patronlar p.tesi toplantısında bende bi pc buldum ve oturdum başına kaydirigubbakcemile3
burcummmmm

amin canımmm inşallahhhh

:roflol::roflol::roflol: kısss sen gerçekten manyaksınn delüüüü

mrb canımmmm teyzoşlarııı yesin onu yesinnn cokacimcoook

yaaa ösgeee nerdeeeee gören varmııııopuyorumnanaktan
kuşummm burdayım amaaa yazamıorum şimdi bi başladım akşama ancak bitiririm heraldeeee laelaelaelaelae

kızlar prensesimin son hali
maşalah diyin teyzeleri

canımmm allah bağışlasın Allah nazardan saklasın maşallah barikallah diyelimmm yawrummm pek şekermişşşş kıyamammm

canlarım ben geldimmmm[/COLOR]opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hoşgeldinn canımmmm yerimseniben

canlarım çarşambada doktor kontrolum var inşallah ii haberlerle gelirim ondan sonrada bursaya ailemin yaynına gideceğim dua edin ban ii haberlerle gelelim doktordan teyzeleri...
inşallahh canımmm hade hayırlı haberlerle inşallahh bu arada sendemi bursalısın bakimmmm sositososito

arkadaslar ben az cıkıyorum evde bıraz işlerim var simdilik allah aaemanet olunopuyorumnanaktan
hoşçakal canımmm sende allaha emanet ol opuyorumnanaktan

yeawruuummmm hoşgeldin tontişimmm kaydirigubbakcemile5

benimm cokkk uykum geldiiiii yemek yiyip uyucam birasss :bbo: öpüyorum hepiniziii
haleeemmm gitmişşşş kızıyla uyucakmışşş bebişim sen şimdi anacığını uyutmazsın biliom ben seniii topik kardeşlerin yanına yolla yavrumm onu hade teyzecimmmm kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…