Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

çok geçmiş olsun canım aman dikkatli ol araştırmadan kullanma o tarz yağları allah korusun böbreğinde ne rahatsızlığın var canım senin

saol cnm benim böbregim şişi,yo cnm taş döküyodum daha önce o taşlardan biri mesaneye sıkışmış böbregi 3böbrek kadar şişirdi hergec sancım var doktor ameliyat olabilirsin 32.haftada kontrole gel dedi onu bekjli,yom geçmezse erken gidicem kontrole

saol cnm benim böbregim şişi,yo cnm taş döküyodum daha önce o taşlardan biri mesaneye sıkışmış böbregi 3böbrek kadar şişirdi hergec sancım var doktor ameliyat olabilirsin 32.haftada kontrole gel dedi onu bekjli,yom geçmezse erken gidicem kontrole

GEÇMİŞ OLSUN MUSYASCIMzemuszemuszemuszemus

Günaydın güzeller nasılsınız?
günaydın fatoşcum nasılsıın canım

allah şifa versin canım çok zor bi durum peki bu taş hamileykenmi sıkışmış mesaneye
inşallah endiliğinden çıkar sıkıştığı yerden ameliyata gerek kalmaz .geçmezse erteleme canım hemen git doktoruna

Kızlar merhaba, nasılsınız?

Biz çok iyiyiz.

Kumsalcığım evlilik yıldönümünüzü kutlamışsınız. Bir ömür mutluluk dilerim canım.

Entelliyeciğim doğum hikayeni okudum. Allah bebişini sana bağışlasın. Darısı başımıza inşaallah.

Musyas canım geçmiş olsun.

Bulcuk evet canım, heyecan artıyor günden güne. Umarım canım hepimiz hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza alacağız.

Menzilgülü, Tahamız ne kadar tatlı olmuş öyle. Maaşallah.

ırreor canım, bebişimiz çok tatlı maaşallah. Afacan gibi bakıyor.

Kızlar merhaba, nasılsınız?

Biz çok iyiyiz.

Kumsalcığım evlilik yıldönümünüzü kutlamışsınız. Bir ömür mutluluk dilerim canım.

Entelliyeciğim doğum hikayeni okudum. Allah bebişini sana bağışlasın. Darısı başımıza inşaallah.

Musyas canım geçmiş olsun.

Bulcuk evet canım, heyecan artıyor günden güne. Umarım canım hepimiz hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza alacağız.

Menzilgülü, Tahamız ne kadar tatlı olmuş öyle. Maaşallah.

İrreor canım, bebişimiz çok tatlı maaşallah. Afacan gibi bakıyor.

Bugün dağ gibi ütüm var arkadaşlar. Bütün gün ütü yapacağım.Arada bir gelirim.

hoşgeldin nasılsın canım ben iyiyim çok şükür sağol canım çok teşekkür ederim
ay bendede var bitepe ütü hafta sonu halletcem napım sana kolay gelsin güzelim yorma sakın kendini tamammıŞeniz

ENTELLıYEcim doğum hikayeni okudum çok güzel yazmışsın olduğu gibi
Allah analı babalı büyütsün inşallah

dün ev de değildik giremedim janlarım valla,musyas çok geçmiş olsun tatlım iyi bak kendine cnm,

entelliyeceğim Rabbim analı babalı büyütsün inşallah,biraz daha sık dişini en fazla 1 hafta içinde kalabalık azalır rahatlarsın cnm

kıslar drdan geliyorum şimdi,drcum kesemi gördü ama minicik bana da gösterdi ve dr dediki sen de mucize bi hamilelik olmuş dedi,tam hastalık bitmiş mi başlamış mı ne bi tane yumurtlamışım o da döllenmiş drcumda şaşırdı çok sevindi ama,o kadar ilaç kullandın olmadı bıraktın oldu dedi,sonra dediki iki hafta sonra tekrar gel dedi,kalp atışları ve bebeği görürüz iniaşşalh dedi,ama sen yinede iki hafta kimseye söyleme ded,kıslar hamileymişim yani

Herkeseeee günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hımm demek öyle yengecçimzemuszemus ben ağustosun 7 sine kadar evdeyim o zamana kada daha sık gelmeye çalışacağım görüşürüz bol bol:kedi:

[]
görüşürüz canımm inşallah iş yerinde girme imkanın olmuyomu ??

slm kıslarım,janlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan
eneeee kim gelmişşşşş kaydirigubbakcemile naber kuşummm

nilsu h.g cnm ben,im sağolasın bebişini sordum geçen görmedin sanırım nasıl mış minigin gördünmü keseyi

he gördüm kuzum ama şimdi geçmişi okurken bi arkadaşımız 7 haftalıkken kesenin içinde bebeği görememiş ben detırstım valla ben 4.5-5 haftalık hamileymişim,napcaz musyas nasıl geçicek iki hafta nolcak sizin başınızı etini yicem valla,ama korktum valla ben de göremezsem ya da ne bilim ya offfffffffffffff,bu dünyanın derdi hiç bitmez mi yaw,bi de dr bana vitamin ilacı verdi hap,sabah tok karınla 1 tane öle iştea.s.

kıslar drdan geliyorum şimdi,drcum kesemi gördü ama minicik bana da gösterdi ve dr dediki sen de mucize bi hamilelik olmuş dedi,tam hastalık bitmiş mi başlamış mı ne bi tane yumurtlamışım o da döllenmiş drcumda şaşırdı çok sevindi ama,o kadar ilaç kullandın olmadı bıraktın oldu dedi,sonra dediki iki hafta sonra tekrar gel dedi,kalp atışları ve bebeği görürüz iniaşşalh dedi,ama sen yinede iki hafta kimseye söyleme ded,kıslar hamileymişim yani

hadi gözün aydın canım minik mucizen içinde sağlıklı bi hamilelik geçirirsin işallah ve sağlıkla kucağına alırsın yavrunu opuyorumnanaktan

ayyyyy hade gözün aydınnnnn yoksa napardık kıss senleeee opuyorumnanaktan

X